Související zápas

1. FC Viktorie Přerov
1. FC Viktorie PřerovFK Brodek u Přerova
13:0
st 28. 8. 2024 17:00 @ Sokolská ul., Krajská soutěž mladší dorost sk. B, 4. kolo

U16 bodovala naplno

Sokol Ústí - 1. FC. V. Přerov U 16 0:5 (0:3)

Sestava: Berák - Švirk, Keilling, Flachs, Botor, Hrubý, Král, Steffan, Macháček, Janda, Mytnychuk, Zubík, Jurečka

Branky: 2 x Jurečka, Macháček, Zubík, Král

V neděli jsme odehráli mistrovské utkání na hřišti v Ústí. Začátek utkání nám vyšel na jedničku. V průběhu první minuty po pěkné kombinaci se dostal k zakončení M. Macháček a otevřel utkání pěknou střelou k tyči. V 17. minutě po pěkné kombinaci ve středu hřiště si přebírá míč J. Jurečka a navyšuje vedení na 2:0. Ve 26. minutě opět J. Jurečka střelou z dálky přidává třetí branku. Končí poločas a opět není klukům co vyčíst. Po krátké přestávce jsme naskočili do druhého poločasu a hráli dál. Kluci se střídali tak, aby si každý zahrál. Postupně jsme přidali další dvě branky o které se postarali M. Zubík a M. Král. Mohli jsme dát branek víc, ale nepřesná koncovka bylo to co nás připravilo o více branek. I tak kluci hráli pěkný fotbal a jen mešní kaňka bylo počasí.

trenér: Hošek