FC FASTAV ZLÍN UKOŘISTIL VÍTĚZTVÍ NA TURNAJI

7.7.2022

Vítězem 37. ročníku turnaje o pohár 1. FC Viktorie Přerov a ZŠ Za mlýnem je FC Fastav Zlín!

Oba dny nabídly v areálu na Sokolské doslova svátek fotbalu. Enormní úsilí pořadatelů vyústilo ve skutečně silný fotbalový zážitek. Třešničkou na dortu byla účast trenéra Pavla Vrby, který by pravděpodobně rozdával podpisy ještě v pondělí, kdyby mu zbyly nějaké kartičky. Viděli jsme 24 týmů, které letos parádně reprezentovaly svá města. Nejlépe se nakonec vedlo FC Fastavu Zlín, který ve finále porazil Sigmu Olomouc. Moravskou hegemonii na stupních vítězů se pokusilo narušit FC Tempo Praha, ale nakonec to bohužel nestačilo. Parádní představení předvedli i kluci a holky z domácí Viktorky, když vyhráli tzv. stříbrnou skupinu, což ve finále znamenalo pěkné 9. místo.
24. TJ Sokol Konice
     Nejlepším hráčem turnaje byl Tomáš Ježek z FC Tempo Praha, nejlepším střelcem Patrik Albrecht z FC Fastav Zlín a nejlepší brankář Jáchym Žák z SK Sigma Olomouc.
     Na závěr bych chtěl vyseknout poklonu všem organizátorům, kteří se na turnaji podíleli. Vaše práce je nedocenitelná a díky Vám si asi 400 kluků a holek odváží z Přerova krásné vzpomínky. Snad se tedy všichni uvidíme opět za rok na 38. ročníku.