ne 1. 9. 2024 10:00 @ Brodek u Pv, tráva, Krajská soutěž dorost sk. B, 5. kolo

Brodek u PV – Otaslavice - 1. FC. Viktorie Přerov U 17 1:2 (0:0)

Sestava: Žák – Kubela, Hrubý, Blažek, Dolejší – Schenk J., Mytnychuk, Jurečka, Nádvorník, Pazdera - Večerka

Střídání: Hagan, Losert, Jelínek, Přibyl, Schenk M.

Branky: Hagan

V neděli jsme odehráli mistrovské utkání Krajské soutěže dorostu skupiny B Olomouckého kraje, kdy jsme zajížděli na hřiště do Brodku u Prostějova. Za hezkého počasí v 10:00 hodin zahájil rozhodčí mistrovské utkání. Z mého pohledu se hrál docela slušný fotbal, kombinace, průnikové přihrávky, ale branka žádná. Hosté nastřelili brankovou konstrukci a my i když jsme měli několik brankových příležitostí a hodně rohů, nic. Poločas končí remízou 0:0. Do druhého poločasu jsem klukům řekl, že podle výkonu to vypadá, že kdo dá branku, vyhraje. První branku vstřelil V. Hagan. Po chvíli přišel rohový kop domácích a v souboji o míč přišlápl domácí hráč achilovku našemu brankáři a ten musel opustit hřiště na nosítkách. Do branky musel P. Berák. My jsme hráli, měli i šance, ale branku jsme nepřidali. Naopak domácí využili našeho zaváhání v zadních řadách a srovnali na 1:1. Utkání končí a na řadu přichází pokutové kopy. V těch nás podržel Patrik, který zlikvidoval tři střely ze čtyř a my jsme tak vyhráli a odvážíme dva body.

Trenéři: P. Hošek, Žák P.