Výsledky - hodnocení

1. 19.11. 12:15 1.FCV PŘEROV U17 - 1.SK PROSTĚJOV U16 3:3 (2:2)
Góly JAKUBEC, VÁLEČEK, JELÍNEK - STRUHÁR 2, SCHWEIDLER

Sestava: ZEMÁNEK - STEFFAN, JAKUBEC, PŘIBYL (46. ŠKUTA), ZATLOUKAL – NEUMANN, SPILKA, DRESSLER, KOLLER (46. Š. DRESSLER), DOSPIVA (59. JELÍNEK) – VÁLEČEK (75. ŠPUNDA).

Poslední utkání podzimní části jsme odehráli v domácím prostředí s mužstvem Prostějova. Chtěli jsme se rozloučit co nejlepším výkonem, překvapit a vyhrát. Tentokrát nám vypomohli kluci ročníku 2006 a to prospělo celému utkání a zcela jistě našemu výkonu.

Začátek nám nevyšel zcela dle našich představ, hosté se ujali vedení rychlou brankou v počátku utkání. Vzhledem k tomu, že utkání začalo, bylo stále dostatek času. Kluci tentokrát nedali hlavy dolů, ale zdravě se začali povzbuzovat. Zlepšili jsme pohyb, lépe dostupovali hráče a začali využívat na levém křídle, hrajícího M. Válečka, který hostující obraně dělal velké problémy. Několikrát jsme šli do přečíslení, ale nedokázali jsme tyto situace využít. První příležitost zlikvidoval hostující brankář a následně nevyužil svou šanci P. Koller. Nám se podařilo vyrovnat pěknou střelou Y. Jakubce, která zaskočila brankáře hostí. Druhou branku přidal M. Váleček. Hosté vyrovnali ke konci prvního poločasu a tak se odcházelo do šaten za nerozhodného stavu 2:2.

Do druhého poločasu jsme provedli tři změny. Jasně jsem nabádal hráče, aby byli koncentrovaní a soustředění, aby se neopakoval průběh druhého poločasu ve Vsetíně. Byli to, ale hosté, kteří začali opět druhé dějství aktivně a šli do vedení 2:3. V 59. minutě utkání opouští hřiště F. Dospiva v důsledku zranění a na hřiště přichází T. Jelínek. Tomáš nebyl na hřišti ani pět minut, když se v pokutovém území dostal k odraženému míči a srovnal na 3:3. Prostějov zvýšil tlak a snažil se strhnout vítězství na svou stranu. I když jsme byli pod tlakem, kluci makali a bylo vidět, že prohrát nechtějí. Dokonce jsme mohli vítězství strhnout na svou stranu i my, ale utkání nakonec vrcholí a končí nerozhodným výsledkem.

Kluky musím tentokrát pochválit, protože jsme dvakrát byli nuceni otáčet průběh utkání a to nám bralo, jak fyzické tak i psychické síly, ale makalo se a kluci chtěli uspět a rozloučit se hezkým a sympatickým výkonem, což se podařilo. Nyní přichází týdenní zasloužený odpočinek a poté budeme pokračovat v rozdělané práci.

Trenér: P. Hošek

15. 13.11. 12:30 FC VSETÍN U17 - 1.FCV PŘEROV U17 5:2 (0:2)
Góly MIKLÁŠ 2, KONEČNÝ 2, CABRAS - DRESSLER, DOSPIVA

Sestava: ZEMÁNEK (60. ŠPUNDA) – KOUTNÝ, STEFFAN, SMÉKAL, PŘIBYL – NEUMANN, DOSPIVA, SPILKA, ZATLOUKAL, DRESSLER (46. JELÍNEK) – ŘEZNÍČEK (46. KOLLER).

Utkání na hřišti ve Vsetíně jsme tentokrát rozehráli aktivně a v 10. minutě jsme se ujali vedení po brance J. Dresslera. Ve 30. minutě jsme přidali druhou branku, kterou vsítil F. Dospiva. Domácí zcela jistě tento vývoj zaskočil a bylo jen škoda, že jsme nepřidali další branku. Po delší době jsme tak odcházeli do šaten se dvoubrankovým vedením. Bohužel jsme, ale museli vystřídat a to hned dva hráče, kteří odehráli celé utkání s kategorií U 19, kdy pravidla neumožňují, aby hráči pokračovali v utkání, v praxi to znamená, že mohou hrát s námi jen čtyřicet pět minut. Na hřiště přišli dva náhradníci. Kluky jsme pochválili za výkon v první půli a zároveň upozornili na skutečnost, že domácí se určitě pokusí něco změnit a vyvinou tlak a budou chtít utkání zvrátit.

Naše obavy se naplnily. V rozmezí 50. až 61. minuty domácí nastříleli čtyři branky a zcela ovládli zbytek utkání. My jsme přestali hrát a po zbytek utkání jsme byli pod tlakem. Neudrželi jsme míč, o žádné kombinaci nebyla řeč. V 85. minutě přidávají domácí pátou branku. My už jen čekáme, až rozhodčí ukončí utkání.

Je škoda, že jsme nedokázali udržet vedení déle nebo přidat zejména v prvním poločase branku navíc. Bohužel za výkon ve druhém poločase jsme si vyhrát nezasloužili a sportovně musím uznat, že domácí zaslouženě utkání otočili a zvítězili.

Trenér: Pavel HOŠEK

14. 05.11. 12:15 1.FCV PŘEROV U17 - SLEZSKÝ FC OPAVA U16 0:4 (0:3)
Góly 3. STRNADEL, 28. ŠLUPINA, 45. KROPÁČEK, 68. PROCHÁZKA

Sestava Přerova: MARÁK – KOUTNÝ, STEFFAN, SMÉKAL, PŘIBYL (66. KUPEC) – NEUMANN, DOSPIVA, SPILKA, RILIAK (76. JELÍNEK), HOLÝ (46. KOLLER) – ŠKUTA (46. ZEMÁNEK)

V dnešním utkání jsme přivítali v domácím prostředí mužstvo Opavy. Hosté byli zcela jistě favority tohoto utkání a bohužel svou roli splnili na jedničku. Jejich výhra se však tentokrát nerodila jednoduše.

Před utkáním jsme si řekli, že budeme bojovat od začátku až do konce bez ohledu na vývoj utkání. Vzhledem k tomu, že jsme v posledních utkáních inkasovali větší příděl branek, zaměřili jsme se na obranu, kdy jsme vystavili hluboký obranný blok s cílem ztížit Opavě kombinaci a při zisku míče využít rychlého přechodu do útočné fáze a snažit se vstřelit branku.

Než jsme si stačili zvyknout na systém hry, hosté využili chyby v obranné fázi a ujali se vedení. Branka přišla rychle, ale zápas jen začal a tak bylo stále o co hrát. Hosté dobývali naši obranu a hráli do zavřené obrany. V jednom okamžiku jsme přečetli přihrávku hostí a rychlým míčem do křídla jsme dokázali zaútočit. Míč jde na nabíhajícího útočníka, kterému stojí poslední překážka hostující brankář. Bohužel pro nás, náš hráč se pravděpodobně zalekl kontaktu s brankářem, nepochopitelně přibrzdil a přenechal míč brankáři. Hosté následně navýšili své vedení a na konci prvního poločasu vedli o tři branky, když třetí branku jsme obdrželi v samotném závěru první půle.

Přichází zklamání, kluci začínají věšet hlavy. O přestávce jsme kluky pochválili, protože i přes nepříznivý vývoj utkání, kluci hráli a bojovali. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny. Se stejnou taktikou jsme nastoupili i do druhého poločasu. Snažili jsme se dát branku, ale začali jsme dělat mnoho chyb a ztrácet spousty míčů. To nás samozřejmě stálo mnoho sil a úsilí. Postupně jsme dostřídali, ale oživení nepřišlo. Hosté přidávají čtvrtou branku. Hrajeme dál, ale hosté si své vedení pohlídali a utkání dovedli do vítězného konce.

Kluky musím i tak pochválit, zejména za dodržení taktických pokynů a za přístup, jak k utkání přistoupili. Škoda jen, že se nám opět nepodařilo vstřelit aspoň jednu branku, což by nás to určitě povzbudilo, protože nás čekají odehrát ještě dvě utkání. Snad se střelecky probudíme v příštím utkání ve Vsetíně.

Trenér: P. HOŠEK

13. 30.10. 12:15 SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ U16 - 1.FCV PŘEROV U17 7:0 (4:0)
Góly KOUTNÝ 3, POULÍK 2, ZICHALA, KABRHELÍK,

Sestava Přerova: ZEMÁNEK – KOUTNÝ, STEFFAN, SMÉKAL (46. RILIAK), PŘIBYL – NEUMANN, DRESSLER, ZATLOUKAL (30. DOSPIVA), ŠKUTA (70. KUPEC) – SPILKA (46. KOLLER), HOLÝ

V neděli jsme odehráli mistrovské utkání v Kroměříži. Po nezdarech v minulých utkáních jsme chtěli zabrat a vyhrát. Začali jsme aktivně. Určitě by nám prospělo, kdybychom dali, jako první branku, aby to kluky uklidnilo. Hráli jsme pouze prvních dvacet minut, kdy jsme dokonce nastřelili tyč branky domácích. To bylo, ale vše. Domácí se probudili a převzali aktivitu. První branku střílí ve 27. minutě Zichala. Poté přichází tříbrankový příděl z kopačky M. Koutného a domácí vedou o čtyři branky. Vše nepochopitelně po chybách a špatné komunikaci obrany. Přichází útlum, hlavy dole a je vidět, že motivace se bude u některých hledat velice těžce. Není na co čekat. Střídáme.

Kluky se snažím povzbudit, i když se snaží, přichází 47. minuta a domácí navyšují vedení o pět branek. V 59. minutě přidávají další branku. V samotném závěru přidávají sedmou branku. My jsme si mnoho brankových příležitostí nevypracovali, a když už, tak naše zakončení bylo nepřesné nebo nedůrazné. Opět jsme propadli zejména v individuálních dovednostech. Na hřišti chybí vůdce a pár rozdílových hráčů, kteří by táhli celé mužstvo. Máme na čem pracovat a mnoho toho budeme muset zdokonalit.

12. 22.10. 12:15 1.FCV PŘEROV U17 - ŠSK BÍLOVEC U17 1:2 (0:1)
Góly BRANKA PŘEROVA SPILKA

Sestava Přerova: Zemánek – Koutný, Smékal (46. Přibyl), Kratochvíl, Holý – Spilka (54. Koller), Steffan, Riliak, Holý, Neumann – Zatloukal. Trenér Hošek.

V rámci 12. kola v sobotu jsme odehráli mistrovské utkání s mužstvem Bílovce. Po nezdaru v Hranicích, bylo naším cílem zvítězit. Od začátku utkání jsme byli aktivní, kluci se snažili hrát, přidali jsme kombinaci a více méně jsme hráli většinou na území hostí. Postupně jsme, ale nepochopitelně přestávali hrát, začali jsme ztrácet míče a hosty jsme tak postupně vraceli do utkání. Navíc někteří hráči neunesli tíhu odpovědnosti, čímž sami sebe dostávali pod tlak a tak i celé mužstvo. Hosté několikrát zahrozili a naše obrana, zejména středová řada nehrála dle našich představ. Při rozehrávce jsme zbytečně otáleli a vše hráli na poslední chvíli. Hosté nás začali dohrávat a to nám začalo dělat další problémy. Chybělo více odvahy. Vše vrcholilo v probíhající 29. minutě, kdy L. Smékal zahrál těžký míč zpět našemu brankáři, který se snažil o odkopnutí míče do bezpečné vzdálenosti, což se nepovedlo. Toho využili hosté a nabídnutou šanci využili. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Hlavy dole, kombinace žádná a opět jsme se vrátili do útlumu. Museli jsme reagovat a tak na post jednoho ze stoperů byl posunut V. Steffan. Bylo potřeba dohrát poločas a následně provést nějakou změnu.

Do druhého poločasu nastupuje V. Přibyl. Začínáme aktivně a je vidět, že kluci se nechtějí vzdát a chtějí vývoj utkání zvrátit. V 54. minutě utkání přichází naše šance. Na dvakrát, ale přeci srovnáváme brankou J. Spilky. Branka nás povzbudí a hra začíná mít opět zápletku. V jednom okamžiku jsme dokonce získali výhodu brejkové situace, kdy navíc hostující brankář vyběhl z brány a mimo pokutové území šel do souboje s N. Škutou. Stačilo se jen nebát, obhodit brankáře a pak už jen trefit prázdnou branku. Nikolas se však zalekl a tak ze slibné šance nebylo nic. V 60. minutě utkání rozhoduji o posílení útoku a na hřiště vysílám P. Kollera s domněním, že se hra opravdu oživí, navíc, když na špici útoku budou hrát dva rychlostně vybavení fotbalisté. Bohužel se tak nestalo. Navíc v probíhající 90. minutě utkání ztrácíme zcela zbytečně míč na polovině hřiště, soupeř okamžitě přenáší hru do křídla, kde propadneme v obranné fázi. Míč si nachází hostující Vyvial a střelou k tyči rozhoduje o výsledku utkání. Vzhledem k tomu, že byl defakto konec utkání, nebyl již čas cokoliv provést a pokusit se vyrovnat. Mne mrzí to, že někteří hráči si dle mého názoru jdou prostě zahrát a tak to také potom vypadá. Chybí srdíčko a více odvahy. Je to škoda, protože podle předvedeného výkonu jsme si určitě prohrát nezasloužili.

11. 15.10. 12:15 SK HRANICE U17 - 1.FCV PŘEROV U17 5:0 (4:0)
Góly

Sestava Přerova: Marák – Koutný, Smékal (46. Přibyl), Kratochvíl, Škuta – Spilka (46 Dressler), Steffan, Riliak (38. Zatloukal), Holý, Neumann (46. Váleček) – Koller (46. Zemánek)

V sobotu jsme odehráli mistrovské utkání v Hranicích. Jak už to bývá jednalo se o derby a tak jsme si mysleli, že to kluky motivuje a budou se chtít předvést. Bohužel to tak nebylo. Domácí nás zaskočili jednoduchou kombinací a rychlým přechodem do útočné fáze. Naše obrana vůbec nestíhala a tak si domácí vytvořili pohodlný náskok v podobě čtyř branek. My jsme se defakto neprosadili a domácího brankáře neohrozili.

Bylo zcela jasné, že budeme muset provést změnu a na hřiště musí náhradníci. Došlo k oživení hry. Hra se vyrovnala a my jsme si začali vypracovávat i brankové příležitosti. Branku jsme však nedali. V 67. minutě utkání došlo k nedorozumění mezi našimi hráči, toho využívají domácí a navyšují vedení na pět branek.

Nemáme co ztratit a tak začínáme hrát vabank. Tlačíme, ale i domácí si vytvářejí další šance, které likviduje M. Marák. Utkání nakonec končí. Z mé strany zklamání, zejména, že je to již třetí utkání, ve kterém jsme nedali branku. Je potřeba vše důkladně analyzovat a zcela jistě provést nápravu.

10. 08.10. 12:15 1.FCV PŘEROV U17 - MFK HAVÍŘOV U17 0:0 (0:0)
Góly

Sestava Přerova: Marák – Neumann, Koutný, Smékal, Kratochvíl (46. Koller) – Spilka (56. Zatloukal), Steffan, Dressler (46. Riliak), Váleček (46. Přibyl) – Řezníček T. (46. Škuta)

Cílem v dnešním utkání byl zisk tří bodů. Hosté doposud nezískali ani bod a tak to vypadalo, že to bude jednoduché utkání. To však nebyla pravda. Nevím, zda jsme podcenili soupeře, ale vývoj utkání byl zcela jiný, než jaké jsme měli představy. Chtěli jsme nastoupit s aktivním pojetím hry, jednoduchá hra a bojovnost mělo být to, co by hosty zaskočilo, ale to bylo jen zřejmě přání trenérů, protože nic takového se na hřišti nedělo. Naopak to byli hosté, kteří hráli aktivně, neprohrávali osobní souboje, bojovali. My jsme se pouze jen dívali, chyběla odvaha a opět jsme zklamali v individuálních dovednostech. Navíc jsme v prvním poločase zásadně neprověřili kvality hostujícího brankáře a tak nebylo divu, že poločas skončil bezbrankovou remízou.

S herním projevem jsme nebyli spokojeni a bylo potřeba rozebrat ve zkratce některé pasáže a hlavně klukům vysvětlit, že pokud se neprobudíme a nebudeme aktivní, přijde trest. Je potřeba střídat a na hřiště přichází čtveřice nových hráčů. Bohužel pokračujeme tak jak jsme hráli v prvním poločase. Hosté se několikrát osmělili a v jednom případě nás zachránila branková konstrukce. Branku hostí jsme ohrozili jen sporadicky a tak platilo, že pokud nedáš branku, nemůžeš vyhrát. Utkání končí remízou.

Musím konstatovat, že hosté byli lepší a nakonec zisk jednoho bodu za náš předvedený výkon, je pro nás výhrou.

9. 02.10. 12:15 MFK KARVINÁ U16 - 1.FCV PŘEROV U17 1:0 (1:0)
Góly 39. ŠTĚTÍNSKÝ

2. 28.09. 12:15 MFK VÍTKOVICE U17 - 1.FCV PŘEROV U17 7:1 (3:0)
Góly HLOCH 2, SOJČÁK, KUBLA, KALAFUT, STŘÍŽÍK, ŠTIRBA - STEFFAN

Sestava Přerova: Zemánek – Neumann, Holý (66. Jelínek), Koutný, Jakubec (46. Kupec) – Spilka, Přibyl, Riliak, Zatloukal, Steffan – Řezníček A. Trenér Hošek.

Dnešní utkání jsme odehráli ve Vítkovicích. Nemoci, zranění nás omezily v počtu, ve kterém jsme odejeli k tomuto utkání. Kluci, ale i přesto bojovali a snažili se. Cílem bylo přečkat úvodní nástup domácích, což se nám však zcela nepovedlo, protože domácí se ujali vedení v 5. minutě utkání a další branku přidali v 9. minutě. Poté se hra uklidnila, ale domácí byli stále lepší. Ve 45. minutě navyšují vedení na 3:0. Musíme střídat, ze hry odchází Y. Jakubec.

Na hřiště přichází T. Kupec. Domácí začínají opět náporem a ve 48. minutě přidávají čtvrtou branku. Opět se dostáváme pod tlak, ale v 52. minutě využíváme rychlého přechodu do útoku a naši akci zakončí V. Steffan střelou k tyči a snižuje na 4:1 z pohledu domácích. To bylo, ale vše. V 56. minutě utkání domácí navyšují vedení další brankou. Střídáme a na hřiště přichází T. Jelínek. Domácí tlačí a v 66. a 83. minutě utkání přidávají další dvě branky. Utkání nakonec končí vysokou výhrou v poměru 7:1. Domácí si výhru zcela zasloužili. Naše kluky musím přesto pochválit za bojovnost a přístup a sportovně uznat, že dnes jsme tahali za kratší konec provazu.

8. 24.09. 12:15 1.FCV PŘEROV U17 - FK NOVÝ JIČÍN U17 1:0 (1:0)
Góly 21. VÁLEČEK

Sestava Přerova: Zemánek – Neumann, Holý, Koutný, Jakubec (46. Zatloukal) – Spilka, Váleček (46. Přibyl), Dressler (46. Smékal), Riliak (75. Jelínek) – Řezníček A. (63. Kupec). Trenér Hošek.

Na domácím hřišti jsme přivítali kluky z Nového Jičína. Cílem bylo využít domácího prostředí a navázat na předešlou výhru ve Staré Bělé.

Úvod utkání patřil nám, ale postupem času se hra vyrovnala a hosté v několika fázích utkání byli jasně lepší a nás musel několikrát podržet gólman Zemánek. Vedení jsme se ujali ve 21. minutě brankou Válečka. To však bylo vše. I když jsme měli několik příležitostí a měli možnost navýšit vedení, branku jsme již další nepřidali. Naše hra postrádala nápad, zbytečně mnoho ztrát, často dostávali do hry hosty z Nového Jičína.

Do druhého poločasu jsme museli provést tři změny, ale náš projev byl stále stejný. Mnoho individuálních chyb a kluci tak museli dřít až do konce. Na hřiště se dostali i zbývající náhradníci a nakonec jsme vybojovali těsnou výhru. Co nás může těšit je to, že jsme získali tři body, ale k zamyšlení je náš herní projev a přístup některých hráčů.

Trenér: Pavel Hošek

7. 17.09. 12:15 FK STARÁ BĚLÁ U17 - 1.FCV PŘEROV U17 0:11 (0:3)
Góly NEUMANN a KOUTNÝ 2, SPILKA, ŠKUTA, KOLLER, JELÍNEK, T. ŘEZNÍČEK, RILIAK, A. ŘEZNÍČEK

Sestava Přerova: Zemánek – Neumann, Přibyl, Kratochvíl, Holý – Spilka (60. Přibyl), Váleček (46. Koller), Dressler (46. Zatloukal), Škuta (55. Riliak) – Řezníček A., Řezníček T. (60. Jelínek).

Utkání ve Staré Bělé mělo z naší strany jasný cíl a to vyhrát a bodovat za tři body. Hosté nám to nečekaně usnadnili, protože nastoupili s omezeným počtem hráčů (7+1) a bez možnosti střídání. I tak to nebylo jednoduché, zejména první poločas. Bylo to více méně dobývání obrany a branky domácích. Místo toho, abychom hráli více přes křídelní prostory, většinu našich akcí jsme hráli středem hřiště, kde byl přehuštěný prostor. Bylo sympatické, že domácí i v omezeném počtu chtěli hrát, ale některým našim hráčům se nechtělo běhat a plnit taktické pokyny, které dostávali během utkání a vývoje zejména prvního poločasu. To bylo příčinnou, že jsme byli docela často přistižení v ofsajdovém postavení a naše útočné akce byly takto předčasně zastaveny. Dali jsme tři branky, o které se postarali J. Spilka, Š. Koutný a N. Škuta, ale s výkonem jsme spokojeni zcela jistě nebyli, protože příležitostí jsme si vypracovali minimálně na další pět branek.

O poločase bylo potřeba klukům vysvětlit, jak se mají začít chovat a změnit styl hry. Bylo důležité se stáhnout při založení našich útoků více na naši polovinu, tím zamezit ofsajdovému postavení a poté jednoduchou průnikovou rozehrávkou za obranu hostí vyzvat útočící hráče do zakončení. Kluci to pochopili a změna hry, zejména zrychlení, velká aktivita hráčů v křídelních prostorech, méně zbytečných doteků s míčem navíc, lepší pohyb nám umožnili přidat dalších osm branek, o které se postarali, ve dvou případech F. Neumann, T. Řezníček, A. Řezníček, D. Riliak, P. Koller, Š. Koutný a T. Jelínek. Kluky musím pochválit, protože hrát proti menšímu počtu hráčů není jednoduché, ale nakonec si kluci dali říct a hráli dle našich představ a pokynů. Soupeře musíme rovněž pochválit, že i s menším počtem hráčů hráli až do konce, za což si zaslouží velkou pochvalu.

6. 10.09. 12:15 1.FCV PŘEROV U17 - TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ U17 0:6 (0:4)
Góly MAREK 2, KOŇAŘÍK, BĚTÍK, ZUBÍK, ZEDEK

Sestava Přerova: Zemánek – Neumann, Přibyl, Kratochvíl (57. Kupec), Zatloukal – Holý, Spilka, Dospiva (46. Škuta), Koller (61. Jelínek), Váleček (46. Riliak) – Řezníček. Trenér Hošek.

Toto utkání bylo z naší strany jeden velký zmar. Hráli jsme bez nasazení, bez srdíčka. Vázla kombinace, prohrávali jsme osobní souboje. Hosté nás předčili ve všem a zaslouženě vyhráli rozdílem šesti branek. My jsme měli pouze dvě příležitosti, ale v jednom případě jsme netrefili při nájezdu branku a po druhé jsme nedokázali dorazit odražený míč po rohovém kopu. To bylo vše a za devadesát minut dosti málo.

Po přestávce jsme vystřídali, ale opět žádná změna. Náš herní projev je určitě k zamyšlení a do příštího utkání máme na čem pracovat. Pro mě, jako trenéra velké zklamání.

Pavel Hošek

5. 03.09. 12:30 SK UNIČOV U17 - 1.FCV PŘEROV U17 1:0 (1:0)
Góly 21. BĚHAL

4. 27.08. 12:15 1.FCV PŘEROV U17 - FK FOTBAL TŘINEC U16 0:8 (0:4)
Góly POLOK 2, NGUYEN 2, MURÍN, KONDERLA, FOLVARČNÝ, HLAWICZKA

sestava Přerova: Zemánek – Neumann (46. Holík), Smékal (11. Přibyl), Koutný, Kratochvíl - Dressler, Riliak, Steffan (58. Jelínek), Dospiva), Holý (58. Kupec) – Řezníček (31. Škuta).

Druhé utkání nového ročníku MSDD – E ml., nám vůbec nevyšlo. Výhodu domácího prostředí jsme tentokrát nevyužili a od začátku utkání jsme tahali za kratší konec. V počátku utkání se zranil jeden ze stoperů a toho využili hosté vstřelením vedoucí branky v 11. minutě. V 19. minutě utkání po rohovém kopu se hosté prosadili podruhé a navýšili vedení o dvě branky. Ve 31. minutě utkání dochází k dalšímu zranění a ze hry odstupuje A. Řezníček. Ve 38. minutě utkání hosté přidávají třetí branku a za minutu přidávají branku čtvrtou. O poločase odcházíme do šaten ze čtyř brankovým mankem. Není na co čekat a tak dostávají prostor hráči z řad náhradníků. Čekali jsme oživení, zejména, že se kluci budou chtít ukázat a dokázat, že nepatří jen na střídačku, ale žádné oživení nepřišlo. Naopak hosté přidávají další čtyři branky a jednoznačně ovládají celé utkání. Naše hra postrádala pohyb, nápad a hlavně srdíčko. Od začátku jsme měli hlavy dole, někteří hráči se spíše schovávali a čekali, co vymyslí ostatní. Pro mě, jako pro trenéra velké zklamání. Co se dá dělat, budeme si muset utkání podrobněji rozebrat a pokusit se vše napravit v příštím utkání v Uničově.

3. 20.08. 12:15 1.FCV PŘEROV U17 - FK MOHELNICE U17 4:0 (2:0)
Góly 37. DRESSLER, 39. a 70. ŘEZNÍČEK, 50. RILIAK

Sestava Přerova: Zemánek – Neumann (60. Přibyl), Smékal, Koutný, Kratochvíl (46. Koller) – Holý, Dressler, Spilka (46. Riliak), Stefan, Zatloukal (60. Dospiva) – Řezníček (71. Kubíček).

První utkání nového ročníku MSDD – E ml., jsme odehráli v domácím prostředí s týmem z Mohelnice. Od začátku utkání jsme udávali tempo hry, vytvářeli si brankové příležitosti, ale hosty držel skvělými výkony Mikuláš Mikeš, který předváděl výborné kousky i v utkání starších dorostenců. Hosté se na naši polovinu dostávali jen ojediněle a našeho brankáře defakto neprověřili. My jsme se dokázali prosadit ve 37. minutě utkání brankou J. Dresslera a ve 39. minutě utkání navýšil naše vedení z pokutového kopu A. Řezníček. Končí první poločas za příznivého vedení našich barev.

Bylo vidět, že jsou kluci správně naladěni a bylo vidět, že chtějí vyhrát. Samozřejmě přišla pochvala, ale museli jsme kluky upozornit, že utkání je v polovině a bude třeba zvládnout i druhou část. Do druhého poločasu jsme provedli dvě změny, kdy do utkání zasáhli Koller a Riliak. Byli to právě tito dva hráči, kteří zařídili navýšení našeho vedení brankou Riliaka v 50. minutě utkání. Na hřiště se tak mohli podívat další náhradníci a v 60. minutě utkání přichází Dospiva a Přibyl. V 70. minutě utkání přidává svou druhou branku v utkání po pěkné individuální akci Řezníček a naše vedení navyšuje na 4:0. V 71. minutě dochází k poslednímu střídání a na hřiště přichází Kubíček. Utkání se poté jen dohrává.

Přichází konec a nás může těšit zisk prvních bodů. Za předvedený přístup musíme kluky jednoznačně pochválit a připravit se na další utkání, které odehrajeme příští sobotu opět v domácí prostředí s týmem z Třince.

Trenér: Hošek