FC Želatovice-Sokol Újezdec1. FC Viktorie Přerov "B"
1:7
st 2. 10. 2024 16:00 @ Újezdec, Krajská soutěž dorost sk. B, 7. kolo

U17 veze 3 body ze Želatovic

V Želatovicích předvedla U17 výborný výkon, který pečetila jasnou výhrou. Kanonýr Večerka vstřelil 2 branky a na straně hostů jsme mohli vidět hráče, kteří ještě nedávno oblékali náš dres.

FC Želatovice /Újezdec/ - 1. FC. V. Přerov U 17 1:7, poločas 1:3, hráno 2. 10. 2024, hřiště Újezdec

Sestava: Žák – Blažek, Schenk J., Hagan, Schenk M., Macháček, Losert, Večerka, Přibyl, Kubela, Děrda, Steffan,Smékal Trenér: P. Hošek

Branky: 2 x Večerka, Hagan, Macháček, Děrda, Blažek, Kubela

Ve středu jsme odehráli odložené mistrovské utkání Krajské soutěže dorostu skupiny B Olomouckého kraje, kdy jsme na hřišti v Újezdci nastoupili proti mužstvu Želatovic - Újezdec. Počasí nebylo přívětivé a tak se hrálo za mírného deště. Začátek byl zcela neočekávaně v naší režii, kdy jsme na domácí vlétli a na naši polovinu je nepustili. Přicházeli šance, ale v brance, kde stál odchovanec „ Viktorky“ Kruták, který se činil a tak jsme ho postupně pěkně rozchytali. Domácí se dostali v 8. minutě na naši polovinu, kdy u autové čáry hrál F. Blažek těžký míč, ale místo, aby to uhrál na aut, tak otálel a nakonec z toho byl rohový kop. Ten samozřejmě po naší chybě v odkopu se vrátil do naší branky a Želatovice vedou 1:0. Byl začátek utkání a bylo stále s utkáním co dělat. V 15. minutě dostal průnikovou přihrávku mezi obránce M. Večerka a srovnává na 1:1. Domácí rozehrávají, míč získáme my a ihned z protiútoku J. opět M. Večerka navyšuje naše vedení na 2:1. Ve 30. minutě J. Děrda zvyšuje vedení na 3:1. Poločas končí a odcházíme do šaten. Do druhé půlky nastupují kluci s odhodláním, že zvítězíme, ale co se dělo na hřišti bylo skvělé. Kluci postupně přidali další čtyři branky, o které se postarali V. Hagan, F. Blažek, M. Macháček aj. Kubela. Utkání končí a my získáváme tři body. Navíc jsme byli pochváleni za předvedenou hru od fanoušků, což kluky muselo těšit.