st 28. 8. 2024 15:00 @ Krhová, SpSM-U 13 SEVER, 3. kolo

U13 si přivezla tři body

TJ Valašské Meziříčí - 1. FC Viktorie Přerov U13 3:8 (1:3)

Sestava: Zbořil, Dyčka, Máca, Kyliš, Doležel, Šálek, Pluháček, Sova, Hába, Vrba, Golda, Haluzík, Jemelka, Kocián, Kropáč

Střelci: Pluháček, Kropáč, Hába, Haluzík 2x, Vrba, Golda, Kyliš

Ve slunečném středečním odpoledni jsme zajížděli do vesnice Krhová, kde jsme sehráli utkání s Valmezem. Tento soupeř je nám dobře známý, i když jsme se s nimi na jaře nesetkali.

Do utkání jsme vstupovali v dobré náladě po výhře v Jičíně a cíl jsme měli jasný - vyhrát. Bohužel dobrá nálada velmi rychle přešla, hned v první minutě soupeř kopal penaltu, kterou úspěšně proměnil. To nás nakoplo a soupeře jsme tlačili po celý poločas. Bohužel jsme neproměňovali šance, trefovali tyčky a břevna a tak se šlo do kabin za stavu 1:3.

O poločase jsme primárně chválili,  ale upozornili jsme kluky, že soupeř začne tlačit a že náskok není zas tak velký.

Soupeři nás po poločase zatlačili a sice jsme hned po poločase vstřelili branku, tak jsme se 15 minut hledali. Poté přišel za mě zlomový gól Goldy, který nás opět nakopl. Poté jsme soupeře přehráli.

Připisujeme další 3 body do tabulky, s výkonem jsme spokojení a věřím, že v tomto nastavení budeme i pokračovat. Vrací se nám vynaložené úsilí a práce na soustředění a v tréninku.