Výsledky - hodnocení

PU 30.04. 00:00 1. FCV PŘEROV - SOUPEŘ NEZNÁMÝ ?:? (?:?)
Góly


PU 14.03. 15:00 1. FCV PŘEROV - SOUPEŘ NEZNÁMÝ ?:? (?:?)
Góly


PU 07.03. 12:00 LUHAČOVICE - 1. FCV PŘEROV 3:3 (0:2)
Góly branky Přerova KAĎOREK 2, MIRVALD

     Sestava Přerova: Kvapil - Kratochvíl, Václavíček, Kocian, Masný – Kaďorek, Bogdaň (46. Kuča), Zimčík, Mirvald (46. Bielko) – Bernard, Blažkovský. Trenér Rojka, asistent Koral.

     Hodnocení: V prvním poločase byla kvalita na naší straně. Vedli jsme 2:0 a další vyložené šance jsme nedokázali proměnit. Na začátku druhé půle jsme zvýšili na 3:0. Od té doby jsme hráli takový bezstarostný fotbal. Hráči si mysleli, že se nemůže už nic stát. Nadále jsme si vytvářeli velké množství šancí, ale někdy až kvůli lehkovážnosti v koncovce jsme už nepřidali žádnou další branku. Hlavně došlo  K podcenění soupeře a ztrátě koncentrace. Domácí snížili po brejkové situaci na 3:1. Tohle varování námještě nestačilo a v posledních pětiminutovce domácí vyrovnali na konečných 3:3 po dvou standardních situacchí. Hráčům jsem ktomu řekl svoje. V mistrovských utkáních by se nám tenhle přístup mohl hrubě nevyplatit.

David RojkaPU 22.02. 15:00 VŠECHOVICE - 1. FCV PŘEROV 1:3 (0:2)
Góly branky Přerova: CHUDA, vlastní, KUČA

Sestava Přerova: Kuba - Kratochvíl (46.Jánský), Koplík, Kuča, Caletka (46. Mirvald) - Bielko (46. Kocian), Zimčík - Jaš (65. Braun), Blažkovský (46. Havlíček), Braun (17. Masný), Chuda (46. Tichavský). Trenér Rojka, asistent Koral.

Na dnešní utkání se Všechovicemi dostali někteří zkušení hráči volno. Vypomohli jsme si tak šesti hráči z naší U19. Hlavně v prvním poločase jsme hráli rychlý a přímočarý fotbal, kterým se budeme chtít prezentovat i v soutěži. Zaslouženě jsme v poločase vedli o dvě branky, když se trefil David Chuda a centr Honzy Masného si soupeř srazil do vlastní sítě. Další velké příležitosti jsme už nedokázali využít. Na začátku druhého poločasu se trefil z dorážky David Kuča a vedli jsme už 3:0. Zhruba od 60. minuty převzaly iniciativu Všechovice. Vytvořily si několik šancí a jednu z nich dokázaly proměnit. My jsme už branku taky nepřidali, i když šancí jsme měli dost. Zápas tak skončil naším vítězstvím v poměru 3:1.

David Rojka

 PU 15.02. 10:00 SIGMA OLOMOUC U18 - 1. FCV PŘEROV 4:2 (2:1)
Góly branky Přerova KOCIÁN, CHUDA
     Sestava Přerova: Bělik -  63 Tommalich, Kratochvíl, Václavíček - 46 Kuča, Koplík, Jaš, Masný - 46 Krejčíř, Bielko - 63 Blažkovský,  Kocián - 46 Mazur, Kaďorek, Bernard - 46 Koryčan, Blažkovský - 46 Chuda.
 
     Zatím po nejnáročnějším týdnu v zimní přípravě a s cílem dát delší prostor v utkání hráčům z našeho dorostu, jsme v sobotu ráno odehráli další přípravné utkání proti Sigmě U 18. Od začátku byla vidět únava na hráčích, zaostávali jsme v rychlosti a důrazu. Chyběla nám lehkost, cit pro míč a hlavně klid v zakončení. Domácí hráli aktivně a hlavně nás trestali po našich chybách v přechodové fázi.I tak jsme si vytvořili dostatek šancí. Bohužel skórovat se povedlo jen Kociánovi  a Chudovi.
 
Pavel Koral
 


PU 08.02. 11:00 OTROKOVICE - 1. FCV PŘEROV 4:5 (2:3)
Góly branky Přerova KAĎOREK 2, ZIMŠÍK, CHUDA, BLAŽKOVSKÝ
     Sestava Perova:  Bělik - 46.  Kvapil, Zimčík, Václavíček, Kuča, Kratochvíl - 46. Krejčíř, Jaš, Mazur - 46. Bielko, Kocián - 46. Masný, Kaďorek, Bernard - 68.  Kocián, Chuda - 46. Blažkovský..
 
     Další přípravné utkání jsme odehráli v Otrokovicích. Hokejový výsledek  naznačil průběh utkání, kdy obě mužstva hráli hlavně dopředu. V naší hře byly pěkné kombinace i dost šancí, které jsme tentokrát využili
 
Pavel Koral


PU 01.02. 12:00 KROMĚŘÍŽ - 1. FCV PŘEROV 2:1 (0:1)
Góly branka Přerova KAĎOREK z penalty
 
 
   Sestava Přerova: Kvapil - 46. Bělik, Zimčík, Václavíček, Kuča, 46. Krejčíř, Kratochvíl - Jaš, Bielko, Kocián -  60. Blažkovský, Kaďorek - 46. Otáhal - 63. Kaďorek - Bernard, Blažkovský - 46 Chuda.
 
     Do utkání jsme vstoupili aktivně a postupně jsme si vytvořili několik šancí, které Kocián, Kaďorek, Bernard a znovu Kocián neproměnili. Až před koncem prvního poločasu byl ve vápně po samostatném úniku faulován Kaďorek, který pokutový kop bezpečně proměnil. Ve druhém poločasu jsme vyklidili střed hřiště a soupeř nás začal trestat. Po dvou  našich chybách otočil zápas na svojí stranu.I ve druhém dějství jsme nedali další dvě tutovky. Proti nám nastoupila U19 doplněná několika muži.
 
Pavel Koral
 


PU 25.01. 12:00 BRNO LÍŠEŇ B - 1. FCV 1:3 (0:1)
Góly branky Přerova BOGDAŇ, BLAŽKOVSKÝ, JAŠ

 

     Sestava Přerova: Kvapil - Krejčíř, Václavíček, Kuča, Kratochvíl – Masný (46. Jaš), Bogdaň (46. Mohapl), Bielko (67. Chuda), Kaďorek (67. Masný) – Bernard, Chuda (46. Blažkovský). Trenér: Rojka, asistent: Koral.

     Hráči šli do zápasu po náročných trénincích, kdy začínáme trénovat čtyřikrát týdně. Bylo to první utkání po dlouhé době. Hlavně s přístupem všech hráčů jsem byl spokojen. Po kondiční stránce zápas splnil moje očekávání. Soupeř byl mladý a běhavý a měl svoji kvalitu. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Jedinou branku prvního poločasu vstřelil Petr Bogdaň, který hrál první zápas po dlouhém zranění. Hlavně i za něj jsem rád, že jeho koleno drží. A doufám, že nám pomůže v jarních bojích. Ve druhém poločase jsme už byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli v poměru 3:1. Naše branky vstřelil Blažkovský a Jaš.

David Rojka