1. FC Viktorie Přerov"B"1. HFK Olomouc"B"
ne 6. 10. 2024 10:00 @ Přerov,Sokolská ul., Krajská soutěž mladší žáci, 10. kolo

U11 na domácí půdě

1.FC Viktorie Přerov - 1.HFK Olomouc

Dnešní zápas nakonec skončil 0:4 v náš neprospěch.

Sestava: Adam Pokorný , Vladimír Kučera, Michal Švirk, Denis Dokoupil, Šimon Nevřela, Patrik Tadič, Danny Kamelamder, Filip Zahradník, Michal Černošek, Satiago Pačaj, Václav Král, Matyáš Pink, Arsen Mytnychuk, Tobiáš Kostýlek, Jakub Novák

Tento výsledek však neodráží skutečný průběh hry, ve které jsme většinu času soupeře přehrávali (zejména v prvním poločasu).
První poločas však skončil 0:3, což bylo důsledkem naší neefektivní finální fáze. Ačkoliv jsme měli mnoho šancí a dostali jsme soupeře pod tlak, tak naše útočné akce končily před brankou bez úspěšné střely.
Naopak soupeř využil každé příležitosti, která se vyskytla, a díky tomu si v první polovině zápasu zajistil skvělý náskok. Druhý poločas se velmi podobal tomu prvnímu - drželi jsme míče více na kopačkách, tvořili si šance. Bohužel i zde chybělo finální zakončení.
Zápas nám zároveň ukázal, že ve hře existuje potenciál, který lze dále rozvíjet.

I přes nepříznivý výsledek 0:4 musím kluky pochválit, jelikož jejich výkon na hřišti byl opravdu výborný.