Výsledky - hodnocení

10. 10.10. 12:00 BÍLOVEC U14 - 1. FCV U14 5:0 (2:0)
Góly AMBROŽ 2, MIČANÍK, GELNAR, ŠUSTR
V sobotu 10.10.2020 jsme jsme odehráli, letos zřejmě poslední, mistrovské utkání, v Bílovci.
Utkání bylo celý zápas herně hodně vyrovnané a na šance také. Zatím co soupeř využil každou svou šanci a v góly proměnil téměř každý střelecký pokus, naše šance a střely skončily na výborném domácí brankáři. Hrálo se ve vysokém tempu a naši hráči bojovali až do poslední minuty. Herně to z naší strany nebylo vůbec špatné. 
 
Radek Dressler


9. 04.10. 12:00 1. FCV U14 - HRANICE U14 0:3 (0:2)
Góly

V neděli 4.10.2020 jsme přivítali na svém hřišti soupeře z Hranic. Tradiční derby začalo ve vysokém tempu. První větší šanci náš soupeř využil a hned ve 4. minutě se ujal vedení. Naše akce končily na velkém vápně a moc šancí na ohrožení soupeřovy brány jsme si nevypracovali. Hosté nám do poločasu vstřelil ještě jeden gól a do šaten se šlo za stavu 0:2. Ve druhém poločase měl soupeř lehce navrch a svou převahu proměnil ve třetí gól. 

Radek Dresler

 


7. 20.09. 12:00 1. FCV U14 - VAL. MEZIŘÍČÍ U14 0:1 (0:0)
Góly 52. BĚTÍK

     V neděli 20.9.2020 jsme přivítali na svém hřišti soupeře, který se jako jediný v této sezóně ještě neradoval z vítězství. Moc jsme si přáli, aby to takto zůstalo i po zápase.
     Hned od první minuty ale bylo vidět, že i soupeř má velkou chuť zažít pocit vítězství a proto byl zápas plný soubojů a nepřesností způsobených rychlým napadáním na obou stranách. První 2 velké šance na vstřelení gólu jsme měli my, ale zbrklost nebo snad i nešikovnost způsobily to, že v jednom případě nemusel brankář vůbec zasahovat a ve druhém případě míč bez problémů chytil.
     Druhý poločas začali lépe hosté, první velkou šanci zakončil hostující útočník do tyče, když už měl pouze trefit prázdnou bránu. O několik minut později to soupeři už vyšlo a z blízky prostřelil našeho brankáře.
Času na vyrovnání bylo stále dost, ale nepřesnost nás stála spoustu sil a z šance, kterou jsme měli, nic nebylo. Hodně nás mrzí spíše pasivita některých hráčů, jako by vůbec nechtěli hrát. Snad to příště bude lepší.

Radek Dressler6. 12.09. 12:00 HLUČÍN U14 - 1. FCV U14 2:5 (2:2)
Góly KONEČNÝ, KÍŠA - MUDROCH 2, HOLÍK, ŘEZNÍČEK, PALOTÁŠ
V sobotu 12.9.2020 jsme odehráli další venkovní utkání. Přivítal nás Hlučín na hřišti v Ludgeřovicích.
Od samého začátku zápasu to byl vyrovnaný boj. Statečně jsme se rvali a podstupovali souboj za soubojem. Za aktivní přístup k zápasu jsme byli rychle odměněni gólem, autorem byl Holík, který dorazil míč do prázdné brány po střele Řezníčka. Radost z vedení nám ale dlouho netrvala, soupeř za 3 minuty vyrovnal krásnou střelou do horního rohu branky. Chuť urvat vedení na svou stranu byla patrná u obou soupeřů. Po šancích na obou stranách jsme se nakonec radovali my, autorem gólu byl Řezníček. Soupeř se také do poločasu ještě jednou radoval a do druhé půle se šlo za vyrovnaného stavu 2:2. Prostřídali jsme 3 hráče, ale na obrazu hry to nebylo znát. Když jsme se ujali vedení potřetí, gólem Mudrocha, tak se soupeř snažil ještě více tlačit před naši branku, ale velká soustředěnost a chuť vyhrát byla pro našeho soupeře nepřekonatelná hradba. Do konce utkání jsme vstřelili ještě 2 góly, radost nám udělali Mudroch a Palotáš.
Navázali jsme na dobrý výkon z minulého utkání. Pochvala patří všem hráčům za dobrý výkon a bojovnost. Vítězný pokřik jsme si opravdu užili.
 
Radek Dressler
 


5. 05.09. 12:00 1. FCV U14 - UNIČOV U14 1:2 (1:2)
Góly brnka Přerova DRESSLER

     V sobotu 5.9.2020 jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z Uničova.

     Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně  a hned v první minutě jsme se dostali do velké šance, kterou jsme ještě nevyužili. Zaskočeného soupeře jsme i nadále převyšovali hlavně bojovností a odměnou za to nám byl vedoucí gól, který po krásné akci vstřelil hlavou nejmenší hráč na hřišti, Šimon Dressler. Po vstřeleném gólu se hra vyrovnala a soupeř se stále více dostával do šancí a do poločasu otočil skóre ve svůj prospěch. Díky skvělému výkonu našeho brankáře, Michala Zemánka, soupeř svůj náskok nezvýšil a my jsme měli i nadále velkou chuť a snahu skóre vyrovnat. Naše velké úsilí zastavil až poslední hvizd rozhodčího, když jsme těsně předtím měli ještě velkou šanci vyrovnat. Naši hráči se vydali opravdu ze všech sil a ukázali, že se umí celý zápas rvát za dobrý výsledek.
Za tento výkon si hráči vyslechli pochvalu od trenérů a potlesk od rodičů.
 
Radek Dressler
 


4. 30.08. 12:00 VSETÍN U14 - 1. FCV U14 10:1 (2:0)
Góly FILÁK 5, PALÁT 2, DANČÁK, ERBAN, KALABUS - HOLÝ
     V neděli 30.8.2020 jsme zavítali na již druhé venkovní utkání, do Vsetína. Přestože jsme  byli opět nekompletní a na lavičce byli pouze 2 hráči, nechtěli jsme soupeři darovat nic zadarmo. Přijeli jsme s jasným cílem, bodovat.
 
     V první půli měli domácí mírnou převahu, kterou proměnili ve dvoubrankové vedení, kdy se vždy prosadil hráč ve hře jeden na jednoho a z blízka překonal našeho brankáře, který nás svými zákroky držel stále ve hře, když chytil několik šancí soupeře. My jsme ale, co se týče počtu šancí nezaostávali pozadu, bohužel ne a ne dát gól.
 
Ve druhé půli jsme prostřídali brankáře a oba náhradníky. Začátek druhé půlky nám vyšel, drželi jsme míč a odměnou nám byl, k velké radosti, vstřelený gól. Autorem byl po krásné kombinaci Rosťa Holý. Po tomto radostném okamžiku naši hráči opět ožili. Snad z velké chuti skóre vyrovnat jsme ale jaksi zapomněli na bránění a soupeř nás za to rychle potrestal a to hned několikrát. Po čtvrtém obdrženém gólu naši hráči zápas vzdali a po odevzdaném výkonu a individuálních hrubých chybách v závěru zápasu se skóre zastavilo na obdržených deseti gólech.  Velké zklamání je hlavně nad tím, jak se hráči na hřišti chovají, když prohrávají. Právě v těchto momentech se ukazuje charakter hráče. Vždyť šance uhrát ve Vsetíně slušný výsledek tu byla.
 
Radek Dressler


3. 23.08. 12:00 1. FCV U14 - TŘINEC U14 0:4 (0:0)
Góly
     V neděli 23.8.2020 jsme přivítali ke svému prvnímu domácímu mistrovskému utkání v této sezóně soupeře z Třince.
     Je velká škoda, že jsme dnes nebyli, kvůli absenci několika hráčů, v kompletní sestavě. Tým jsme museli doplnit o 3 hráče z U13, kteří se také ve 2. půli zapojili do hry a vůbec si nevedli špatně. Proti soupeři jsme začali nebojácně a první poločas byl vyrovnaný. Jen škoda, že se nám nepodařilo vstřelit první branku, šance jsme na to měli. Naše největší slabina byla v přesnosti přihrávek, hodně míčů jsme zbytečně odevzdali, a jen díky skvělému výkonu našeho brankáře skončil první poločas remízou.
     Ve druhém poločase jsme si vybrali opravdu slabou desetiminutovku a to nás srazilo na kolena. V rozmezí mezi 46. až 56. minutou jsme dostali 4 góly. Šanci na korekci výsledku jsme měli, ale nedokázali jsme ji využít.
     Bohužel se nám po tomto zápase rozšíří marodka o Matyáše Krále, který si po nešťastném pádu po jednom ze soubojů zlomil zápěstí, přejeme brzké uzdravení.
     O zisk prvních bodů se pokusíme opět příští týden ve Vsetíně.
 
Radek Dressler
 


2. 15.08. 16:30 ŠUMPERK U14 - 1. FCV U14 14:2 (6:0)
Góly STŘÍTESKÝ 6, LAKOMÝ 2, VLK 2, DOTSON 2, DOLEŽEL, BŘEZINA vlastní - PALOTÁŠ, ŠKUTA
Sestava Přerova: Zemánek - Holý, Březina, Král (40. Steffan), Dressler, Riliak, Palotáš, Přibyl, Zatloukal (60. Jelínek), Nemrava, Řezníček (20. Škuta).
 
     První mistrovské utkání nás čekal velmi kvalitní soupeř se Šumperka. Což se potvrdilo hned od úvodní minuty a soupeř nás prakticky nepustil za polovinu hřiště. Vývoj utkání se nesl v tomto duchu po celé utkání. Největším naším nedostatkem byly osobní souboje, ve kterých jsme přišli o každý míč. Za pochvalu stojí především výkon našeho brankáře Zemánka, který nás podržel. Díky němu nebyl výsledek hrozivější. Z hráčů můžu vypíchnout střelce branek za vyřešení gólových situací a výkon Riliaka, který bojoval i za nepříznivého stavu.
 
Vít Koplík


PU 29.07. 12:00 KROMĚŘÍŽ U14 - 1. FCV U14 15:0 (5:0)
Góly


PU 25.07. 00:00 1. FCV U14 - VYŠKOV U14 11:5 (6:2)
Góly

     V sobotu 25.7.2020 jsme nastoupili ve 12 hodin v Pustiměři k přátelskému utkání proti Vyškovu.
     Prvních 10 minut rozhodlo o osudu celého utkání. Špatná rozehrávka a nesoustředěnost měly za následek několik obdržených gólů hned v úvodu utkání. Od 20. minuty se hra vyrovnala, častěji jsme drželi míč a byly k vidění i krásné kombinace se zakončením. Ve druhém poločase se hrálo více na soupeřově půlce a odměnou nám za to bylo 5 vstřelených branek. Další branky jsme obdržely z rychlých protiútoků, když jsme se po ztrátě míče nestihly vrátit.
     Celkový dojem ze zápasu byl nakonec pozitivní, i když po tom děsivém úvodu by nikdo nevěřil, že se soupeři můžeme vyrovnat, natož mu vstřelit i branku.

Radek DresslerPU 18.07. 12:00 1. FCV U14 - ZLÍN U14 0:14 (0:7)
Góly

     Prvních 10 minut jsme byli pro Zlín rovnocenným soupeřem, ale poté začal soupeř více držet míč a hlavně proměňovat šance. Přestože jsme nebyli kompletní, zkoušeli jsme 4 nové hráče a trochu jsme zamíchali sestavou, není omluva pro to, jakým způsobem jsme soupeři umožnili vstřelit některé góly. Jen škoda, že ne všichni hráči ukázali srdíčko a bojovnost až do konce.

Radek Dressler

 PU 06.06. 12:00 BÍLOVEC U14 - 1. FCV U14 ?:? (?:?)
Góly


PU 30.05. 10:00 HFK OLOMOUC U14 - 1. FCV U14 ?:? (?:?)
Góly NEHLÁŠENO