VÝSLEDKY ORIENTAČNÍHO ZÁVODU

19.4.2021

Kategorie Přípravek
1. Místo: Tobiáš Losert + Adéla Losertová
2. Místo: Jiří Matyáš + Matěj Přikryl + Honza Kroča
3. Místo: Jan Doležel + Zuzana Doleželová

Kategorie Žáků:
1. Místo: Tomáš Řezníček
2. Místo: Adam Leitner
3. Místo: Šimon Koutný

Kategorie Dorostenců:
1. Místo: Vít Vyňuchal
2. Místo: Petr Pospíšil
3. Místo: Jan Verbich

Kategorie Žen:
1. Místo: Šárka Holubářová
2. Místo: Marika Mitkova
3. Místo: Marcela Králová

Kategorie Mužů:
1. místo: Lukáš Kaďorek - ten se stal zároveň absolutním vítězem závodu
2. místo: Mirek Janský
3. místo: Tomáš Otáhal

Nejlepším mladším dorostencem mimo stupně vítězů je: Matyáš Hlaváč (4. místo)
Nejlepším mladším žákem je Matyáš Král (6. místo)
Nejlepším z mladších přípravek mimo stupně vítězů je Matyáš Máca (7. Místo)

Všem moc gratuluji a potkáme se na vyhlášení výsledků a předání cen u Tribuny pro všechny zde vypsané.
--
Mgr. David Chuda
Šéftrenér mládeže 1. FC Viktorie Přerov
+420739382245

 

TOP 22 Celkové výsledky těžšího běhu
1. Lukáš Kaďorek
2. Vít Vyňuchal
3. Miroslav Janský
4. Petr Pospíšil
5. Tomáš Otáhal
6. Jan Verbich
7. Tomáš Řezníček
8. Matyáš Hlaváč
9. Filip Němec + Šárka Holubářová
10. Vojtěch Veselý
11. Adam Leitner
12. Štěpán Hynek
13. Petr Bělík
14. Šimon Koutný
15. Tomáš Chuda
16. Marika Mitková
17. Marcela Králová
18. Filip Snášel
19. Marek Pavelka
20. Rostislav Holý + Josef Holý
21. Ondřej Béňa
22. Daniel Borek

 

Muži

1. Lukáš Kaďorek 45:19
2. Miroslav Janský 46:45
3. Tomáš Otáhal 48:14
4. Roman Sorokin 50:49
4. Filip Němec 52:18
5. Petr Bělík 58:36
6. Tomáš Chuda 59:05
7. Josef Holý 1:02:24
8. Jiří Kratochvíl 1:15:34
9. Marcel Leitner 1:23:07
10. Jiří Koplík 1:35:13
 
Ženy
1. Šárka Holubářová 52:18
2. Marika Mitková 1:00:12
3. Marcela Králová 1:01:10
4. Ivana Týcová 1:11:02
5. Lucie Mácová 1:14:56
6. Kateřina Vrbová 1:15:34
7. Karin Šlechtová 1:16:09
8. Eliška Dorazilová 1:27:29
9. Vendula Geršlová - DNF

 

Dorost

1. Vít Vyňuchal 45:52
2. Petr Pospíšil 47:07
3. Jan Verbich 48:19
4. Matyáš Hlaváč 52:04
5. Vojtěch Veselý 53:41
6. Štěpán Hynek 55:12
7. Marek Pavelka 1:01:57
8. Ondřej Béňa 1:07:17
9. Daniel Borek 1:10:07
10. Jan Vávra 1:19:34
11. Dan Pistovčák DNS
12. Filip Kuča DNS
 
Žáci
1. Tomáš Řezníček 50:05
2. Adam Leitner 54:47
3. Šimon Koutný 58:45
4. Filip Snášel 1:01:49
5. Rostislav Holý 1:02:24
6. Matyáš Král 1:12:21
7. Lucie Mácová 1:14:56
8. Matyáš Losert 1:17:50
9. Nikolas Škuta 1:24:50
10. Eliška Dorazilová 1:27:29
11. Filip Botek 1:28:04
12. Vojtěch Přibyl 1:28:49
13. Lukáš Holík 1:36:52
14. Vojtěch Studnička 1:42:49
15. Gabriel Vajda 2:05:40
16. Filip Dorazil + 1 PEN (1:33:18)

 

Přípravka

1. Tobiáš Losert + Adéla Losertová 44:37
2. Jiří Matyáš + Matěj Přikryl + Jan Kroča 46:34
3. Jan Doležel + Zuzana Doleželová 46:43
4. Nicolas Kantor + Petr Kantor 47:30
5. Lukáš Herčík + Marek Cigánek 52:05
6. Erik Holý + Pavla Holá 52:40
7. Matyáš Máca + Martin Rybka 53:25
8. Ondřej Butora + Martina Bradová 56:19
9. Eliška Vylíčilová + Marie Vylíčilová 1:02:36
10. Tereza Pekná + Tomáš a David Ondráčkovi 1:07:36
11. Kategorie U8 + Radek Dressler 1:15:53
12. Eliáš Bogdaň + Petr Bogdaň 1:16:18
13. Šimon Pavelka + Petra Pavelková 1:23:59
14. Jakub Řezníček + David Řezníček + Jarmila Řezníčková + 1 PEN (1:09:42)
15. Adam Pavelka + Tomáš Šmíd + David Pavelka + 2 PEN (1:15:59)
16. Mikuláš Sova + Lukáš Kolísko + Michal Vrána + 2 PEN (1:39:54)
17. Jaroslav Jemelka + brácha + táta +5 PEN (43:08)
18. Richard Vencel + U8 DNS
19. Jan Čtvrtníček + Jan Čtvrtníček DNS
20. Petr Tinák + Josef Tinák DNS
21. Daniel Vodák + Michaela Vodáková DNS

 

 

Poslední zápas - Muži A

Následující zápas - Muži A

Tabulka - Muži A

1. 1530007952-zn-SLAVICIN.png FC TVD SLAVIČÍN 21b
2. 1561440978-Vsechovice.png TATRAN VŠECHOVICE 21b
3. 1579610734-logo-sk-hranice.png SK HRANICE 19b
4. 1597559453-SKASTICE.png TJ SKAŠTICE 19b
5. 1579609662-viktorie-logo-kluby.png 1. FCV PŘEROV 18b
6. 1579610659-logo-fc-kozlovice.png FK KOZLOVICE 17b
7. 1597028023-BZENEC.png SLOVAN BZENEC 16b
8. 1530008034-zn-VSETIN.png FC VSETÍN 13b
9. 1561440900-STRANI.png FC STRÁNÍ 13b
10. 1530007682-znak-1-4474-.png FK ŠUMPERK 10b
11. 1597028314-VAL-MEZ.png TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 9b
12. 1530007623-zn-hfk-olomouc.png 1. HFK OLOMOUC 9b
13. 1561440991-NOVE-SADY.png FK NOVÉ SADY 8b
14. 1565598732-zn-BRUMOV.png FC BRUMOV 3b