10. 10.10. 10:00 1. FCV U19 - FRÝDEK-MÍSTEK B U19 0:1 (0:0)

9. 03.10. 10:00 ŠUMPERK U19 - 1. FCV U19 5:1 (2:1)

8. 25.09. 13:45 1. FCV U19 - TŘINEC B U19 2:2 (1:1)
Góly 18. CALETKA, 89. VAŘECHA - 21. POLÁK, 51. PONIŠT

7. 20.09. 10:15 STARÁ BĚLÁ U19 - 1. FCV U19 0:6 (0:2)
Góly 31. LYČKA, 45. CALETKA, 49., 58. KORYČAN, 66. ŠTĚPÁNEK JAN, 75. CETKOVSKÝ

6. 12.09. 10:00 1. FCV U19 - HAVÍŘOV U19 3:0 (2:0)
Góly 15. CETKOVSKÝ, 22. BUNDIL, 77. ŠTĚPÁNEK JAN

5. 05.09. 10:00 VSETÍN U19 - 1. FCV U19 1:10 (0:4)
Góly 75., SAMIEC - 14., 48. a 68. KORYČAN, 21. BOUCNÍK, 30., 68., 78., 84. BUNDIL, 86., 89. CETKOVSKÝ

4. 29.08. 10:00 1. FCV U19 - PROSTĚJOV B U19 6:0 (3:0)
Góly 10. BUNDIL, 14. CALETKA, 33. CETKOVSKÝ, 49. KRÁTKÝ, 84. BOUCNÍK, 88. DOSTÁL

Vyňuchal – Vojtěchovský, Vařecha, Kuča, Pospíšil, Boucník, Kytlica, Caletka, Braun (74´Dostál), Bundil (21´Cetkovský), Krátký (66´Nezval)

Prostějov vlétl do utkání s tím, že nás bude chtít hned od první minuty napadat. Jenže hrál na riziko i v zadních řadách a toho jsme dokázali využít. V 10´minutě se prosadil Bundil a za čtyři minuty Caletka. Pak se ještě do konce prvního poločasu gólově prosadil Cetkovský. Kluci nikde nezalezli a nečekali, co vymyslí soupeř a s tím přišli i další šance ve kterých se postupně trefili Krátký, Boucník a Dostál.

Petr Bogdaň

1. 26.08. 17:00 NOVÝ JIČÍN U19 - 1. FCV U19 0:2 (0:1)
Góly 7. KORYČAN, 78. MIRVALD

Vyňuchal – Vojtěchovský, Vařecha, Kuča, Mlčoch, Boucník (73´Krátký), Kytlica (85´Dostál), Nezval (46´Caletka), Koryčan, Bundil (82´Pospíšil), Braun (57´Mirvald)

Utkání jsme začali aktivně a postupně si vytvářeli šance. Jedna taková skončila nařízenou penaltou, kterou proměnil Koryčan. Ten byl necelých pět minut před koncem po druhé žluté kartě vyloučen. Jsem rád, že to kluky nijak negativně nepoznamenalo. Spíše naopak, semkli se a stále aktivním napadáním a hrou nepouštěli domácí do nějakého souvislého tlaku. I v oslabení jsme si dokázali vypracovat gólové šance. Dvanáct minut před koncem se prosadil Mirvald a stanovil tak konečný výsledek utkání. Kluky musím pochválit, jak utkání zvládli a dokázali se vyrovnat s nepříjemným vývojem utkání.

Petr Bogdaň

3. 22.08. 10:15 UNIČOV U19 - 1. FCV U19 2:0 (0:0)
Góly 49. GARAI, 85. SEDLAŘÍK

Kuba – Vojtěchovský, Vařecha, Kuča, Mlčoch (60´pospíšil), Braun, Kytlica, Boucník (81´Dostál), Caletka, Bundil (57´Krátký), Cetkovský (46´Nezval)

Dnes to nebyl náš den. Snahu klukům nemůžu odepřít, ale nic navíc jsme dnes nepředvedli. Kromě možná jedné nebo dvou střel jsme si nic pořádně nevytvořili a soupeř nás potrestal. Doufám, že to byl takový výchovný pohlavek v pravou chvíli. Musíme se z toho oklepat a soustředit se na další zápasy.

Petr Bogdaň

2. 15.08. 10:00 1. FCV U19 - VAL. MEZIŘÍČÍ U19 4:0 (1:0)
Góly VOJTĚCHOVSKÝ, BRAUN, KORYČAN, CALETKA

Sestava Přerova: Kuba - Vojtěchovský, Kuča, Vařecha, Mlčoch (46. Štěpánek D.), Kytlica, Boucník, Koryčan, Braun (75. Štěpánek J.), Cetkovský, Caletka (65.Tichávský, 67. Nezval)).

Vstup do utkání po herní stránce nebyl ideální. Ale s postupem času, jakoby z nás spadla nervozita, začali jsme si vytvářet šance. V prvním poločase se ujala jediná a tu po standartní situaci zahrávané Koryčanem na zadní tyči uklidil míč hlavou do brány Braun. Druhý poločas už byl lepší. Hlavně z pohledu proměňování šancí, ale i tak spousta dalších zůstala neproměněná. Postupně se trefili Caletka, který pěkně z přímého kopu zatočil míč k tyči. Z penalty po faulu na Tichavského se trefil Koryčan. A na konečných 4:0 upravil skóre Vojtěchovský. I když výsledek může hovořit jednoznačně, tak na hřišti to nevypadalo. Soupeř hrál dobře, vytvořil si i nějaké šance tu největší zastavila tyč za stavu 2:0. V některých momentech jsme byli příliš zbrklí, kdy to chtělo míč podržet, více kombinovat. Stále jsme se snažili hledat finální přihrávky, které nám často nevycházely a proto taky hra byla místy nahoru a dolů. Ale musím kluky pochválit, jak k utkání přistoupili a že se jim i výsledkově podařilo. V tomhle musíme pokračovat a nedostatky se snažit zlepšovat. Co nás nejvíce mrzí je dlouhodobé zranění Matesa Tichavského.