Výsledky - hodnocení

PU 08.03. 16:00 1. FCV U14 - HFK OLOMOUC U14 4:3 (2:1)
Góly branky Přerova VÁLEČEK 2, DRESSLER, KOSEK
     Sestava 1. FCV: Marák (41. Vojtášek O.) - Leitner (41. Smékal), Jakubec, Neumann, Kratochvíl (55. Dressler) - Horák - Řezníček, Kosek, Spilka (41. Koller), Dressler (41. Vojtášek M.) - Váleček. Trenéři: Chuda, Bielko.
 
     Do utkání jsme vstoupili skvěle a po dvou pěkných akcích jsme se dvakrát prosadili. Obě branky vstřelil Váleček. Soupeře jsme přehrávali zejména kondičně. Byli jsme rychlejší, silnější i vytrvalejší, což nám nabízelo hrát pěkný a rychlý fotbal. Další šance jsme však nevyužili a sami jsme si dali hodně zbytečný vlastní gól. To nás trochu přibrzdilo v rozletu a soupeř se začal dostávat více do hry. Do poločasu jsme ještě pohrdli pokutovým kopem, když jsme přestřelili bránu HFK.

     Jak se mi líbil náš výkon směrem dopředu, tak vzadu jsme byli bolaví. Po zmatku v naší 16 měli penaltu k dispozici pro změnu chlapci z Olomouce a ti proměnili - 2:2. Nechápal jsem, jak v zápase, kde jsme dle mého o dost lepší může být stav 2:2. Neproměnili jsme další velké šance, až konečně Dressler dával na 3:2. Ani to nestačilo, Holice opět srovnala po našem nedůrazu při standardní situaci - 3:3. Vyhrát tedy mohl kdokoliv, hrálo se nahoru dolů. Vítězství na naši stranu strhl Kosek, který pěkně hlavou využil rohu Řezníčka - 4:3.
 
     Dnes jsme hráli velmi dobře a soupeře jsme přehráli. Nicméně výsledek mohl být klidně i opačný a to díky našemu špatnému zakončování a nedůslednostem v obraně. Jsem velmi zvědavý, jestli odčiníme 15 gólový letní debakl z Kroměříže. Moc bych si přál, abychom byli důstojným soupeřem pro vedoucí tým jižní divize. Za dnešek patří klukům pochvala.
 
David Chuda


PU 15.02. 13:00 1. FCV U14 - 1. FCV U15 3:5 (1:3)
Góly ŘEZNÍČEK 2, BATKHUU - JANO 2, BRÁBLÍK, HLAVÁČ, PISTOVČÁK
Sestava 1. FCV U14: Václavíček - Dressler, Jakubec, Neumann, Mach - Horák - Řezníček, Spilka, Ondruška, Vojtášek - Sedláček. Střídali: Kratochvíl, Smékal, Batkhuu. Trenéři: Chuda, Bielko.
 
Do derby, které se hrálo v Lipníku jsme nastoupili posíleni o pár méně vytížených hráčů z U16. Naopak našeho soupeře jsme posílili o našeho brankáře Míšu Maráka. Od začátku jsme soupeře překvapili aktivní hrou, z které pramenila naše mírná převaha. Do vedení nás dostal po krásné akci Řezníček, který ránou do šibenice otevřel skóre. Opařená U15 nás moc neprověřovala, ale do brány ji spadlo vše, na co sáhla. Zejména góly na 2:1 a 3:1 pro U15 byly velmi laciné a kluků mi bylo líto. Souhra smůly a nešikovnosti tak znamenala trochu nezasloužené vedení starších 3:1. Ve druhém poločase se starší zlepšili a začali nás mírně přehrávat, ale my si začali pro změnu vytvářet šance. Po dlouhém výkopu Václavíčka všem utekl Řezníček a svou druhou brankou snížil na 3:2 pro U15. Poté se Jakubec zbytečně ohnal po Pavelkovi a starší proměnili penaltu na 4:2. Jenže dobře hrající Řezníček našel našeho bývalého hráče Batkhuu (který se bohužel odstěhoval a dnes si přišel zahrát, protože byl v Přerově) a ten se nemýlil - 4:3. Poté jsme měli šance my i soupeř. Těsně před koncem jsme to riskli a na roh poslali i Václavíčka, bohužel risk nevyšel a soupeř z brejku trestal na konečných 5:3.
Rozhodně se nemáme dnes za co stydět, ale jedna vlaštovka jaro nedělá. Po hrozných výkonech z předešlých utkání je to však pro kluky velké povzbuzení do další práce, která pro nás bude klíčová. Přeji si, abychom konečně konsolidovali počet hráčů na trénincích a abychom mohli zlepšit naši přípravu na jarní část soutěže.

David ChudaPU 09.02. 12:00 VYŠKOV U14 - 1. FCV U14 11:0 (6:0)
Góly


PU 02.02. 12:00 SC OSTBAHN WIEN U14 - 1. FCV U14 0:1 (0:1)
Góly KOSEK

    Sestava 1. FCV: Marák - Smékal, Jakubec, Leitner, Kratochvíl - Sedláček - Spilka, Dressler, Kosek, Vojtášek M. - Váleček. Trenér: Chuda. Branka 1. FCV: Kosek.

   Zlepšený výkon, ale stále plný nepřesností a technických chyb. Rakušané rozhodně nedosahovali kvalit Prostějova, přesto však byli nepříjemným soupeřem. Za nás skóroval po trestném kopu FIlip Kosek, hosté mohli vyrovnat, ale z penalty netrefili bránu.
 
David Chuda


PU 02.02. 10:30 PROSTĚJOV U14 - 1. FCV U14 8:0 (3:0)
Góly

     Sestava 1. FCV: Marák - Smékal, Jakubec, Leitner, Kratochvíl - Dressler - Sedláček, Kosek, Spilka, Vojtášek M. - Chlum. Střídal: Váleček. Trenér: Chuda.

     Naprosto bojácný a odevzdaný výkon na velmi dobrý domácí tým nestačil a vlastně ani stačit nemohl. Jen jsme si potvrdili, že bez tréninku se hrát nedá. Na utkání nebylo vidět žádné pozitivum.
 


PU 25.01. 16:00 VAL. MEZIŘÍČÍ U14 - 1. FCV U14 3:0 (2:0)
Góly