FK Nové Sady1. FC Viktorie Přerov
0:9
ne 29. 9. 2024 13:00 @ Nové Sady-tráva, Krajská soutěž mladší dorost sk. B, 9. kolo

Mladší dorostenci vezou tři body

FK Nové Sady - 1. FC. V. Přerov U 16 0:9 (0:6)

Sestava: Berák - Švirk, Vykopal, Keilling, Flachs, Botor, Hrubý, Schenk J., Král, Šimeček, Pazdera, Schonweitz, Studnička, Dolejší, Večerka, Steffan

Branky: 3 x Večerka, Schenk J., Vykopal, Botor, Studnička, Berák pok. kop, Dolejší

V neděli jsme odehráli mistrovské utkání na hřišti v Olomouci, části Nové Sady s mužstvem FK Nové Sady. Od začátku utkání jsme ovládali hru a tlačili soupeře na jejich polovině. Byli jsme aktivní a často jsme se snažili o střelbu. Šancí bylo opět na dvě utkání. Během prvního poločasu jsme se trefili šestkrát a tak skončil i první poločas, vedením 0:6 Branky zařídili M. Večerka dvakrát, J. Vykopal, V. Studnička, J. Schenk a z pokutového kopu P. Berák. Ve druhém poločase byl obraz hry zcela totožný, jako v prvním poločase, my jsme hráli a dávali branky. Nakonec se celkové skoré zastavilo na čísle devět. Branky přidali M. Večerka, D. Dolejší a D. Botor. Hra byla skvělá, do utkání se zapojili i kluci ročníku 2008 a obraz hry tomu i proto odpovídal. Kluci sklidili pochvalu a doufám, že jich ještě v průběhu sezóny využijeme.