ne 8. 9. 2024 10:00 @ Uničov-tráva 2, SpSM-U 13 SEVER, 6. kolo

První prohra U13

SK Uničov - 1. FC Viktorie Přerov 11:0 (5:0)

Sestava: Zbořil G, Pluháček C, Doležel, Golda, Šálek, Máca, Haluzík, Hába, Kocián, Jemelka, Vrba, Kropáč, Šimčík
Trenéři: Herčík, Pavelka

Čtvrté kolo mistrovských utkání nás tentokrát zavedlo na horkou půdu do Uničova. Po třech úvodních kolech to byl první soupeř z Top týmů soutěže, který nám mohl nastavit zrcadlo, jak jsme vlastně na tom výkonnostně.
Utkání jsme chtěli odehrát jako rovnocenný soupeř domácích. Bohužel už od začátku jsme tahali za kratší konec. V 11.minutě je to už 4:0, kdy hlavně přísně nařízená penalta srazila kluky psychicky hodně dolů. Pak se hra sice opticky vyrovnala, ale soupeř měl stále více příležitosti ke skórovaní. Druhá půle měla bohužel úplně stejný průběh. Soupeř neustále tlačil a dával góly a nám dnes bohužel nebyl přán ani čestný úspěch. Uničov nám dnes ukázal, jak se má hrát fotbal a to po všech stránkách. Rozdíl mezi mužstvy byl ve všem. Od sebevědomí přes sílu v osobních soubojích až po organizaci hry a výsledek tomu odpovídá. Máme tedy ještě hodně na čem pracovat. Už v dalším utkání si můžeme napravit reputaci, kdy přivítáme další Top tým, tentokrát z Opavy.