ne 20. 10. 2024 12:00 @ Žáčkova, tráva, SpSM-U 12 SEVER, 12. kolo

U12 z derby bere tři body

SK Hranice - 1. FC Viktorie Přerov 3:4 (1:4)

Sestava: Novák, Kolda, Král, Svoboda, Dressler, Kašpárek, Pistovčák, Mytnychuk, Čtvrtníček, Hrabal, Tesař, Hübner, Štraus

Branky: Pistovčák, 2x Mytnychuk, Štraus

Dnešní derby proti Hranicím přineslo napínavou podívanou. Začátek pro nás nebyl ideální, když soupeř hned v úvodu skóroval parádní střelou. Tenhle rychlý gól nás ale nakopl a brzy jsme začali hrát svou hru. Vytvářeli jsme si šance, a dokonce jsme byli blízko vyrovnání. Nakonec jsme se prosadili a otočili skóre. První poločas jsme zakončili v jasné převaze s vedením 4:1, když jsme hráli důrazně, rychle a s odhodláním.

Bohužel druhý poločas už nebyl z naší strany tak povedený. Možná jsme se až příliš uspokojili s výsledkem a místo navýšení náskoku jsme začali hrát opatrně. Toho soupeř využil a dostal se zpátky do hry, přičemž nás přehrával. Nakonec se nám ale podařilo výsledek ubránit a odvážíme si z Hranic cenné tři body.