PU 29.07. 16:00 1. FCV U13 - KROMĚŘÍŽ U13 5:8 (3:3)

PU 25.07. 10:00 PROSTĚJOV U13 - 1. FCV U13 30:5 (18:2)
Góly

PU 27.06. 10:00 1. FCV U13 - VYŠKOV U13 12:2 (?:?)
Góly FLASCH 4, DORAZIL 2, BOHÁČ 2, SVOZIL 2, VANČURA, NOVOTNÝ

PU 06.06. 10:00 1. FCV U13 - BÍLOVEC U13 8:9 (?:?)
Góly Branky Přerova (asistence) - Botek (M.Schenk), M. Heryán, Boháč, Novotný (Boháč), Botek (M. Schenk), Svozil (Botek), J. Schenk (Vančura), Botek (M. Schenk),
     Sestava: Mitkov, Berák - Šimeček, Losert, Nemrava - Boháč, Vančura, Heryán, Peřina, J.Schenk,M.Schenk - Botek,Svozil, Dorazil - Novotný, Kubela.

Sobotní dopoledne přijel silný soupeř z Bílovce od kterého jsme v soutěži dostali nálož 16:0. Zápas nám tedy dal možnost porovnání se soupeřem z poloviny tabulky. Sami jsme byli v očekávání jak budeme vypadat a jak se dokážeme soupeři od podzimu přiblížit. Po třech kvalitních utkáních, kdy jsme čekali, že základ hry už máme osvojený a stačí nám jen postupně navyšovat kvalitu naší hry a ladit detaily, jsme se dostali zpátky na zem.
     Celých prvních 45 minut hry jsme tahali za kratší konec. Naše hra byla jako z podzimu a oba nás zklamala. Slabá kombinační hra, bez komunikace a nerozvážnost v obraně. Byli jsme pomalý, nedůrazní a k tomu s naivní otevřenou obranou. Některé šance soupeř trestuhodně zahodil a jiné zlikvidovali brankáři. Nicméně obranná část hry nebyla vůbec dobrá.
      O přestávce před druhou třetinou jsme si všechno řekli. Vidět na hřišti to bylo vidět zhruba od 45 minuty. Potěšilo nás, že jsme se dokázali otřepat a nevzdat se a ukázat alespoň částečně to, čím jsme se prezentovali v předchozích zápasech. Zlepšili jsme pohyb po celém hřišti a soupeři jsme začali působit velké problémy. Tvořili jsme si dostatek šancí na otočení skóre, bohužel né všechny velké šance jsme dokázali proměnit. Za zmínku stojí přímý kop Nemravy, jehož střela přesně zkontrolovala obě dvě tyčky. Dále pak centr před prázdnou branku Novotný neproměnil.
      V poslední třetině jsme chtěli skóre dohnat a otočit bohužel, když už jsme se tomu blížili nám soupeř ještě o gól odskočil. Kluci se snažili do konce utkání stav srovnat. Bohužel se to nepovedlo. Hlavu ale vůbec nevěšíme. Zejména poslední třetina měla z naší strany náboj. Vstřelili jsme krásné góly po dobrých akcích. Soupeř byl pro nás hratelný, ale to bychom museli do zápasu vstoupit kvalitně už od začátku.
      Po minulé prohře s Bílovcem 0:16, bychom za tento vysledek byli velmi radi, ale nějak jsme se po předchozích zápasech namlsali a už nám tohle nemůže stačit.

Krejčíř Lukáš, Bronislav Pěček

PU 01.06. 11:00 1. FCV U13 - ZLÍN U12 9:7 (?:?)
Góly Branky Přerova (asistence) - Peřina, Cedidlo (Botek), Novotný (Mitkov), Boháč, Boháč, Botek (Boháč), Nemrava, Kubela (Botek), Nemrava (Dorazil).

Sestava: Mitkov, Berák - Studnička, Losert, Nemrava - Boháč, Vančura, Heryán, Peřina, Botek, Dorazil, Cedidlo - Novotný, Šimeček, Kubela.

Hned v pondělí po trianglu v Kroměříži jsme absolvovali další přátelské utkání tentokrát doma se Zlínem. Třetí přátelské utkání po nucené pauze během 10 dní. Častým hraním zápasů se nám alespoň částečně daří dříve ukončenou sezónu nahradit.

Zápas hodnotíme víceméně kladně. Začínají nám fungovat některé věci, které už delší dobu cvičíme. Soupeř byl sice o rok mladší, ale dělal nám obrovské problémy a zejména s míčem si hráči Zlína rozuměli víc. Nejvíc ale stále trpíme před vlastní brankou, kde jsme stále nedůslední a nedůrazní. Naopak se nám dařilo rychle přecházet do útoku z čehož jsme byli nebezpeční. Někdy tyto brejky gólem skončili, dále jsme se prosazovali po dobrém napadání, po odraženém míči i po sólové akci.

Utkání splnilo účel, kluci hráli další zápas a byli úspěšní. Což je doufáme namotivuje do sobotního zápasu s Bílovcem, kde doufám náš herní projev posuneme zase o kousíček dál. Tak abychom byli opravdu připraveni na novou sezónu.

Krejčíř Lukáš

PU 31.05. 15:00 KROMĚŘÍŽ - TRIANGL ?:? (?:?)
Góly

VÝSLEDKY TRIANGLU V NOVINKÁCH

PU 23.05. 15:00 ÚJEZDEC U13 - 1. FCV U13 1:10 (0:5)
Góly Branky Přerova: Heryán 3, Botek 2, Novotný 2, Dorazil, Svozil, Peřina
    Sestava : Mitkov, Berák - Kubela, Losert, Šimeček - Boháč, Dorazil, Botek, Svozil, Heryán - Novotný, Peřina - Vančura, Cedidlo

První přátelské utkání po nucené přestávce jsme odehráli nezvykle 11 na 11 a 2x45 minut na celém hřišti v Újezdci. Všichni si tak mohli hrát dostatečnou porci minut. Bylo vidět že kluky zápas hodně baví a že si užívají fotbal.

V první půli byly šance na obou stranách. Skóre jsme otevřeli my. Šance soupeře zneškodnil brankář někdy až překvapivě a se štěstím. Často i za pomoci spoluhráčů, kteří zablokovali spoustu střel. První poločas jsme tedy přečkali bez inkasování, i když to vyselo celý poločas ve vzduchu.

Do druhého poločasu jsme nabádali k lepší a rychlejší práci s míčem a přenášení těžiště hry. Což bylo pro soupeře na velkém hřišti opravdu těžké bránit. Náš tlak se tak postupně zvyšoval a  přidávali jsme další branky. Náš brankář proto mnoho práce neměl. Jednou se soupeři nakonec skórovat přece jen povedlo. Na celkovém skóre to ovšem není příliš znát.