Výsledky - hodnocení

PU 23.05. 15:00 ÚJEZDEC U13 - 1. FCV U13 1:10 (0:5)
Góly Branky Přerova: Heryán 3, Botek 2, Novotný 2, Dorazil, Svozil, Peřina
    Sestava : Mitkov, Berák - Kubela, Losert, Šimeček - Boháč, Dorazil, Botek, Svozil, Heryán - Novotný, Peřina - Vančura, Cedidlo

První přátelské utkání po nucené přestávce jsme odehráli nezvykle 11 na 11 a 2x45 minut na celém hřišti v Újezdci. Všichni si tak mohli hrát dostatečnou porci minut. Bylo vidět že kluky zápas hodně baví a že si užívají fotbal.

V první půli byly šance na obou stranách. Skóre jsme otevřeli my. Šance soupeře zneškodnil brankář někdy až překvapivě a se štěstím. Často i za pomoci spoluhráčů, kteří zablokovali spoustu střel. První poločas jsme tedy přečkali bez inkasování, i když to vyselo celý poločas ve vzduchu.

Do druhého poločasu jsme nabádali k lepší a rychlejší práci s míčem a přenášení těžiště hry. Což bylo pro soupeře na velkém hřišti opravdu těžké bránit. Náš tlak se tak postupně zvyšoval a  přidávali jsme další branky. Náš brankář proto mnoho práce neměl. Jednou se soupeři nakonec skórovat přece jen povedlo. Na celkovém skóre to ovšem není příliš znát.