Výsledky - hodnocení

PU 01.08. 17:00 SK BESKYD FRENŠTÁT - 1.FCV PŘEROV 4:1 (0:1)
Góly Branka Přerova KOPLÍK

     Sestava Přerova: Kvapil - Kratochvíl, Koplík, Javora (70. Bogdaň), Jaš - Zimčík, Mirvald (60.Bielko) - Masný (55. Otáhal), Koryčan (75. Chuda), Kaďorek - Jaich (60. Blažkovský). Trenér: Rojka, asistent: Koral.

     Dnes budu hodnotit pouze 60 minut zápasu. Zbytek utkání byl v režii „domácích“ rozhodčích. V prvním poločase jsme kontrolovali průběh zápasu. Prosadili jsme se ze standardní situace a byli jsme aktivnějším mužstvem. Zaslouženě jsme v poločase vedli 1:0. Ve druhém poločase domácí zvýšili agresivitu. Hlavně v úvodu jsme se zbytečně dostali pod tlak, ale vyloženější šance si domácí nevytvářeli. Poté do průběhu zápasu vstoupili negativním způsobem rozhodčí. První branka domácích padla po jasném, minimálně dvoumetrovém ofsajdu. Naopak náš regulérní gól, který dal Kaďorek po samostatném úniku rozhodčí nepochopitelně neuznali, kvůli domnělému ofsajdu. Přitom náš hráč nabíhal zřetelně před posledním bránícím hráčem domácích. Tyhle momenty ovlivnily celý zbytek zápasu. Nechápu, že má někdo v přípravném utkání tohle zapotřebí. Dále se už k utkání nebudu vyjadřovat.

David RojkaPOH 25.07. 17:00 SIGMA LUTÍN - 1.FCV PŘEROV 4:2 (2:0)
Góly Branky Přerova KAĎOREK 2

Sestava Přerova: Kvapil (46. Bělík) - Kratochvíl, Bogdaň, Javora, Jaš – Zimčík (55. Mirvald), Bielko (65. Blažkovský) - Masný, Koryčan (55. Bernard), Kaďorek – Chuda (55. Jaich). Trenér: Rojka, asistent: Koral.

Hodnocení: Zápas se mi nehodnotí lehce. Utkání rozhodly dva faktory. Naše laxní bránění rohových kopů a velice slabá koncovka. V prvním poločase měli domácí dva rohy a oba skončili brankou. My jsme byli častěji na míči. Snažili jsme se kombinovat, ale chyběl tam nějaký moment překvapení a větší počet hráčů v pokutovém území. Když jsme si šance už vytvořili, tak gól neplatil kvůli ofsajdu nebo nás vychytal domácí brankář. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Domácí poctivě bránili a hráli na rychlé protiútoky. Když se nám konečně podařilo snížit na 2:1, tak hned vzápětí si zcela nepochopitelně necháme dát branku po rychlém brejku. V závěru utkání ještě snížil Kaďorek, který tak dal svůj druhý gól v zápase. Ale Lutín přidal ještě jednu branku, když jsme už riskovali a na hrot se vysunul i stoper Javora. Domácí nám dali lekci z produktivity a zvítězili v poměru 4:2. Hráči si musí uvědomit, že zápasy se rozhodují v šestnáctkách. A tam jsme dnes jednoznačně propadli.

David RojkaPU 21.07. 17:00 SIGMA OLOMOUC B - 1. FCV PŘEROV 5:0 (2:0)
Góly

KOMENTÁŘ PŘROVSKÉHO DENÍKUPU 18.07. 16:30 1. FCV PŘEROV - NOVÝ JIČÍN 3:2 (2:0)
Góly Branky Přerova JAICH, MIRVALD, MASNÝ

Sestava Přerova: Kuba - Kratochvíl, Kocian, Javora, Jaš - Zimčík, Mirvald (67. Otáhal) - Masný, Koryčan (67. Jaich), Otáhal (46. Blažkovský) - Jaich (46. Chuda). Trenér: Rojka, asistent: Koral.

     Dnes jsme nastoupili v hodně omlazené sestavě. Větší porci minut tak dostali všichni mladí hráči, co máme v kádru. A musím říct, že jsem byl mile překvapen s výkonem celého mužstva. I když závěr utkání jsme si zbytečně zkomplikovali vlastní nekoncentrovaností a hlavně velkým počtem zahozených šancí. V prvním poločase jsme se dvakrát prosadili po rychlých kombinačních akcích, které zakončili Jaich a hezkým obloučkem Mirvald. Na začátku druhé půle po přihrávce Mirvalda upravil skoré na 3:0 Masný. Poté jsme zápas zhruba do 70. minuty kontrolovali. V poslední dvaceminutovce jsme ztratili střed hřiště a docházelo ke zbytečným ztrátám míče. Jičín snížil po standardní situaci a dokonce se dostal na rozdíl jediné branky, kdy jsme nepokryli hráče v našem pokutovém území. Zápas tak skončil naším vítězstvím v poměru 3:2. Pro naše mladé hráče je to důležitá výhra a motivace do další práce, které je před námi ještě hodně.

David Rojka

 P 10.07. 17:30 1. FCV PŘEROV - LIPOVÁ 3:4 (2:3)
Góly branky Přerova CHUDA, JAICH, KORYČAN

PODROBNOSTI K UTKÁNÍ V PŘEROVSKÉM DENÍKU - ZDEPU 13.06. 16:00 1. FCV PŘEROV - ŠTERNBERK 1:1 (1:1)
Góly branka Přerova KAĎOREK

Sestava Přerova: Kvapil (60. Koudelka) - Kratochvíl, Kocian, Javora (60. Bogdaň), Jaš – Zimčík (60. Chuda), Bielko (60. Cagášek) - Masný (60. Otáhal), Bernard, Kaďorek (50. Janský) – Jaich (50. Blažkovský). Trenér: Rojka, asistent: Koral

Hodnocení: V prvním poločase nám chyběla větší nabídka a lepší pohyb. Vůbec jsme nevyužívali naši největší přednosti rychlou hru po stranách hřiště. Hlavně jsme kazili hodně lehkých přihrávek. Šternberk šel do vedení, když proměnil nařízenou penaltu. Jediný náš gól vstřelil po pěkné kombinaci a centru Kratochvíla Kaďorek. Ten měl ještě jednu obrovskou šanci, ale samostatný únik zakončil střelou vedle. Jinak první poločas moc šancí nenabídl. Naopak ve druhém poločase se hrál fotbal nahoru a dolů. Obě mužstva si vytvořila nespočet vyložených šancí. Ale víc jsme jich měli asi my. Ještě teď moc dobře nechápu, že některé naše šance neskončili gólem. Utkání tak skončilo asi zaslouženou remízou. Teď nás čeká třitýdenní pauza a začátek přípravy máme naplánovaný na 7.7.2020.

David RojkaPU 06.06. 17:00 LUTÍN - 1. FCV PŘEROV 1:1 (1:0)
Góly branka Přerova 80. KRATOCHVÍL

     Sestava Přerova: Bělík – Janský (60. Kratochvíl), Javora (46. Cagášek), Bogdaň (60. Kocian), Krejčíř (60. Jaš) – Otáhal (60. Kaďorek), Sedláček (60. Bielko), Blažkovský, Caletka (60. Zimčík) – Chuda (60. Jaich), Ondrouch (60. Masný). Trenér Rojka, asistent Koral.

     Hodnocení: První poločas jsme vyloženě prospali. Neprobudil nás ani rychlý gól domácích, kdy jsme nepokryli hráče v našem pokutovém území po centrovaném míči. Ve zbytku poločasu nám vázla kombinace a hlavně nám chyběl pohyb a agresivita v osobních soubojích. Druhý poločas jsme začali o poznání aktivněji. Bylo tam už více náběhových situací a hráči konečně pochopili, že bez pohybu a agresivity se fotbal hrát nedá. Posledních dvacet minut jsme domácí přitlačili před jejich pokutové území, ale už jsme stačili pouze vyrovnat po krásné střele Kratochvíla. V dnešním zápase dostali možnost hráči, kteří v minulých zápasech neměli takové herní vytížení. Hlavně první poločas mě zklamal a čekal jsem, že se budeme prezentovat daleko lepším výkonem.

David RojkaPU 02.06. 17:00 SIGMA OLOMOUC B - 1. FCV PŘEROV 3:0 (2:0)
Góly

 

     Sestava Přerova: Kvapil - Kratochvíl (60. JÁnský), Koplík (55. Blažkovský), Javora, Jaš - Zimčík, Kocian - Masný (40. Otáhal), Bernard (60. Ondrouch), Kaďorek - Jaich. Trenér: Rojka, asistent: Koral

      Hráli jsme proti kvalitnímu soupeři, doplněnému o některé hráče „A“ mužstva. V prvním poločase jsme drželi kompaktní blok. I směrem dopředu jsme měli pár náznaků šancí, ale žádnou jsme bohužel kvalitně nedohráli. Sigma se dvakrát prosadila po našich zbytečných chybách a v poločase vedla 2:0. Ve druhém poločase to bylo hlavně o běhání bez míče. Soupeř nás zatlačil před naše pokutové území a vytvořil si několik šancí. Jen díky našemu brankáři Kvapilovi jsme inkasovali už pouze jednou. Zápas tak skončil výsledkem 3:0 pro domácí Sigmu. Pro naše mladé hráče to byla velká zkušenost, když se mohli poměřit s tak kvalitním mužstvem.

David Rojka

 PU 30.05. 10:30 1. FCV PŘEROV - HFK OLOMOUC 3:2 (2:0)
Góly branky Přerova JAICH 2, BERNARD

 

     Sestava Přerova: Kvapil (46.Bělík) - Kratochvíl (60.Janský), Koplík (60.Otáhal), Javora, Jaš (60.Caletka) - Zimčík, Kocian - Masný (60.Blažkovský), Bernard, Kaďorek - Jaich (60.Chuda). Trenér: Rojka, asistent: Koral

     Hodnocení: Dnes jsem byl spokojen s předvedenou hrou. V utkání jsme byli lepším týmem. Dařilo se nám kombinovat a také tam bylo hodně centrovaných míčů do pokutového území. Naše branky padly po pěkných akcích. Jen mě mrzí nespočet neproměněných brankových příležitostí. Zápas jsme měli vyhrát větším rozdílem.

David Rojka

 PU 23.05. 10:30 1. FCV PŘEROV - NOVÉ SADY 2:5 (0:3)
Góly VIZ TEXT

INFORMACE PŘEROVSKÝ DENÍKPU 16.05. 14:00 BEŇOV - 1.FCV PŘEROV 3:8 (1:3)
Góly NEHLÁŠENO

PODROBNOSTI NEDODÁNY