Výsledky - hodnocení

PU 30.05. 14:00 HFK OLOMOUC U15 - 1. FCV U15 5:1 (3:1)
Góly branka Přerova JAKUBEC

1. FCV: Marák, Vojtášek O. - Leitner, Jakubec, Neumann, Smékal, Vojtášek M., Spilka, Dressler, Řezníček, Váleček, Horák, Koller, Sedláček a Vaculík. Trenéři: Chuda, Leitner.

Úvodní zklamání ze zjištění, že hrajeme proti starším klukům jsme vystřídali za odvážný výkon. První poločas byl vyrovnaný a většímu soupeři jsme zdatně konkurovali. Celý poločas byl stav 1:1. Když si pak necháme dát dvě branky z rohových kopů dvě minuty před koncem, nemůžeme očekávat, že budeme výsledkově úspěšní. 2. poločas nás již domácí přehrávali a měli více ze hry. Přesto kluky chválím, protože neprodali kůži lacino. Celkový výsledek 5:1 je pro nás proti staršímu soupeři průměrným výsledkem. Snad se příští týden potkáme se soupeřem stejně starým, abychom mohli ukázat, že se pomalu, ale jistě zlepšujeme. Dnes to po dlouhé korona pauze nebylo špatné. Máme dost času na sobě pracovat, abychom se nadále zlepšovali.