ZAJÍMAVÉ ODKAZY

FAČR
Oficiální server - Football sdružení České republiky. Najdete zde a přečtěte si nejlepší zprávy, všechny informace, příslušenství a výsledky všech soutěží v České republice.

 

Databáze členů FAČR
Informační systém FAČR obsahující kompletní databázi klubů a hráčů. Vyhledávat lze pomocí čísla klubu. Hráče podle jména a příjmení nebo rodného čísla. 1. FC Viktorie Přerov má číslo 7140591.

OFS Přerov - oficiální stránky
Stránky určené pro všechny příznivce regionálního fotbalu na Přerovsku.Na stránkách najdete všechny výsledky  a informace, které se vztahují k přerovskému regionu. V neposlední řadě informace o klubech, fotogalerii nebo historii regionálního fotbalu.

KFS Olomouc
Stránky pro všechny příznivce regionálního fotbalu na Olomoucku. Obsahují aktuální výsledky a informace z regionu. Nemalá pozornost je zde věnovaná také mládeži a historii regionálního fotbalu.

1. FC Viktorie Přerov, o.s.
Stránky klubu FC Viktorie Přerov. Na webových stránkách najdete informace o aktuálním dění v klubu, kompletní servis týkající se činnosti, zápasů, výsledků. Stránky věnované proběhlým turnajům, jednotlivým družstvům ad.

 

FIFA
Je hlavní řídící organizací fotbalu , futsalu a plážového fotbalu. Hlavní náplní této organizace je pořádání mistrovství světa. Na stránkách najdete kompletní informace o pořadatelských akcích, mezinárodní kalendář a výsledkový servis.

UEFA
UEFA pořádá jedny z nejznámějších a nejprestižnějších fotbalových soutěží na evropském kontinentu. Mezi nejznámější patří UEFA Champion League, UEFA pohár a Mistrovství Evropy ve fotbale (UEFA EURO 2008, UEFA EURO 2012 ..).

 

CENTRUM SPORTOVNÍCH VÝSLEDKŮ
LiveSport.cz nabízí nejrychlejší sportovní výsledky a aktuální tabulky vice než 5000 soutěží. K dispozici jsou výsledky celosvětových soutěží ve fotbale, hokeji, tenise, basketbalu, házené, volejbalu, baseballu, americkém fotbalu, ragby a dalších sportech.

Hlavním cílem CSR programu Zelený život je propagace společenské odpovědnosti klubů nejvyšších fotbalových soutěží u nás. Na stránkách Zeleného života tak naleznete příběhy o solidaritě a pomoci. Příběhy o tom, jak jednotlivé kluby pomáhají tam, kde je to opravdu třeba. A je při tom nepodstatné, zdali se jedná o podporu handicapovaných, dětí z dětských domovů nebo seniorů. Díky Zelenému životu budou tyto charitativní aktivity mnohem více na očích tak, aby inspirovaly i ostatní.

Vybudovali jsme centrum, které nabízí jedinečný, komplexní servis v oblasti sportovní a preventivní medicíny. Nabízí moderní, samostatné prostorové zázemí a přístrojové vybavení umožňující plný, proklientsky orientovaný přístup a servis v oblasti sportovní a preventivní medicíny. Zaměřuje se na poskytování kvalitních služeb v oblasti sportovní medicíny pro všechny věkové i výkonnostní kategorie sportovců. Vedle péče o sportovce nabízíme i programy primární a sekundární prevence zaměřené na zdravotní efekt optimalizace životního stylu (redukce hmotnosti, zvýšení úrovně pohybové aktivit, …).