0:18
ne 13. 10. 2024 10:00 @ Soběchleby, Krajská soutěž dorost sk. B, 11. kolo

U17 potvrdila roli favorita

Sokol Soběchleby - 1.FC Viktorie Přerov 0:18 (0:10)

Branky: Schenk J. 3x,Schenk M. 3x,Hagan 3x,Večerka 2x,Kubela 2x,Losetr 2x,Žák 1*x pen.,Dolejší 1x,Nádvorník 1x.

Sestava: Žák- Příbyl,Kubela,Bažek,Losert,Schenk M.,Schenk J.,Hagan,Nádvorník,Dolejší,Večerka.Střídání: Vykopal J.

V neděli nás přivítal Sokol Soběchleby na domácím hřišti za nevlídného a deštivého počasí. Od úvodního hvizdu jsme začaly hrát aktivně a napadaly rozehrávku soupeře na jejich polovině a ta se nám vyplatila již v 10min, kdy vybojoval míč Večerka, který posunul na Hagana a bylo to 0:1. V 13min. jsme vybojovali rohový kop, ke kterému se postavil Schenk M. a ten míč zatočil přímo do brány 0:2. V 15min. úřadoval Večerka ten zachytil špatnou rozehrávku brankaře a bylo to 0:3. V 16min. Žák vykopával míč našel Schenka J. ten prodloužil na Večerku, který si obhodil brankaře 0:4. Hagan v 25min. posílá průnikovou přihrávku před vápno, kterou zachytil Schenk J. a střelou zpoza vápna zvyšuje na 0:5. V 30min. Nádvorník zatáhl míč po lajně, posílá do vápna, kde ho zpracovává Kubela a zvyšuje na 0:6. Po rohovém kopu v 36min. se Losert dostal k odraženému míči a zvyšuje 0:7. 41min. Večerka posílá průnikovou přihrávku na Schenka M. a ten obstřeluje brankaře 0:8. Dolejší v 42min. posílá míč po lajně Haganovi, který se dostává do vápna a postřeluje  brankaře na přední tyč 0:9. Schenk J. v 45min. dává přihrávku Večerkovi který šel do vápna kde byl faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten si postavil Žák a vedeme 0:10 tím skončil první poločas.

Do druhé půle jsme vlétli jak uragán, již v 46min. Schenk J. zachytil špatnou rozehrávku stoperů a zvyšuje na 0:11. V 49min. Večerka získal míč na půli soupeře posílá průnikovku na Hagana a ten obstřeluje brankaře 0:12. Po rohovém kopu v 53min.  se k míči dostal Dolejší a prudkou střelou zvyšuje na 0:13. Večerka v 55min. vybojuje míč u lajny a centruje ho do vápna kde je Losert který zvyšuje na 0:14. V 56min Nádvorník vystihuje rozehrávku golmana a zvyšuje na 0:15. Blažek fauluje soupeře před velkým vápnem a v70min. dostává žlutou kartu, nařízený přímý kop ten s přehledem likviduje Žák. Večerka v 75min. vybojoval míč, posílá průnikovou přihrávku na Schenka M. který zvyšuje na 0:16. Losert v 77min.vybojuje míč křížným pasem nachází Schenka M. a je to 0:17. Po rohovém kopu a odraženému míči v80min. má nejblíže Kubela, který střelou z vápna uzavírá skóre na konečných 0:18. Ke konci hry v 88min. dostává žlutou kartu Kubela a kapitán soupeře za nesportovní chování. Co závěrem: rád bych poděkoval celému týmu za skvělý výkon, který makal na 100%. Obrana pracovala na jedničku a nepouštěla soupeře do zbytečných protiútoků z kterých těžil Žák, ten musel zlikvidovat pouze dvě střely z dálky.

Trenéři: Lipták, Žák