1. FCV PŘEROV - kategorie přípravek U11
MU Krajské soutěže mladších žáků 16.9.2020

Sokol Nový Malín - 1.FC Viktorie Přerov C 6:0
     Sestava : Jemelka, Pavlík, Pánek, Holý, Maliňák, Kantor, Zavadil, Sova, Vrána, Navrátil, Černá, Spáčil, Tínák, Zaťko, Kolísko, Spáčilová.

Ve středu 16.9 jsme vyrazili na Šumpersko k vedoucímu týmu soutěže. Do zápasu jsme vstoupili hezky vytvořili jsme si
i několik slibných příležitostí, ale vždy jsme pohořeli na výborném brankáři domácího týmu. Zato domácí byli nekompromisní a ze třech šancí v první polovině proměnili všechny tři. Do druhého poločasu jsme vstoupili bez nějakého vyčkávání a opět jsme přimáčkli domácí před jejich branku ale gól se dnes vstřelit prostě nepodařilo. Nutno dodat že přetlačovat se s hráči kteří jsou od nás kolikrát i o víc něž 20 cm větší je problém a ještě nevíme jak na to. Zato domácí pohodlně trestali naše chybky v obraně a výsledkem je porážka 6:0.

MU Krajské soutěže mladších žáků 19.9.2020

1 FC Viktorie Přerov C - Jesenec
     Sestava : Jemelka, Pavlík, Pánek, Holý, Maliňák, Kantor, Zavadil, Sova, Vrána, Navrátil, Černá, Spáčil, Tínák, Zaťko, Kolísko.
Branky: Sova, Kantor

V dalším zápase opět s týmem z čela soutěže jsme si řekli že budeme bojovat o každý míč a snažit se být důrazný jak před vlastní brankou tak před brankou soupeře. Bohužel jsme nezachytili již úvod zápasu kdy nám soupeř odskočil gólově a nebylo vůbec jednoduché s ním držet krok. Do poločasu to bylo o pět branek a na našich hráčích bylo vidět že neví co se staršími kluky soupeře dělat. Něco jsme si k tomu o přestávce řekli a na hráčích druhý poločas bylo vidět zlepšení hlavně v rychlejším řešení situací, kdy jsme tolik nestáli na míči ale míč začal chodit z nohy na nohu. To je přesně to co budeme chtít i nadále v dalších zápasech. Výsledkem byly naše 2 hezké branky na konci zápasu.
Oba zápasy hodnotím jako hodně těžké, ale oba nás doufám zase posunuli kousek fotbalově dál.

Petr Kantor

1. FCV PŘEROV - kategorie přípravek U10
Turnaj Přerov 20.9. 2020
1.FCV Přerov A - Prostějov prohra
1.FCV Přerov A - 1.FCV Přerov B remíza
1.FCV Přerov A - HFK Olomouc prohra
sestava/góly: Pánek B, Jedlička, Kohn/1, Kožuch, Losert/6, Vincenec, Zmidloch/2, Kropáč/1, Hrubča/1,
trenér: Zimčík

První utkání jsme sehráli z mého pohledu vyrovnanou partii s Prostějovem. Vytvořili jsme si nespočet šancí, které bohužel neskončili gólem, zatímco soupeř své šance využil. Kluky chválím za předvedený výkon. Druhý zápas se setkaly naše týmy. Opět se nám ukázalo, jak kdo dokáže zápas pojmout a nachystat se na něj. Třetí utkání proti HFK Olomouc bylo špatné. S o rok starším soupeřem jsme nestačili. Pár šancí jsme si vytvořili a dali i góly, což je pozitivní. V konečném důsledku nám utkání ukázalo naše slabiny, které chytřejší soupeř vždy potrestá.Zimčík

Turnaj Přerov 20.9.2020
1.FCV B - HFK Olomouc prohra
1.FCV B - 1.FCV A remíza
1.FCV B - SK Prostějov prohra
Sestava/góly: Prokeš, Herčík, Hofírek 1, Pacalová 2, Pekná 1, Sova Maty , Sova Miky 5, Tihelka, Pospíšil,
Trenér: Herčík
Třetí zápasový víkend jsme opět odehráli, stejně jako v minulém týdnu, v našem domácím prostředí.
První zápas nám přihrál velmi kvalitního soupeře z Olomouce, který nás bohužel převyšoval ve všech směrech a to doslova. Výsledek sice vypadá hrůzostrašně, ale troufnu si říct, že naše hra se opět malinko posunula. Je potřeba dále zapracovávat do naši hry více přihrávek a kombinace, čímž můžeme alespoň z části odbourat fyzickou převahu takovéhoto soupeře.
Ve druhém utkání jsme se střetli v derby s naším A. Většina našich hráčů pojala tento zápas velmi prestižně. Zápas jsme odehráli ve velmi bojovném a fyzicky náročném tempu, díky kterému jsme většinu zápasu vedli a nakonec jsme vybojovali remízu. Snad poprvé jsem viděl, že zápasem žili nejen hráči na hřišti ale i náhradníci. Všichni táhli za jeden provaz. Což velmi velmi oceňuji.
Poslední zápas jsme už nezvládli hlavně fyzicky , kdy většina hráčů už šlapala vodu, což se projevilo hlavně v druhém poločase.
Souhrně bych řekl, že se nám dnes podařilo odbourat ty největší chyby v obraně a o něco se zlepšil i pohyb. Takže do dalších tréninků: makat, makat, makat...

Všechovice - výhra (kontumace)

Sestava: Janošek, Řezníček, Sorokin, Jemelka, Kolda, Král, Hoffmann, Havlík, Dressler.

V prvním utkání s Hranicemi se nám docela dařilo vše, co jsem po vás chtěl. Řekl bych, že jsme byli i více na míči než soupeř. Bohužel se nám nepovedlo náš tlak zužitkovat gólově. A došlo na nedáš, dostaneš. Jsem velice rád, že i přes nepříznivý výsledek jsme do konce poločasu našli v sobě sílu a otočili jsme ho v náš prospěch. Bohužel druhou půli   jsme se snažili stále hrát, ale góly dával jen soupeř. Hranice na rozdíl od nás tentokrát velmi dobře bránil a my jsme si s tím nedokázali poradit.
     V druhém zápase jsme narazili na Ústi/Opatovice. Na nás byla trochu znát únava z předešlého utkání, možná i frustrace z prvního zápasu. Dá se říci, že se nám vůbec nedařilo. Ale takový je sport jednou na hoře, jednou dole. Teď je na nás poučit se z těchto utkání, co nejrychleji je hodit za hlavu a řádně se připravit na další zápas.

Turnaj Přerov C
Kozlovice - Přerov- výhra
Bochoř - Přerov - výhra
KMK - Přerov -  remíza

Sestava: Gavenda, Vyskočil, Dyčka, Sedláčková, Máca, Štraus, Gajdoš, Jemelka, Pistovčák, Novák, Kolda, Zapletal

Po So turnaji v Hranicích jsme si zlepšili náladu. Určitě se nám dnes dařilo mnohem více v zakončení. Díky tomu byl znát váš zápal do hry. Ve všech utkáních byla vidět snaha hrát a něco s míčem vymyslet. Také jsme si několikrát dokázali krásně nahrát, i když v této kategorii zatím na tuto dovednost netlačíme.