Související zápasy

Vítězný mistrovský turnaj U7

Další trunájek, který si naši nejmenší užili. :)

Do prvního zápasu jsme vletěli po hlavě, abychom nebyli zaskočení jako minulý týden. Klukům se dařily individuální akce, vyjetí s míčem, i následná střelba. Byli jsme draví a po aktivním napadání jsme nedali soupeři žádnou šanci.

Tento zápas dal klukům strašně moc! Dostali jsme se během první půle do vedení 3:0.Ve druhé půli jsme zaspali na vavřínech a nechali jsme Hranice srovnat na 3:3. Po této facce jsme zase opět zapli, začali napadat a poctivě pracovat i dozadu, dobíhat soupeře, bojovat a tímto nasazením jsme dokázali po vstřelení gólu na 4:3 dotáhnout zápas do zdárného konce!

Kluci po občerstvení, které jim chystají šikovní rodiče v podobě ovoce, pití, tyčinek, atd chtěli završit i třetí zápas vítězstvím a na jejich druhém mistrovském turnaji v životě být za vítěze. K tomu ale potřebovali nasazení z prvního zápasu. Bedlivě poslouchali a plnili pokyny trenérů. Makali, jak dopředu, tak dozadu - a kolikrát i proti starším dětem! Svým výkonem dovršili vítězství 10:5 a jako neporažení z mistrovského turnaje v Moštěnici odjíždeli radostně s rodiči na oběd!

Kluci začínají makat a nevzdávají se, bojují kolikrát se staršími dětmi a už se tolik nebojí. Musíme zapracovat na kličkování/nahrávkou před vlastní brankou ať nedostáváme zbytečné góly a drilovat techniku a typy kopu do míče. Za tento turnaj musíme kluky opravdu pochválit!