so 31. 8. 2024 15:00 @ Mohelnice,tráva, Krajský přebor muži - 5. liga, 5. kolo

Plno šancí, ale slabá koncovka stála naše muže body na hřišti lídra soutěže

FK Mohelnice - 1. FC Viktorie Přerov - 3:0 (1:0)

Sestava Přerova: Bělka - Vařecha, D. Kuča, Zimčík, Masný, Verbich (88. Holý), Kratochvíl (70. Bogdaň), Kytlica (46. F. Kuča), Řezníček (60. Nezval), Kocian, Caletka (88. Stískal). Trenér: Chuda

Do utkání s lídrem soutěže vstupujeme aktivně. Jsme nebezpeční a vytváříme si dost šancí. Soupeř zjednodušením stylu hru vyrovnává. Přesto máme nespočet příležitostí. Na Masného centr Caletka těsně nedosáhl v ideální pozici. Kocian, Masný a Caletka postupují 3v1 a Kocian centrem posílá Masného a Caletku do samostatného úniku, ani jeden z nich nedokáže dopravit míč do sítě. Rohový kop Kratochvíla nepromění v šanci D. Kuča. A tak přichází trest, přímý kop - centr - nedůraz - 1:0.
V 55. minutě jsme se již křižovali. Během prvních 10 minut druhé půle jsme měli vstřelit minimálně 3 branky. Caletkova hlavička dobře vychytána. Poté po přihrávce Masného postupují 3 naši hráči sami na bránu. Tohle snad nejde nedat - ale stalo se. V další obrovské tutovce a přečíslení 4 v 2, míč na malém vápně dáváme pod sebe a Kocian trefuje brankáře z 5 metrů. Po chybě v obraně dostáváme na 2:0 a zkáza je na světě. Hra se vyrovnává, přesto máme další obrovské šance. Bogdaň postupuje sám na bránu, je vychytán. Zimčík z hranice vápna v dobré pozici netrefil. Kocian postupuje sám na brankáře a trefuje pouze břevno. Nezvalova střela také v bráně neskončila. V závěru inkasujeme ze střely z dálky na 3:0 a je vymalováno.
Fotbal se rozhoduje v pokutovém území obranném i útočném. Budeme - li se chválit, že jsme soupeře přehráli a měli jsme vyhrát, něco si nalháváme. Zakončení bylo tragické. Množství šancí minimálně na 3 utkání. Rozhoduje však kvalita a ne kvantita. Tu měla Mohelnice daleko vyšší a nám tak zbývají oči pro pláč. Dobrý herní projev je nám k ničemu. Je nepochopitelné, že takové utkání prohrajeme. Na své svěřence jsem naštvaný, byly to situace, které jsme měli zvládnout a vstřelit branky.