so 5. 10. 2024 13:00 @ UT Vista, SpSM-U 12 SEVER, 10. kolo

U12 vyhrála ve Vítkovicích

MFK Vítkovice - 1. FC Viktorie Přerov 2:3 (1:1)

Branky: Pistovčák, Hrabal, Čtvrtníček

Sestava: Novák, Kolda, Král, Svoboda, Dressler, Kašpárek, Pistovčák, Mytnychuk, Čtvrtníček, Hrabal, Tesař, Hübner

Dne 5. října 2024 jsme se utkali s týmem Vítkovic v mistrovském utkání. Hned od úvodních minut jsme si dokázali vytvářet řadu gólových šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Až ve 20. minutě jsme se konečně prosadili a ujali se vedení. Bohužel, toto vedení netrvalo dlouho, protože soupeř si také vypracoval několik nebezpečných situací a podařilo se mu srovnat skóre.

Zbytek zápasu byl velmi vyrovnaný, oba týmy předváděly kvalitní hru a vytvářely si mnoho příležitostí ke skórování. V závěru jsme měli více štěstí my a dokázali jsme utkání rozhodnout ve svůj prospěch vítězstvím 3:2. Jak defenzivní, tak i útočná fáze byly v tomto zápase na velmi vysoké úrovni.

Musím poděkovat hráčům za vynikající nasazení a bojovnost. Přestože se během zápasu objevily drobné chyby, tým ukázal odhodlání a zvládl získat důležité tři body.