PŘEDSTAVUJEME TÝMY - U13

17.1.2021

Ročník 2008 a mladší, to je naše U13. Její letní přípravu a podzimní působení v lize žáků SpSM sever nám zhondotil jeden z trenérů Lukáš Krejčíř. Kluci během přípravy a mistráků vstřelili pěkných 86 gólů. Podívejte se na fotky a přečtěte si komentář trenéra:

Kategorie U13 se na podzimní část soutěže připravovala ihned po pauze z jara. V mezidobí po pauze a před soustředěním jsme odehráli celkem 7 utkání s vrstevníky. Na klucích byla během této doby vidět velká chuť do hry i do tréninků. V zápasech jsme byli aktivní a docela efektivní když jsme vstřelili 54 branek. Vítezství jsme díky tomu dosáhli ve třech zápasech. Nejvíce kluci vstřelili 12 branek v zápase s Vyškovem.  Na tradičním letním soustředění v Čekyni jsme tým připravovali kondičně, individuálně a týmově. Tak aby byl tým co nejlépe připravený do nové sezony SpSM Sever.

Odehraná mistrovská utkání:
1.kolo Šumperk 11:7 1.FCVP - přes velmi pohledný výkon směrem dopředu nám mezery v obraně a zlepšený pohyb domácích nám vzali šanci bodovat.
2.kolo 1.HFK OL 14:0 1.FCVP - s jedním z TOP týmů soutěže jsme první třetinu měli slušnou. Zápas jsme si zkazili druhou třetinou, kdy jsme inkasovali 7 golů.
3.kolo 1.FCVP 4:7 Třinec - 1. zápas v domácím prostředí jsme si po odvážném výkonu vlastní nepozorností prohráli ve 3.třetině která skončila 1:4.
4.kolo 1.FCVP 2:7 Frýdek-Místek - v duchu konce utkání s Třincem jsme nastoupili do dalšího utkání a přesto, že soupeř nebyl z nejlepších, jsme prohráli po velmi špatném výkonu zcela právem.
5.kolo TJ Valašské Meziříčí 4:3 1.FCVP - z tohoto utkání máme vrásky na čele do dnes a ty už zůstanou. Do Valmezu jsme jeli pro 3 body a odvezli jsme si akorát ponaučení a lekci z produktivity.
6.kolo 1.FCVP 6:4 FC Vsetín - první vítězné utkání, které jsme mohli neovládli získat i vyšším rozdílem. To nás ovšem nemrzelo příliš, jelikož se nám konečně podařilo nějaké utkání odehrát slušně kompletních 90 minut.
7.kolo SK Hranice 7:3 1.FCVP - snad ještě větší vráska se tvořila než po zápase ve Valmezu. V utkání jsme byli jasně aktivnější, živější a kreativnější. Bohužel, dojeli jsme na proměňování šancí. Zápas rozhodlo posledních 5 minut, kdy jsme všechny síly poslali do útoku a soupeř otevřenou obranu 3x potrestal.
8.kolo 1.FCVP 7:2 SK Uničov - druhé podzimní vítězství se zrodilo ve 2.třetině ve které jsme vstřelili 4 branky. Soupeř pouze korigoval v závěru.
9.kol 1.FCVP 0:16 Baník Ostrava - souboj Davida s Goliášem jsme nezvládli ani zmírnit a tak se skore po 90 minutách zastavilo hodně vysoko.

9 utkání s bilancí 7 proher, 2 výhry
Vstřelili jsme 32 branek a obdrželi 72.

Ze soutěžních zápasů máme radost co se týče výstavby hry a tvorby šancí. Zklamala ovšem někdy až naivní obrana a místy mizerné zakončení. Stálo nás to minimálně 7 bodů. Což nás mrzí, ale je vidět kus cesty jakou jsme si prošli od minulé sezony. Tým se pomalu zvedá a věříme, že se na jaře bude hrát přídáme více vítězství.