Sestava - Mitkov, Berák - Studnička, Losert, Nemrava, Kubela - Boháč, Peřina, J. Schenk, M. Schenk, Vančura, Botek, Svozil, Cedidlo, Dressler-Šimeček, Novotný.

SOBOTA
1. Zápas
Sk Hanácká Slavia Kroměříž    8:4    1. FCVP U13
Branky (asistence): Svozil(Botek), Svozil (Novotný), J. Schenk, Botek(Svozil)

V prvním utkání na dvoudenním memoriálu v Želatovicích jsme se střetli s Kroměříží. Než jsme se rozkoukali prohrávali jsme o 4 branky. Kluci se nechtěli vzdát a skóre snížili. Bohužel soupeř nám znovu gólově odskočil. I když se hra opticky srovnala. Snaha otočit výsledek v náš prospěch tedy nevyšla.

2. Zápas
SK Sigma Olomouc 16:0   1. FCVP U13
Na tento zápas budou kluci vzpomínat rozhodně nejmíň. Z lepšího soupeře jsme si lidově řečeno "sedli na zadek". Během úvodních 2 minut jsme dostali 3 góly a bylo po zápase. Naše hra postrádala jakoukoli snahu soupeři hru znepříjemnit. Bojovnost pro nás byla cizím slovem a tak soupeř jen navyšoval skóre.

3. Zápas
Hodonín   11 : 1    1. FCVP
Branka: Botek

V posledním sobotním zápase jsme hráli poločas herně vyrovnanou partii. I když skóre bylo o pauze 3:1 ve prospěch soupeře. S trenérem jsme věděli, že máme na to s výsledkem něco udělat. Inkasovaná branka v úvodních vteřinách 2.poločasu nám vzala všechno sebevědomí. Tohle utkání jsme prohráli především ve vlastních hlavách. Soupeři jsme mnohé zjednodušili jako v zápase předchozím. Toto se musíme odnaučit!

NEDĚLE
4. Zápas
1. FCVP  6:2    FC Vsetín
Branky (asistence): J. Schenk, K. Novotný, M. Schenk (Mitkov), Boháč (Botek), Botek (Nemrava), Boháč

Do nedělní části turnaje jsme vstoupili jako nový tým. Sobotní debakly zapříčiněné odevzdaností jsme hodili za hlavu. V úvodním zápase dopolední skupiny o 5.- 8.místo, jsme zvítězili. Pro naše sebevědomí strašně důležité vítězství. Soupeře jsme předčili hlavně ve finální fázi. Efektivita hovořila jasně v náš prospěch.

5. Zápas
1. FCVP    7:4     FC Želatovice
Branky(asistence): M. Schenk, J. Schenk, Novotný, Boháč, Novotný (J. Schenk), Boháč (Botek), Peřina (Botek)

V zápase s domácím týmem jsme zopakovali výkon z prvního zápasu. Soupeř nám ale nic nedal zadarmo. Na naše branky dokázali domácí rychle reagovat a skóre srovnávat. Po naší 5.brance jsme již obranou část hry zvládali a o vítězství se tak připravit nenechali.

6.zápas
1. FCVP    14:1     SK Hanácká Slavia Kroměříž
Botek(Boháč), Peřina, M. Schenk, Novotný (M.Schenk), Nemrava (Peřina), Svozil (Šimeček), Svozil (Kubela), Nemrava (Svozil), J. Schenk  (Kubela), Losert (Dressler), Botek (Cedidlo), Nemrava (Cedidlo), Nemrava(Botek), Nemrava (Max)

V posledním zápase znovu s Kroměříží. Utkání jsme rychle překlopili na svou stranu. Soupeřovy útoky jsme až na jeden odražený míč zvládli odbránit a sami jsme byli v zakončení hodně efektivní. Nedělní hrací den tak zalepil výsledkově děsivou sobotu.

Celkové hodnocení:
Po sobotní výsledkové hrůze jsme se dokázali v neděli vzchopit a odvrátit výsledkový propadák. Podotýkám výsledkový, protože s předvedenou hrou můžeme být, vyjma zápasu se Sigmou, docela spokojení. Začíná fungovat rozehrávka od brankáře i když to ještě není úplně ono, ale zlepšení je evidentní. Pokud se vyvarujeme tvoření většího množství chyb, může to být příslibem lepších výsledků v nové sezóně.