13. 09.11. 10:00 VÍTKOVICE U13 - 1. FCV U13 5:2 (3:1)
Góly branky Přerova PALOTÁŠ, JAICHOVÁ

12. 03.11. 10:00 1. FCV U13 - KARVINÁ U13 2:14 (text:)
Góly branky Přerova JAICHOVÁ, MATUŠKA
V neděli 3.11.2019  jsme nastoupili proti Karviné ke svému letošnímu poslednímu domácímu utkání.
Soupeř začal velmi aktivně a už v první minutě se ujal vedení. Naše branka byla velmi často v ohrožení a první třetinu jsme prohráli jasně 6:0. Druhá třetina byla z naší strany povedenější, soupeři jsme se herně vyrovnali a vypracovali jsme si i pár šancí, ale gól jsme nevstřelili. Ve třetí třetině nás soupeř vyškolil z produktivity a vstřelil nám několik branek. Gólově jsme se prosadili i my, góly vstřelili Jaichová a Matuška.

11. 23.10. 16:30 BÍLOVEC U13 - 1. FCV U13 2:3 (text:)
Góly GELNAR, BRÁZDIL - BŘEZINA, PALOTÁŠ, JAICHOVÁ

Ve středu 23.10.2019 jsme zavítali na mistrovské utkání do Bílovce. Byl to pro nás velmi důležitý zápas, ve hře byl boj o 14. místo, které jsme chtěli uhájit a potvrdit tak sobotní domácí  vítězství nad Valašským Meziříčím. Pravdou je, že domácí začali aktivněji a nebýt několika výborných zákroků našeho brankáře Zemánka, tak by to s námi nevypadalo moc dobře. I přes trochu štěstí jsme první třetinu vyhráli 2:1, gólově se prosadili Březina a Palotáš. Další dvě třetiny už byly vyrovnané herně a i na počet šancí. V poslední třetině se prosadila ještě Jaichová, soupeř ale 10 minut před koncem snížil na rozdíl jedné branky a snažil se vyrovnat. Konec zápasu jsme ubojovali a vyhráli tak svůj první venkovní zápas.

10. 19.10. 10:00 1. FCV U13 - VAL. MEZIŘÍČÍ U13 3:2 (text:)
Góly PALOTÁŠ, ŽEZNÍČEK, ŠTEFFAN - HUB, SOVÁK
V sobotu 19.10.2019 jsme přivítali na domácím hřišti soupeře zespodu tabulky. Stály proti sobě týmy stejných kvalit a na hřišti to bylo znát. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a šance byly na obou stranách. Po gólech Palotáše, Řezníčka a Steffana jsme se nakonec radovali my, když jsme uhájili, s trochou štěstí, vítězství 3:2.
Tímto vítězstvím jsme poskočili na 14. místo a navnadili se na dalšího soupeře zespodu tabulky, na Bílovec, který nás čeká už ve středu.

9. 12.10. 10:00 SIGMA OLOMOUC U13 - 1. FCV U13 19:1 (text:)
Góly branka Přerova ZATLOUKAL

V sobotu 12.10.2019 jsme odehráli další mistrovské utkání na soupeřově hřišti. Přivítala nás Sigma Olomouc, jeden z favoritů soutěže.

Již postavení v tabulce předpovídalo, kdo bude v zápase udávat tempo. Věděli jsme, že to pro nás nebude jednoduché, ale nechtěli jsme soupeři darovat nic zadarmo. Hned od úvodního hvizdu nás ale soupeř zatlačil a čelili jsme spoustě protiútoků. Na soupeřovu půlku jsme se bohužel mockrát nepodívali. Ze soupeřovy strany to byla hezká ukázka nasazení, rychlosti, bojovnosti a práce s míčem. Ale čestného úspěchu jsme se dočkali, v 81. minutě se z našeho ojedinělého protiútoku prosadil Zatloukal, když šel sám na domácího brankáře.

Nutno podotknout, že jsme hráli proti krajskému výběru, a proto, kdyby výsledek skončil obráceně, tak by zřejmě na Sigmě dělali něco špatně. Třetiny 5:0, 5:0, 9:1.

Vít Koplík

8. 05.10. 15:00 1. FCV U13 - BANÍK OSTRAVA U13 1:11 (text:)
Góly ŘEZNÍČEK - ŠMIGA 8, RÁC, JANKOVIČ, RICHTER

Zápas proti takovému soupeři je vždy výjimečný a těšili jsme se na něj.

Začali jsme nebojácně, se soupeřem jsme drželi krok a dostávali jsme se i do šancí.  Po pěti minutách hry jsme vstřelili první gól a ujali se vedení 1:0. Mohli jsme přidat i další branky, šancí bylo dost, ale bohužel při nás nestálo štěstí. A tak soupeř skóre ještě v první třetině otočil na 1:2. Ve druhé třetině soupeř čtyřmi góly navýšil své vedení. V poslední třetině jsme se ještě snažili s výsledkem něco udělat, ale marně. Soupeř udával tempo hry a postupně přidával další branky až na konečných 1:11.

Našim klukům nelze upřít bojovnost a snaha. Při troše štěstí v koncovce v první třetině mohl zápas vypadat úplně jinak, ale to je kdyby …….

Nezbývá než se připravit na dalšího těžkého soupeře- Sigmu Olomouc.

Vít Koplík

7. 29.09. 10:00 HRANICE U13 - 1. FCV U13 7:3 (text:)
Góly branky Přeova ZATLOUKAL, MATUŠKA, ŠKUTA

V neděli 29.9.2019 jsme zavítali k dalšímu soutěžnímu utkání, do Hranic na Moravě. Postavení v tabulce i rivalita mezi soupeři slibovaly vyrovnaný boj.

Začátek zápasu nám vyšel, hráli jsme dobře, soupeře jsme přehrávali a měli jsme i šance, které jsme bohužel nevyužili. Ve 13. minutě nás, po nedorozumění v obraně, soupeř potrestal a ujal se vedení. Snažili jsme se skóre vyrovnat, ale nepochopitelný výpadek soustředěnosti mezi 27. až 29. minutou nás stál další 3 obdržené branky. První třetinu jsme kvůli vlastním chybám prohráli 4:0.

Hned na začátku druhé třetiny jsme snížili gólem z rohu, autorem byl Zatloukal, který se prosadil hlavou. Pak to byl opět soupeř, kdo se gólově prosadil. Byl to velmi nešťastný a smolný gól, centr od tyčky se odrazil do našeho hráče a do brány.

Do třetí třetiny jsme šli s tím, že skóre otočíme v náš prospěch. Hned v úvodu se prosadil po krásné akci Matuška. Sedm minut před koncem jsme snížili na 5:3, autorem gólu byl Škuta. Soupeř ale drama nepřipustil a dvěma góly upravil skóre na konečných 7:3.

V tomto zápase jsme určitě nebyli horší a proto nás porážka hodně mrzí. Snad porážku soupeři vrátíme už ve čtvrtek na Ondrášovce cupu.

Třetiny 4:0, 1:1, 2:2.

Vít Koplík

6. 21.09. 15:30 1. FCV U13 - HLUČÍN U13 1:6 (text:)
Góly ZATLOUKAL

V sobotu 21.9.2019 jsme na svém hřišti přivítali soupeře z Hlučína. Postavení obou týmů v tabulce slibovalo vyrovnané utkání a pro nás i motivaci dotáhnout se na soupeře bodově.

První třetinu jsme soupeře přehrávali a měli jsme i několik šancí na vstřelení branky, ale bohužel nás opět zklamalo zakončení. A byl to soupeř, kdo vstřelil první gól a vyhrál tím první třetinu 1:0.

Ve druhé třetině soupeř hru vyrovnal a po našich zbytečných chybách vstřelil další 3 branky. Naše šance opět zůstaly nevyužity.

Do poslední třetiny jsme šli s tím, že když budeme v koncovce důraznější a budeme dávat góly, tak zápas můžeme ještě vyhrát, protože hra byla stále vyrovnaná. Ale i v této třetině byl soupeř šťastnější a vyhrál ji 2:1. Po faulu na Áďu Jaichovou se prosadil z pokutového kopu Zatloukal a to bylo z naší strany vše.

Třetiny 0:1, 0:3, 1:2.

5. 14.09. 10:00 1. FCV U13 - HFK OLOMOUC U13 0:16 (text:)
Góly

V sobotu 14.9.2019 jsme přivítali na svém hřišti soupeře z Olomouce - HFK.  Na tento zápas bychom chtěli raději zapomenout. Už v 1. minutě jsme prohrávali 1:0. Soupeř nás tlačil, měl více ze hry a měl i více šancí. Už po první třetině bylo jasné, že to bude těžký boj a budeme se snažit o to, dostat co nejméně branek. Naše snaha dát vždy nějaké góly se nevydařila, i když šance jsme na to měli. Stále nám v koncovce chybí kvalita. Bojovali jsme až do konce, ale soupeř byl nad naše síly. Třetiny 0:7, 0:4, 0:5.

Vít Koplík

3. 11.09. 17:00 FRÝDEK-MÍSTEK U13 - 1. FCV U13 16:1 (text:)

Ve středu 11.9.2019 jsme zavítali na další mistrovské utkání, tentokrát do Frýdku Místku. Chtěli jsme navázat na náš poslední zápas, kdy jsme vyhráli a předvedli dobrý výkon. Bohužel nám to nevyšlo a soupeř nám dal od začátku najevo, kdo je tu doma. Hrálo se převážně na naší půlce. Naše šance byly z rychlých protiútoků, ale proměnili jsme jen jeden, kdy se trefil Zatloukal, vyběhnutého brankáře obstřelil po zemi.  V tomto zápase nám to moc neběhalo a byli jsme vždy o krok pomalejší. Ukázalo se, kdo má vůli bojovat až do konce za jakéhokoliv stavu. V tomto zápase byli nejvíce vytíženi naši brankaři, kteří chytili hodně šancí soupeře. Třetiny 3:0, 9:1, 4:0.

Vít Koplík

4. 08.09. 16:00 1. FCV U13 - TŘINEC U13 5:2 (1:0)
Góly MATUŠKA, KUPEC, JAICHOVÁ, ZATLOUKAL, BŘEZINA - WRANA, KONDERLA

15. 04.09. 17:00 ŠUMPERK U13 - 1. FCV U13 18:4 (text:)
Góly branky Přerova ZATLOUKAL 2, HOLÍK, PŘIBYL

Ve středu 4.9.2019 odpoledne jsme odjeli na další mistrovské utkání do Šumperku. Věděli jsme, že nás čeká jeden z nejlepších týmů této soutěže. I když náš tým nebyl kompletní, nechtěli jsme domácím dát nic zadarmo. Navíc se nám v rozcvičce před zápasem nešťastně zranil brankář, ale ukázalo se, že Michal je i skvělý útočník. Tým Šumperka ukazoval svou kvalitu hned od začátku. Chtěli jsme s domácími držet krok, ale moc to nešlo a hrálo se převážně na naší půlce a my jsme se snažili o rychlé protiútoky. Několikrát se nám to povedlo a soupeřova branka byla v ohrožení. Je jen škoda, že nadáváme více gólů. Výsledek jsme si zase pokazili v závěrečných minutách, kdy jsme inkasovali několik gólů. Budeme muset ještě více zapracovat na fyzické kondici. Třetiny 6:1, 5:1, 7:2.
Střelci našich branek byli: 2x Zemánek, 1x Přibyl, 1x Matuška.

Vít Koplík

3. 28.08. 17:00 1. FCV U13 - UNIČOV U13 0:16 (text:)
Góly

Ve středu 28. 8. 2019 jsme přivítali na domácí hřišti soupeře z Uničova.
Zápas nebyl z naší strany příliš povedený, chyběla nám bojovnost, důraz v osobních soubojích a rychlost.
Soupeř byl nad naše síly nejen díky svým dovednostem, ale i díky fyzickým parametrům.
Na dostřel soupeřovy brány jsme se moc nedostávali, ale ukázalo se, že když zaberou všichni hráči na hřišti, tak se do šancí můžeme dostat.
Nejvíce nás mrzí to, že jsme nevstřelili ani jeden gól.
Třetiny 0:3, 0:4, 0:9.

Vít Koplík

PU 03.08. 17:00 1. FCV U12 - HRANICE U12 2:14 (text:)
Góly branky Přerova BOTEK, SCHENK

V posledním přípravném utkání jsme hostili silný tým Hranic, který byl dobrou prověrkou před prvním mistrovským utkáním. Už od prvního hvizdu se ukázalo, že nás nečeká nic lehkého. Soupeř dobře napadal naši rozehrávku a z těchto zisků ohrožoval naši branku a začal postupně střílet góly a navýšovat skóre.My jsme bohužel dokázali skórovat pouze dvakrát. Výsledek odpovídá průběhu utkání. Soupeř byl lepší a aktivnější. Pro nás dobrou ukázkou toho, co všechno musíme dohnat. Závěrem bych podotknul, že naše nasazení v zápase nebylo dobré a je to první věc, kterou musí kluci zlepšit.