První přátelské utkání můžu se povedlo

1. FC Viktorie Přerov - FK Kofola Krnov - 1:0 (1:0)

Sestava Přerova: Bělka - F. Kuča, D. Kuča, Nezval - Kratochvíl, Král, Verbich, Kytlica M., Řezníček - Bielko, Caletka. Střídali: Vařecha, Stískal, Kytlica T., Václavíček F. Trenér: Chuda.

Branky: 30. Bielko

1. přípravné utkání s Krnovem hrající divizi F bylo spíše kondičního charakteru. Působili jsme celkem organizovaně, alespoň zpočátku. Úvodní půle patřila více nám, vytvořili jsme si více vyložených šancí než soupeř a zaslouženě jsme se dostali do vedení po pěkné akci. Bělka přesným pasem našel Kratochvíla, ten podržel míč a přenesl jej na druhou stranu na Řezníčka, který si poradil 1v1 a narýsoval do malého vápna střílený centr pro navrátilce do Přerova Bielka, který se nemýlil - 1:0. Druhá půle nabídla neurovnanou hru na obou stranách, kdy jsme byli svědky velkého počtu šancí na obou stranách, které zůstaly nevyužity.
Po měsíci jsme se vrátili do zápasového rytmu a na úvod to nebylo špatné. Hráči utkání odpracovali, odměnou nám bylo těsné vítězství. Čeká nás spousta práce, jak na hřišti, tak i mimo něj. Nesmíme se nechat ukolébat a kádr jednoznačně posílit a zejména rozšířit. Taky nás čeká dřina na hřišti, musíme ještě přidat. Výhru nijak nepřeceňuji, jedná se pouze o přípravné utkání, přesto je příjemné, že jsme byli schopni porazit soupeře z divize. Příští týden nás čeká kondiční blok, kdy od pondělí do čtvrtku absolvujeme 8 tréninkových jednotek, mikrocyklus pak vyvrcholí v pátek přípravným utkáním s U17 Sigmy Olomouc.