ZÁPASY A VÝSLEDKY 36. TÝDNE

8.9.2016

MUŽI
Muži A > MSD > neděle 11.9. - Sokolská
 1. FCV : TJ Lokomotiva Petrovice - 3:1 (1:1)
 
Muži B - 1. B třída - neděle 11.9. - Alšova
1. FCV B : TJ Sokol Horní Moštěnice - 0:0 (pen. 4:3)
 
DOROSTENCI
U19 > MSDL > sobota 10.9. - Sokolská
1. FCV U19 : SC Znojmo - 0:6 (0:1)
 
U18 a U17 - MSDD - neděle 11.9.
Frenštát U19 : 1. FCV U18 - 2:1 (0:0)
Frenštát U17 : 1. FCV U17 - 2:6 (2:2)
 
ŽÁCI
Krajský přebor žáků - středa 7.9. - Lipník
1. FCV U15 B : FK Němčice U15 - 2:2 (2:0)
1. FCV U13 B : FK Němčice U13 - 3:4 (1:3)
 
 
Krajský přebor žáků - neděle 11.9. - Lipník
1. FCV U15 B : FK Šternberk U15 - 4:2 (2:0)
1. FCV U13 B : FK Šternberk U13 - 9:1 (4:0)
 
U15 a U14 - MS Liga žáků Sever - neděle 11.9. - Sokolská
1. FCV U15 : ŠSK Bílovec U15 - 4:1 (3:0)
1. FCV U14 : ŠSK Bílovec U14 - 3:1 (2:1)
 
U13 a U12 - MS Liga žáků Sever - neděle 11.9. - Sokolská
1. FCV U13 : TJ Valašské Meziříčí U13 - 9:3
1. FCV U12 : TJ Valašské Meziříčí U12 - 3:10

 

PŘÍPRAVKY
VÝSLEDKY SE NEPUBLIKUJÍ
 
U11 a U10 - KP - neděle 11.9. - Alšova
1. FCV U11 : SK Sigma Olomouc U11 - 09:00
1. FCV U10 : SK Sigma Olomouc U10 - 10:30
 
U9 - OP - sobota 10.9. - Alšova
1. FCV U9 C : TJ Sokol Křenovice - 9:00

Kojetín Koválovice : 1. FCV U8 D - 10:30

Poslední zápas - Muži A

Následující zápas - Muži A

1. FCV

BZENEC

1564729403-ZN-PREROV.png

28.09.2019 15:30

1564729403-zn-BZENEC-.png

Tabulka - Muži A

1. 1530008172-HRANICE.JPG SK HRANICE 18b
2. 1530007766-znak-1-3293-.png FK KOZLOVICE 16b
3. 1561440915-hodonin.png FK HODONÍN 15b
4. 1530007952-zn-SLAVICIN.png FC TVD SLAVIČÍN 14b
5. 1561441007-SKASTICE.png TJ SKAŠTICE 13b
6. 1530007623-zn-hfk-olomouc.png 1. HFK OLOMOUC 13b
7. 1561440900-STRANI.png FC STRÁNÍ 10b
8. 1530008034-zn-VSETIN.png FC VSETÍN 10b
9. 1561440991-NOVE-SADY.png FK NOVÉ SADY 7b
10. 1561440965-BZENEC.png TJ SLOVAN BZENEC 7b
11. 1530007682-znak-1-4474-.png FK ŠUMPERK 6b
12. 1565598732-zn-BRUMOV.png BRUJMOV 6b
13. 1443328037-PREROV-1.gif 1. FCV PŘEROV 3b
14. 1561440978-Vsechovice.png TATRAN VŠECHOVICE 1b