pá 19. 7. 2024 17:00 @ Velký Újezd, Přátelské utkání

Druhé přípravné utkání mužů skončilo v náš neprospěch

K Sigma Olomouc U17 - 1. FC Viktorie Přerov - 4:2 (1:0)

Sestava Přerova: Nakládal (46. Bělka) - F. Kuča, D. Kuča, Zimčík (46. Stískal) - Nezval (46. Holý), Bielko (46. Řezníček), Kytlica M. (67. Nezval), Verbich (67. Koplík) - Kocian, Caletka. Trenér: Chuda.

Góly: 55. Stískal, 60. F. Kuča

Očekával jsem vyrovnanou partii. Hráli jsme sice proti Sigmě, která hraje celostátní dorosteneckou ligu, ale proti kategorii U17. Opak byl pravdou, soupeř byl celý první poločas jasně lepší a skóre 1:0 bylo ještě mírné. Když jsme pak do druhé půli nastoupili v ještě větším útlumu a v 50. minutě byl stav 3:0, tak to s námi vypadalo všelijak. Naštěstí jsme se dostali do zápasu 2 rohovými kopy. Oba zahrával Kratochvíl, nejdříve si svůj premiérový gól v mužích připsal dorostenec Stískal a chvíli poté vstřelil téměř totožnou branku F. Kuča. Hra se přelévala ze strany na stranu a oba týmy si vytvářeli šance. V našich největších neuspěli Koplík, Řezníček ani Caletka a když soupeř jednu ze svých využil, tak uzavřel konečné skóre na 4:2.
Předvedli jsme slabý výkon, soupeř byl běhavější, kvalitnější na míči a jasně nám ukázal, že z tohoto týmu rostou budoucí ligoví fotbalisté. Jediné pozitivum je, že i přes větší kvalitu na straně Sigmy jsme utkání nezabalili a alespoň jej zdramatizovali. Máme za sebou těžký týden a náročnou přípravu dokončíme příští týden proti vypadnuvšímu z Mol Cupu v Beňově v sobotu od 10:15. Přijede divizní soupeř. Buď Pustá Polom nebo Bílovec.