ne 22. 9. 2024 12:30 @ Sokolská ul., Krajská soutěž dorost sk. B, 8. kolo

U17 o víkendu dominovala

1. FC Viktorie Přerov – Tatran Všechovice 12:0 (4:0)

Sestava: Žák – Blažek, Dolejší, Schenk J., Nádvorník, Hagan, Schenk M., Keilling, Macháček, Losert, Hrubý, Večerka, Jurečka, Přibyl, Kubela, Mytnychuk, Berák

Branky: 2 x Hagan, 3 xMacháček, Keilling, 4 x Večerka, Losert, Schenk M.

V neděli jsme odehráli mistrovské utkání Krajské soutěže dorostu skupiny B Olomouckého kraje, kdy jsme na hřišti v Přerově přivítali mužstvo Tatranu Všechovice. Za hezkého počasí v e 12:30 hodin zahájil rozhodčí mistrovské utkání. Kluci ze Všechovic byli vysocí, ale to nemělo vliv na vývoj utkání. Od začátku jsme byli jasně lepší, hosty jsme převyšovali ve všech aspektech a dovednostech. Dobře jsme bránili a přechod do útočné fáze jsme zvládali na výbornou. Postupně jsme nastříleli dvanáct branek. První poločas končí vedením 4:0. O přestávce jsme si vysvětlili některé menší chyby a správně jsem kluky nabádal, že hosté již nebudou mít zájem o hru a že je potřeba pokračovat ve výkonu z první půle. Nekázeň a neochota hrát nám umožnili zcela převzít hru a postupně jsme přidali další branky o které se postarali ve čtyřech případech M. Večerka, třikrát se trefil M. Macháček, dvakrát V. Hagan a po jedné brance přidali Š. Keiling, M. Schenk a M. Losert. Kluci si zahráli a konečně pochopili, že výška nic neznamená a hrát se dá s každým.

Trenéři: P. Hošek, Žák P.