1. FC Viktorie PřerovFC Sigma Hodolany
7:0
ne 20. 10. 2024 10:00 @ Sokolská ul., Krajská soutěž mladší dorost sk. B, 12. kolo

U16 doma zvítězila

1. FC Viktorie Přerov U 16 - FC Sigma Hodolany 7:0 (4:0)

Sestava: Berák - Keilling, Flachs, Botor, Hrubý, Steffan, Macháček, Janda, Mytnychuk, Zubík, Schenk M, Blažek, Nádvorník

branky: 3 x Janda, 2 x Macháček, Hrubý, Nádvorník

V neděli jsme odehráli mistrovské utkání na hřišti v Přerově. Do Přerova přicestovalo družstvo z Hodolan. Jelikož se opět hrála dvě utkání tak jsme se museli rozdělit. Kategorie U 17 hrála v Čekyni a druhá část doma.

Od začátku utkání jsme se snažili hrát aktivně a dát co nejdříve branku. Ve 4. minutě jsme využili rohového kopu, kdy se míč dostal na kopačky T. Hrubého a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě. Vedeme 1:0. V 6. minutě uvolnil M. Schenk mezi stopery M. Macháčka a ten přidal druhou branku. Hosté samozřejmě nesložili zbraně a několikrát ohrozili naši branku, kde stál P. Berák. Vše pochytal a tak se stav utkání neměnil. Ve 38. minutě utkání opět M. Macháček navyšuje vedení na tři nula. Ve 43. minutě se uvolnil V. Nádvorník a stanovil stav prvního poločasu na čtyři nula. První poločas končí. Do druhého nastupujeme v nezměněné sestavě. Kluci opět začali aktivně a ve 47. minutě dává Š. Janda pátou branku. V 62. minutě a 70. přidává svou druhou a třetí branku. Skóre se zastavilo na čísle sedm. Měli jsme i další šance, ale branku jsme už nepřidali. Kluci si opět zahráli pěkný fotbal. V pondělí bude jen bazén a ve středu a pátek se naladíme opět na nedělní utkání, kdy budeme zajíždět do Brodku u Přerova.

trenér: Hošek