Výsledky - hodnocení

26. 16.05. 17:00 KARVINÁ U12 - 1. FCV U12 27:2 (text:)
Góly viz text

Sestava a branky Přerova: Marák,Mudroch, Březina, Sedláček Leitner, Kratochvíl, Holík, Neradil 1, Kojecký, Rejhon, Řezníček1, Vaculík, Jakubec, Kosek 2, Batkhuu. Třetiny: 8:2, 8:0, 11:0.

Začali jsme dobře. Dali jsme první gól. Potom ale začala smršť gólů Karviné. Upravili jsme ještě jedním gólem. Jeden z našich nejhorších výkonů a výsledků.

Ivana Týcová

25. 12.05. 10:00 1. FCV U12 - BANÍK OSTR. U12 3:14 (text:)
Góly branky Přerova KOSEK 2, HOLÍK
     Sestava a branky Přerova: Marák, Březina, Leitner, Kratochvíl, Holík 1,  Kojecký, Rejhon, Řezníček, Vaculík, Jakubec, Kosek 2, Batkhuu. Třetiny 2:2 1:9 0:3.

První třetina je většinou naší nejúspěšnější třetinou. Potvrdili jsme to, dva góly dal Filip Kosek. Ve druhé třetině přišla smršť gólů Baníku. Krásným gólem z úhlu snižoval Lukáš Holík. Ve třetí části jsme už gól nedali a tři inkasovali.

29. 10.05. 17:00 HFK OLOM. U12 - 1. FCV U12 6:2 (text:)
Góly branky Přerova KOSEK

Sestava a branky Přerova: Marák, Březina, Sedláček, Leitner, Kratochvíl, Holík, Rejhon, Řezníček, Vaculík, Jakubec, Kosek 2, Batkhuu. Třetiny 0:0 3:1 3:1.

Ve čtvrtek jsme jeli na hřiště nejbližšího soupeře v tabulce do Olomouce na HFK. Prvni třetina skončila bez branek. Druhá skončila 3:1. Na začátku třetí třetiny jsme snížili na 3:2 a čekali drama. Bohužel po veliké chybě při rozehrávce jsme inkasovali a dostali ještě dva góly. Oba góly Viktorky dával Filip Kosek.

24. 06.05. 13:00 OPAVA U12 - 1. FCV U12 16:1 (text:)
Góly branka Přerova KOSEK

Sestava a branka Přerova: Marák, Březina, Leitner, Kratochvíl, Holík, Kojecký, Rejhon, Řezníček, Vaculík, Jakubec, Kosek 1, Batkhuu. Třetiny: 2:1, 8:0, 6:0

Dnes jsme přijeli na hřiště prvního týmu v tabulce - Opavy. V prvni třetině jsme udrželi krok se soupeřem a prohráli těsně 1:2. Krásným gólem z pohotové střely snižoval Filip Kosek.  V druhé třetině kluci z Opavy zabrali a nedali Viktorce šanci, i přesto lze říct, že  naši kluci dnes podali dobrý výkon.

30. 01.05. 10:00 1. FCV U12 - ŠUMPERK U12 2:15 (text:)

Sestava a branky Přerova: Marák, Mudroch, Březina, Sedláček, Leitner, Kratochvíl, Holík, Rejhon, Řezníček, Vaculík, Jakubec 1, Kosek 1, Batkhuu. Třetiny 1:2, 1:5, 0:8.

I když kluci prohráli první třetinu 1:2, byli v ní lepší. Pohotovou střelu umístil Yorick Jakubec. Ještě do poloviny to byl vyrovnaný boj, skóroval Filip Kosek. V druhé půli soupeř utekl o několik branek a už to nešlo. Šumperku v poslední třetině spadlo do naší brány skoro vše.

23. 29.04. 10:00 1. FCV U12 - FRÝDEK-MÍSTEK U12 1:34 (text:)
Góly branka Přerova NERADIL
     Sestava a branka Přerova: Marák, Mudroch, Sedláček, Leitner, Kratochvíl, Holík, Neradil 1, Rejhon, Řezníček, Vaculík, Kosek, Jakubec, Bathkuu. Třetiny 0:10, 0:12, 0:12.

Dnes debakl. Hra bez zájmu. Kluci už po třetině prohrávali 0:10. Neposlouchali trenéry. Zasloužené vítězství Frýdku. Rekordní prohra.

21. 14.04. 10:00 1. FCV U12 - HLUČÍN U12 2:10 (1:5)
Góly VACULÍK, ŘEZNÍČEK - BISKUP 3, SMETANA, TOMEČEK, ZAJÍC, KWAŠNÝ, SMOLKA, PLAČEK, HORSINKA

Sestava a branky Přerova:  Marák, Mudroch, Březina, Sedláček, Leitner, Kratochvíl, Holík, Smékal, Rejhon, Řezníček 1, Vaculík 1, Jakubec, Kosek, Batkhuu.

Po vydařeném výjezdu do Vsetína, byli kluci natěšeni na další zápas. V první části hry po krásné kombinaci vyrovnánal Mira Vaculík, kluci bojovali, přesto dostali v závěru gól. Ve druhé části jsme úplně propadli a dostali pět gólů. Ve třetí části byla na naší straně neproměněná penalta a gólem Řezníčka jsme snížili na konečných 2:10.

20. 08.04. 10:00 VSETÍN U12 - 1. FCV U12 2:9 (:)

Sestava a branky Přerova: Marák, Březina 1, Sedláček, Leitner, Kratochvíl, Holík, Smékal 1, Rejhon 2, Řezníček 1, Jakubec, Kosek 4. Třetiny 1:3, 0:4, 1:2.

Za krásného slunečného počasí jsme si přijeli do Vsetína pro první body. První dvě třetiny naši borci bojovali a sedmkrát skórovali. Poslední třetinu jsme ubránili.

19. 29.03. 16:00 1. FCV U12 - VÍTKOVICE U12 1:18 (:)
Góly branka Přerova KOJECKÝ

Podrobnosti nedodány.

18. 25.03. 13:00 HRANICE U12 - 1. FCV U12 7:2 (:)

Sestava a branky Přerova: Mudroch, Marák, Březina, Sedláček, Leitner, Kratochvíl 1, Holík, Neradil, Smékal, Řezníček 1,. Třetiny 0:1, 4:1, 3:0.

Jarní část jsme zahájili v Hranicích. První třetina skončila po pěkné akci gólem Řezníčka 1:0. Ve druhé třetině po našem gólu Kratochvíla přišla smršť gólů soupeře. Soupeř vyhrál zaslouženě.  Našemu týmu chyběli tři klíčoví hráči.

PU 11.03. 14:00 1. FCV U12 - KROMĚŘÍŽ U12 3:7 (:)
Góly branky Přerova viz text
     Sestava a branky Přerova: Mudroch, Marák, Březina, Sedláček, Leitner, Kratochvíl, Holík, Neradil, Smékal 1, Rejhon, Řezníček 1, Vaculík, Jakubec 1,  Batkhuu. Třetiny 2:0, 1:5, 0:2.

PU 23.02. 14:00 1. FCV U12 - KOZLOVICE 5:9 (?:?)
Góly
     Sestava a branky Přerova: Mudroch, Marák, Březina, Sedláček, Leitner, Kratochvíl, Vaculík, Holík 1, Smékal 1, Rejhon, Jakubec, Řezníček 1, Kosek 1, Palinek 1,