ne 10. 9. 2023 10:00 @ Sokolská ul., SpSM-U 13 SEVER, 6. kolo

1.FCV Přerov - MFK Vítkovice 6:2 (2:1)

Sestava: Panek, Suchánek, Spačilová, Streda, Jedlička, Hrubča, Herčík, Masařík, Maňák, Zatloukal, Janik, Vrba, Losert, Křepelka.

Trenér: Herčík, Vrba

Góly: Losert 3x, Maňák 3x

Další velmi silný soupeř zavítal v neděli dopoledne do Přerova a to MFK Vítkovice s kterými jsme oba loňské zápasy prohráli.

Tentokrat jsme chtěli uspět takže jsme postavili aktuálně nejlepší tým který jsme mohli vybrat.

Začátek utkání se opět nesl v opatrné hře z obou stran, kdy oba tymy sondovali co jim soupeř dovolí. Cely první poločas byl velmi vyrovnaný kdy štěstíčko se mírně naklonilo na naši stranu. Poločas tedy skončil 2:1 v náš prospěch, ale zdaleka nebylo nic rozhodnuto.

Do druhé půle jsme vletěli jako uragán a jedna šance střídala druhou, zatím bohužel bez kýženého efektu. Přesto i Vítkovice neustále hrozili takže obrana musela být neustále v pozoru. V sedmdesáté minutě se dostal Toba do další ze svých šancí a tentokrat nezaváhal, 3:1 a deset minut do konce. Bohužel jen minutku na to udělala naše obrana jedinou chybička v druhé půlce a opět to bylo o gol. Za další dvě minuty ale přišla velká chvíle Vojty Maňáka, po vzoru Maradony se probil přes polku hřiště a nekompromisně zakončil. Nádhera. Do konce utkání se pak ještě jednou trefili oba hrdinové zápasu Toba i Máňa.

Komečny výsledek 6:2 sice vypadá jednoznačně, ale opak byl pravdou. Velmi těžký soupeř i zapas který se v náš prospěch zlomil až v samém závěru. Vitkovicim musím vyseknout velkou poklonu za předvedeny výkon a popřát jim hodně štěstí do dalších zápasů.