MU Krajské soutěže mladších žáků 23.9.2020

1.FC Viktorie Přerov C - SK Loštice 5:1
Sestava : Jemelka, Pavlík, Pánek, Holý, Maliňák, Kantor, Zavadil, Sova, Vrána, Navrátil, Černá, Spáčil, Tínák, Zaťko, Kolísko, Spáčilová.
Branky: Vrána, Spáčil, Kantor, Zavadil, Jemelka.

Ve středu 26.9 jsme na domácím hřišti hostili tým Loštic. Zápas jsme začali skvěle a již po 5 minutách jsme vedli 2:0. V další části zápasu se hra vyrovnala i když šance přibývali hlavně na naší straně tak ne a ne zápas definitivně zlomit. To se podařilo až ve druhém poločase dvěma brankami. Ke konci jsme vystřídali brankáře a nakonec to byl náš brankář kdo skóre uzavřel na konečných 5:1. Všechny hráče je potřeba pochválit za bojovnost a nasazení, které se již stávají běžnou záležitostí.

MU Krajské soutěže mladších žáků 26.9.2020

Velký Týnec - 1 FC Viktorie Přerov C 0:1
Sestava : Jemelka, Pavlík, Pánek, Maliňák, Kantor, Zavadil, Sova, Vrána, Černá, Spáčil, Kolísko, Spáčilová.
Branka : Vrána

V rychlém sledu jsme nastoupili v sobotu za vytrvalého mrholení a malinko okleštěné sestavě k zápasu ve Velkém Týnci.
Zápas začal bojovně, ale velmi opatrně z naší strany kdy se nám podařilo v začátku ustát platonický tlak domácích. V průběhu prvního poločasu jsme postupně hru vyrovnali a měli i dvě šance ale ještě bez úspěchu. Ve druhém poločase byla hra stále vyrovnaná a bylo jasné že kdo dá dnes gól vyhraje. V 50 minutě se nám náramně podařilo překvapit soupeře z rohového kopu, po kterém jsme se dostali do vedení. V závěru jsme se již snažili podržet míč bez zbytečných ztrát, což se nám podařilo a vezeme si první výhru z hřiště soupeře. Naše hra již snese občas i přísné měřítko ale co se týče přechodu do útoku stále se zasekáváme občas kličkou navíc. Dnes všem dík a teď hurá v úterý na Ondrášovku do Vyškova.

1.FC Viktorie Přerov - TJ Sokol Bělotín - výhra

Sestava: Šimčík, Butora, Doležel, Máca, Dýčka, Vylíčilová, Vodák, Sieder, Koníček. Trenéři: Dýčka, Janský.

Do dnešního turnaje jsme vstoupili perfektně. První zápas proti TJ Sokolu Bělotín, jsme hráli precizně a odměnou byla výhra. Do druhého zápasu proti SK  Hranice jsme šli s cílem vyhrát, ale utkání se nám nepovedlo a prohráli jsme. Do posledního zápasu proti FK Kozlovice, jsme šli natěšeni a hra se přelévala z jedné strany na druhou, bohužel i tento zápas jsme prohráli.

Martin Dýčka

1. FCV PŘEROV - kategorie přípravek U8

Ondrášovka Cup U8
Sestava: Novák, Sieder, Kolda, Janošek, Řezníček, Jemelka, Pistovčák, Dressler, Král, Hoffmann.

Celkové pořadí:
1. FC Viktorie Přerov
SK Hanácká Slávie Kroměříž
TJ Sokol Olšany u Prostějova
TJ Valašské Meziříčí
MFK Vyškov

Děkuji všem hráčům za reprezentaci klubu.

Ml. přípravka turnaj Kozlovice:
Přerov C - Kozlovice 4:4
Přerov C - KMK Přerov 4:1
Přerov C - Brodek 15:0

Sestava: Kolda, Štraus, Jemelka, Dressler, Novák,Jahoda, Havlík, Dyčka, Gavenda, Vosmanský, Valentovič.

Kozlovice: utkání bylo nahoru dolů s šancemi na obou stranách. Naše práce s míčem nebyla úplně kvalitní a v ryclosti a proto jme nebyli schopni využít rychlých protiútoků. Další problém jsme měli ve finální fázi, kdy jsme si povětšinou vybrali to nejhorší variantu.
      KMK Přerov: zde jsme se vyvarovali všem chybám z prvního utkání. Byli jsme dominantní na míči a dařilo se i v zakončení.
     Brodek: nutno dodat, že tento soupeř začíná. Zde bych jedině řešil taková trochu sobecká řešení finálních situací. Kdy jsme se několikrát dostali do přečíslení 2 na 1 nebo 3 na 1. A my jsme z takové situace nebyli schopni vůbec ohrozit branku nebo jsme si sami sobě zavazeli.