Výsledky - hodnocení

23. 23.04. 11:00 TJ SLOVAN ČERNOVÍR U13 - 1. FCV U13 B 1:2 (1:2)
Góly VLÁČIL - CHUDOBA, HŘIVNA

Sestava Přerova: Pavlík - Vávra, Otáhal, Kuča, Verbich, Navrátilová, Švestka, Uriča, Bartlová, Koutný, Baran, Mach, Chudoba, Hřivna, Veselý. Trenér: Verbich, Holouš.

Konečně přišel i v této soutěži zápas s týmem, který chtěl hrát fotbal. Myslím, že to bylo na tuto soutěž jedno z těch povedenějších utkání. Bylo vidět, že vyhrát chtěli oba týmy. Šance se střídaly na obou stranách. Gólová byla ale až poslední desetiminutovka. Nejprve jsme se ujali vedení 1:0 po brance Chudoby a přihrávce Hřivny a za dvě minuty nato, už to bylo 2:0, když po přihrávce Veselého, skóroval Hřivna. Škoda špatné rozehrávky v poslední minutě. Zbytečně jsme domácí dostali zpátky do hry. Stav utkání po třiceti minutách 2:1 v náš prospěch.

Druhá půle byla stejně kvalitní, jako ta první. Bohužel, stejný obrázek jako v utkání s Karvinou. Šance, šance a zase šance. Něco tam ale chybí že? Ano chybí tomu branky. Špatné řešení situace v před brankovém prostoru nás stojí mnoho sil. Rozhodnuto mohlo být už v první půli nebo v průběhu té druhé, jenže my si z toho uděláme drama. Korunou toho všeho byla neproměněná penalta. Nevadilo mi ani to, že jsme ji nedali, ale to, jak se k její exekuci všichni hlásili. Strach kopnout i penaltu, to přece není možné. V poslední minutě jsme opět vyrobili hrubici v obraně a jejím následkem byla penalta pro domácí. Gólman Pavlík ji naštěstí kryl a tak jsme se mohli radovat z vydřeného, ale zaslouženého vítězství.

„Byl to víkend neproměněných šancí. Za dva zápasy toho bylo dost a dost. Jeden zápas jsme prohráli, jeden vyhráli, ale vstřelit za 150 minut pouze tři branky, je ostuda. To se musí změnit.“

Břetislav Holouš

22. 22.04. 10:00 1. FCV U13 - MFK KARVINÁ U13 1:2 (0:0)
Góly URIČA - HRUŠKA, SZOSTEK

Sestava Přerova: Pavlík - Horák, Otáhal, Vávra, Kuča, Navrátilová, Švestka, Bartlová, Mach, Verbich, Uriča (1+0), Veselý, Koutný, Baran (0+1), Dycha. Trenéři: Verbich, Holouš.

V sobotu nás čekal soupeř, se kterým jsou vzájemná utkání vždy hodně vyrovnaná. Zápasy vetšinou končí výhrou o jednu branku nebo remízou. Podobnou situaci jsme čekali i nyní a hráče jsme na to připravili. Bohužel asi špatně.

Prvních deset minut jsme hostům připravili horkou lázeň v podobě totálního tlaku. Kdyby se skóre zápasu v první čtvrthodině zastavilo na ukazateli 4:0, nikdo by se nedivil. Bohužel pro nás, to bylo pořád 0:0. Je neskutečné, co dokážeme zahodit nebo spálit. Zbylá čtvrt hodina už byla vyrovnaná a šance se střídali na obou stranách. Gólmani však byli bezchybní.

V té druhé to byl zcela jiný obraz hry. Prvních patnáct minut jsme se ze hry vytratili my a do tlaku se dostali hosté. Naštěstí se jim v koncovce dařilo stejně, jako nám a tím pádem bylo skóre stále na nule. Ve druhé polovině jsme hru vyrovnali a opět se šance přelévali z jedné strany na druhou. Branka ale ne a ne padnout. Buď to bylo vinou špatné mušky střelců nebo díky výborným zásahům obou gólmanů. Vše bylo nachystáno na rozhodnutí v poslední části hry.

Poslední herní pasáž jsme zahájili skvěle. Po kombinaci Barana s Uričou, nás druhý jmenovaný dostal do vedení. Bohužel to trochu víc nakoplo tým hostí a po chybě a ztrátě míče ve středu hřiště bylo vyrovnáno. Oba týmy se snažili strhnout vítězství na svoji stranu. To se nakonec povedlo hostům. Nám tak zbyly jen oči pro pláč a mohli jsme litovat neproměněných šancí z úvodu utkání. Konečný stav utkání 1:2.

„Je to třetí prohra v řadě. Dnes jsme si to prohráli sami. Pokud obrana dostane pouze dvě branky, je to na zamyšlení chlapců a dívek vepředu. S jednou brankou se zápas vyhrát nedá. Jediné, co mě trošku zarazilo, byla v některých chvílích přehnaně tvrdá hra soupeře. Nějaké to žduchnutí, přidržení budiž. Nechápu ovšem, co bylo smyslem hry, když po povedené kličce přišla „kosa“ přes nohy zezadu. Rozhodčí se na to dívá a nic. Karty jsou součástí i tohoto fotbalu a pokud to ty kluky nebudeme učit už tady, co budou dělat v mužích. Bojovnost a nasazení se nám upřít nedá. Dnes by tomu slušela remíza. Vyhrál šťastnější tým“

21. 16.04. 10:00 MFK VÍTKOVICE U13 - 1. FCV U13 11:4 (2:1)
Góly KOUTNÝ 2x, OTÁHAL, DYCHA

Sestava: Pavlík - Vávra, Otáhal (1+0), Horák, Mach (0+1), Navrátilová, Dycha (1+0), Verbich (0+1), Baran, Bartlová (0+1), Veselý, Uriča, Koutný (2+1), Švestka. Trenér: Verbich.

Po prohře s HFK Olomouc a nevýrazném výkonu proti Čechovicím, jsme chtěli napravit svůj dojem na půdě lídra naší soutěže. S výhrou se moc nepočítalo, ale na podzim jsme Vítky potrápili dost, tak proč ne i dnes.

Do utkání jsme vstoupili s velkým odhodláním a touhou porvat se dobrý výsledek. Prioritou bylo nedostat gól hned na začátku, aby nás to nesrazilo v rozjezdu. Měli jsme šance jít do vedení, ale bohužel žalostná koncovka nám to nedovolila. Naopak v desáté minutě jsme inkasovali my. Poučení sobotním utkáním, jsme presovali domácí už v zárodku jejich rozehrávek. Z jednoho takové tlaku na obránce Vítkovic, se nám podařilo vyrovnat. Bartlová předložila míč Otáhalovi a jeho tečovaná střela zapadla za záda domácího gólmana. Další průběh první části byl i nadále vyrovnaný a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Škoda chyby v závěru třetiny, která poslal domácí do dalšího vedení.

Do druhé třetiny jsme vlétli jako uragán a důsledkem toho bylo otočení stavu na 3:2. O obě branky se postaral Koutný, přičemž v rolích nahrávačů se vystřídali Verbich a Mach. Přesvědčili jsme se, že se dá hrát opravdu s každým. Domácím se sice podařilo vyrovnat, ale dařilo se nám herně a dokonce jsme vyhrávali i osobní souboje, což u nás nebývalo zvykem. V této herní pasáži jsme měli i mírně navrch. Bohužel na konci druhé třetiny přišly dva rohové kopy soupeře. Jeden skončil přímo v bráně a druhý dokončili domácí dorážkou míče, po špatné komunikaci v obranných řadách. Ty standartní situace si prostě musíme pohlídat. Nemůžeme si dovolit takto propadnout. Stav po druhé třetině 5:3 pro domácí.

Nástup do poslední třetiny se opět vydařil. Koutný přihrál Dychovi a ten se krásně trefil a snížil na rozdíl jediné branky. Tento gól byl dobrým impulsem k tomu, porvat se o výhru. Bohužel další roh a bylo po nadějích. Od této chvíle už rychle ubývaly síly a soupeř toho využil ke vstřelení dalších pěti branek. Škoda. Skóre sice vypadá na jednoznačné utkání, ale opak byl pravdou. Ach ty rohové kopy, to je k zamyšlení a kazí to celkový dojem a sráží psychiku dolů. Konečný výsledek dnešního mače 11:4.

„Ani těch pět branek ve druhé polovině třetí třetiny nesnižují dobrý a hlavně kolektivní výkon. Jsem rád, že po včerejším matném představení v Lipníku, tým ukázal, že fotbal hrát umí. Velká spokojenost z výkonu a plnění všech pokynů, až na ty rohy. Za dnešek poděkování, klukům bohatou pomlázku a děvčatům dobrou obranu proti nebezpečným tatarům.“

Tomáš Verbich

22. 15.04. 10:45 1. FCV U13 B - TJ SOKOL ČECHOVICE U13 7:5 (3:3)
Góly VESELÝ 2, CHUDOBA 2, BARTLOVÁ, BENEŠ, NAVRÁTILOVÁ - MACHÁŇ 2, KARÁSEK 2, ZATLOUKAL

Sestava Přerova: Pavlík - Otáhal (0+1), Kuča, Vávra, Mach, Horák, Baran (0+1), Dycha, Bartlová (1+0), Navrátilová (1+1), Chudoba (2+0), Beneš (1+0), Švestka, Verbich (0+1), Veselý (2+1), Hřivna. Trenér: Verbich, Holouš

Sobotní zápas měl být pro nás opět svátkem fotbalu. Po odlehčení tréninků, zařazením návštěvy airsoftové střelnice, jsme si mysleli, že si to naši hráči užijí. Opak byl pravdou. Nohy byly svázané jakousi nepochopitelnou nervozitou a jindy neprostupná obrana působila hodně rozpačitě. Je fakt, že hřiště nám moc nenahrávalo. Tráva vysoká, samý drn a hrbol a to nám dělalo problémy. Sice jsme vedli brzy 1:0 a poté i 3:1, ale soupeř dokázal do poločasu vyrovnat na 3:3. Branky padaly většinou po dlouhých nákopech za obranu, které jsme si neuměli pohlídat a rychlonohé křídlo hostí se většinou nemýlilo.

Druhý poločas začal podle předpokladu naším tlakem. Vytěžili jsme z něho pouze další dvě branky do naší sítě. Poté už jsme museli přeskupit i naše sedmičky. Povedlo se to dokonale. Od té chvíle už jsme hosty do ničeho nepustili a naopak se nám podařilo otočit zápas čtyřmi góly na 7:5. První půle tragická. Stejné chyby jako v utkání s HFK. Druhá půle už byla lepší a velké pozitivum bych viděl v tom, že jsme nesložili zbraně a otočili utkání v náš prospěch.

21. 09.04. 10:45 FK ŠTERNBERK U13 - 1. FCV U13 B 1:10 (1:3)
Góly URIČA 3x, BARTLOVÁ, KOUTNÝ 2x, OTÁHAL, VERBICH, BARAN

Sestava: Pavlík - Vávra, Otáhal (1+0), Kuča (0+1), Beneš, Verbich (1+2), Navrátilová (0+1), Švestka, Uriča (3+0), Bartlová (2+1), Koutný (2+2), Baran (1+1), Mach, Veselý (0+2). Trenér: Koplík, Holouš

První půli jsme se na hřišti opět spíš rozkoukávali. Špatný pohyb, nepřesné přihrávky a zbytečné zbavování se míče vedli k tomu, že jsme nebyli schopni pořádně ohrozit branku domácích. Do poločasu jsme stihli dát pouze tři branky a navíc jsme poprvé v této soutěži inkasovali. Nebyl to dobrý poločas a o přestávce jsme si měli hodně co říci.

Druhá půle už byla o něčem jiném. Vypadalo to, že přestávkový pohovor zabral. Tlačili jsme se dopředu a využívali volných míst k náběhům a z toho pramenily šance a hlavně už góly. Ty přicházely v pravidelných intervalech a domácí postupně přestali klást odpor. Skóre se nakonec zastavilo na údaji 10:1 pro nás. Mrzí především ta zbytečná obdržená branka.

„Budu se opakovat z Konice. První půle za 3, druhá za 1. Když se chce, tak to jde. Je ale třeba chtít pořád, a s tím máme občas problémy. Bylo to v suchém triku, ale na HFK to stačit nebude.“

20. 02.04. 10:45 SOKOL KONICE U13 - 1. FCV U13 B 0:4 (0:4)

Trenér: Koplík, Holouš.

Do utkání mladších žáků nastoupily naše 05, doplněné hráči U13, kteří měli ještě po utkání za ty starší, sílu a hlavně chuť si zahrát.
     První půli jsme se na hřišti spíš rozkoukávali. Dlouho jsme se nemohli vyrovnat s důraznou hrou domácích hráčů do těla, která místy volala po odpískání faulu, ale jen ať si chlapci a dívka zvykají. Fotbal není hra pro slečinky, byť to tak na vrcholné scéně občas vypadá. Pod presinkem domácích jsme kazili přihrávky a první dotek s míčem byl žalostný. Vysvobodila nás až utěšená střela Chudoby ze střední vzdálenosti, která propadla za záda domácí gólmanky.
     Druhá půle už byla trochu jiná. Přitvrdili jsme i my a bylo to znát. Nejdříve jsme ale domácí uzemnili brankou hned z rozehrávky. Baran poslal míč za záda ještě spící obrany a Řezníček lobem překonal strážkyni domácí svatyně. Poté přišlo pár dalších šancí, bohužel bez využití. Domácí už spoléhali pouze na brejky. Ty jsme si ovšem dokázali pohlídat, i když někdy s velkým vypětím všech sil. Krásná kolmice za obranu od Bartlové, vyústila ve třetí branku, jejímž autorem byl Diviš. Na konečných 4:0 pak upravil Vörös, který zužitkoval přihrávku Pavlíka.
     „První půle za 3, druhá za 1. Když se chce, tak to jde. Je ale třeba chtít pořád a když to někdy skřípe, musí se to ubojovat. Kluci z U12 si aspoň spravili chuť po nešťastné prohře ve Valmezu a my doufáme, že naše spolupráce je posune k lepším zítřkům. Situace tohoto ročníku v SpSM není dobrá, ale budeme s tím pracovat. Ne vše jde hned, ale vydržte.“

19. 01.04. 10:00 TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ U13 - 1. FCV U13 3:6 (1:3)
Góly VRÁNA 2, VESELÝ - URIČA 3. KOUTNÝ 2, VERBICH

Sestava: Řezníček - Vávra, Otáhal, Horák, Navrátilová (0+1), Dycha (0+3), Verbich (1+2), Bartlová, Veselý (0+1), Baran, Uriča (3+0), Koutný (2+0). Třetiny 1:4, 0:1, 2:1.

Trenéři: Verbich, Holouš.

Na sobotní ligové utkání do Valašského Meziříčí jsme odjeli dobře naladěni. Vstupu do soutěže se nám podařil a navrch k tomu, jsme si dobře zastříleli i v krajském přeboru. Společné tréninky s U12 navíc přispěli i k lepšímu tréninkovému zatížení.

Do utkání jsme, jak bývá naším zvykem, vstoupili hodně vlažně. Kazili jsme přihrávky a zbytečně jsme se dostávali pod tlak. Vše vyústilo špatnou rozehrávkou brankáře a nedostoupením ve středu hřiště a bylo vymalováno. Prohrávali jsme 0:1. Obdržená branka ovšem nakopla nás a od té doby jsme byli lepším týmem. Do konce třetiny jsme otočili stav utkání na 4:1 v náš prospěch. Některé akce přitom snesly i vysoké měřítko.

Ve druhé třetině jsme stále diktovali tempo hry. Bohužel pro nás, bez kýženého efektu. Domácí spoléhali na rychlé brejky, jenže ty jsme zachytávali včas a to co prošlo, zlikvidoval výborný Řezníček v bráně. K naší smůle jsme přidali pouze jednu branku a zvýšili stav utkání na 5:1.

Poslední třetina začala naší velkou chybou a přišlo snížení na 2:5. Domácí se touto brankou obdivuhodně zvedli. Celých dvacet minut jsme hráli pod tlakem a nemohli jsme se dostat do hry. Srážely nás vlastní chyby a nepřesnosti a domácí toho dokonale využívali. Branka na 3:5 už zaváněla velkým průšvihem. Naštěstí přišel vysvobozující šestý gól a ten totálně uzemnil aktivitu a snahu domácích hráčů. Ještě že tak. Nevím, nevím, jak by to nakonec dopadlo. Konečný stav utkání tedy nakonec 6:3 v náš prospěch.

„Jak toto naše vystoupení zhodnotit? První dvě třetiny skvělé, dobrý pohyb, jistota na míči a chuť pracovat naplno. Škoda nevyužitých šancí ve druhé části hry, Moc málo střelby. Za třetí herní pasáž bychom si zasloužili nafackovat, domů po svých a rozhodně ne busem Naštěstí pro nás, anglická královna se neptá, pouze si přečte výsledek. Ten je v této kategorii pouze druhotná záležitost. Za první dvě třetiny 1 a 2, za tu třetí za 5. Výsledná známka horší dvojka nebo lepší trojka. To už si ale musí každý přebrat ve své hlavě sám.“

19. 26.03. 10:45 1. FCV U13 B - FK MOHELNICE U13 18:0 (8:0)
Góly VERBICH 3, VESELÝ, POHANKA, HŘIVNA 2, BARTLOVÁ, URIČA 3, ŠVESTKA, BENEŠ 3, MACH, VÁVRA, BARAN

Sestava Přerova:  Pavlík - Otáhal (0+2), Vávra (1+0), Mach (1+2), Baran (1+2), Veselý (1+0), Švestka (1+1), Verbich (3+0), Dycha, Pohanka (1+2), Beneš (3+2), Uriča (3+2), Bartlová (1+0), Navrátilová a Hřivna (2+2). Trenéři: Verbich, Holouš.

Dnešní zápas po včerejším těžkém utkání s Třincem byl pro nás v tréninkovém tempu. Jasně jsme si stanovili priority. Liga je pro nás soutěž a kraj pojmeme jako náhradu za zrušené středeční tréninky. Dnes bylo vidět, že nás fotbal bavil. Soupeř byl hodně odevzdaný, ale dlužno říct, že jsme netušili, že soupeř proti nám postaví kluky ročníku 05. Na podzim jsme horko těžko vyhráli 3:1. Sestava byla sice jiná, ale i tak jsme čekali těžší zápas.

Od první minuty jsme byli pány na hřišti a tak to zůstalo po celý zápas. Klobouk dolů před kluky z Mohelnice, kteří se snažili a bojovali celý zápas. Zadarmo nám nedali nic. Pro nás to bylo výborné nakopnutí do začátku všech soutěží, snad nám to vydrží. Pochvala všem, za celý víkend. Udělali jste nám radost a hlavně novému hlavnímu trenérovi. Výborný vstup do nové role, gratuluji Tome.

18. 25.03. 14:30 1. FCV U13 - FK FOTBAL TŘINEC U13 5:2 (3:1))
Góly BARTLOVÁ 2, CALETKA, VESELÝ, VERBICH - DELINČÁK, BARTNICKI

Sestava: Pavlík - Mach, Otáhal, Vávra, Švestka, Verbich (1+1), Navrátilová (0+1), Uriča, Bartlová (2+0), Horák, Beneš, Veselý (1+0), Koutný, Caletka (1+1), Kocian (0+2), Dycha (0+1), Baran a Beneš.

Trenéři: Verbich, Holouš

Sobotní první mistrák nás čekal po sérii neúspěchů v přípravných utkáních. Možná to bylo těžkým soustředěním, možná dílem náhody nebo souhrou okolností. Zajíci se počítají ale vždy až po honu. My jsme zatím procházeli jen školením a možná to bylo k dobru. Jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

První poločas ale nenaznačoval, že to bude jednoduchá záležitost ana hřišti to bylo vidět. Třinec nepatří k naším oblíbeným soupeřům, hrají nám do těla, ze zabezpečené obrany a na brejky. Stejnou hru praktikovali i v sobotu. Od začátku jsme se ale bohužel trápili my. Nešlo nám nic a vypadalo to, že mizérie z přípravných utkání bude pokračovat. Postupně jsme přebírali taktovku utkání, jenže byli to hosté, kdo se ujal vedení. Výsledkem 0:1 skončila i první třetina.

V té druhé už z naší strany nastoupilo úplně jiné mužstvo. Přestávková domluva pomohla a hned to vypadalo jinak. Převzali jsme otěže hry a po krásné kombinaci na levé straně se dostal míč napravo k Bartlové a její nekompromisní rána znamenala vyrovnání na 1:1. Po rohovém kopu Kociana, převážil misky vah na naši stranu Caletka a skóre druhé třetiny uzavřel střelou na zadní tyč, z levé strany, Veselý. Najednou se nám dýchalo lépe. Bohužel po malé domů přišla penalta. K naší radosti ji gólman Pavlík chytil a udržel naše naděje na výhru před poslední částí hry.

Potřebovali jsme pojistit výhru. Opak byl pravdou a přišel zkrat v obranné činnosti a ten znamenal snížení na 2:3. Naštěstí jsme hned z protiútoku opět odskočili na dvougólový rozdíl. Caletka zatáhl míč po levé straně, poslal ho před bránu a tam byl kdo jiný, než hráč utkání, Terezka Bartlová. Její druhá branka znamenala pojištění výhry. Definitivní tečku za utkáním přidal pátou brankou Verbich a mohli jsme se radovat z prvního jarního vítězství.

„ První mistrák nám vyšel. Bylo to ubojované, ale myslím, že zasloužené. Měli jsme určitě víc ze hry. Soupeř měl sice dost šancí, ale bylo to dáno tím, že my jsme tvořili hru a oni hráli na brejky a nákopy. Dnes jednoznačně nejlepší hráči utkání Bartlová a Otáhal. Oba zaslouží pochvalu a Tomáš si určitě dal krásný dárek k narozeninám. Pochvala samozřejmě patří i všem ostatním. Dobře odvedená práce. Děkujeme.“

18. 19.03. 12:30 TJ SOKOL SLAVOVNÍN U13 - 1. FCV U13 B 1:3 (0:1)
Góly HOFFMAN - HORÁK, VERBICH, URIČA

Sestava:  Pavlík - Otáhal, Vávra, Kuča, Mach, Baran, Veselý, Švestka, Verbich (1+1), Dycha, Horák (1+0), Beneš, Uriča (1+1), Bartlová (0+1).

Po selhání v posledním přípravném utkání jsme čekali, jak to bude vypadat tento víkend. Do prvního poločasu jsme vletěli jako uragán, ale první velkou šanci měl soupeř. Díky skvělému zásahu golmana, však zůstalo naše konto čisté. Hra se odehrávala převážně na půli soupeře. Bohužel jsme si nedokázali otevřít cestu před domácí branku a tak jsme stále bušili do zavřených vrat. Naštěstí po ideální přihrávce Bartlové na Horáka jsme se mohli radovat. Naším hubeným vítězstvím skončila i celá první půle.

Druhá půle byla hodně podobná té první. Domácí se před naši branku dostávali pouze sporadicky a většinou po dlouhém nakopnutém míči. My jsme se zase snažili uvolnit si zahuštěný prostor před soupeřovou svatyní. Po dvou kombinacích mezi Verbichem a Uričou se nám podařilo vstřelit další dvě branky. Oba hráči si vyměnili role střelce a nahrávače a vedli jsme 3:0. Vypadalo to, že udržíme čisté konto, ale bohužel po jedné chybě v obraně, snížili domácí na konečných 3:1 pro nás.

"Nebylo to žádné velké galapředstavení, ale byl to poctivě odehraný zápas. Jistotu jsme měli mezi třemi tyčemi a škoda té obdržené branky. Doufejme, že do příštího týdne ještě doladíme zbytek, jelikož až v sobotu nám začíná ta pravá sezóna."

PŘÍ 12.03. 10:00 FC VSETÍN U13 - 1. FCV U13 15:2 (10:0)
Góly Verbich, Horák

Sestava: Veselý - Vávra, Otáhal, Kuča, Baran, Mach, Horák, Verbich, Bartlová, Dycha, Koutný.

Po velmi matném, až tristním výkonu jsme podlehli soupeři, kterého jsme po podzimní části porazili 12:5. Za soupeřem jsme zaostávali především v pohybu a v nasazení. Naše přihrávky většinou končily na kopačkách soupeře a ten toho využil dokonale. Neomlouvá nás ani fakt, že se nehrálo na ofsajdy, ze kterých soupeř vstřelil spoustu branek. Důležité pro nás byly herní faktory a z těch jsme vyšli ohodnoceni nedostatečně. Kdybych si měl tipnout poměr střel na bránu, nebyl bych daleko od pravdy, kdybych řekl 30:5 pro domácí. A to byl ten rozdíl. Do začátku ligové soutěže máme už jen 14 dní a bylo by dobré, kdybychom si z tohoto utkání do sezóny nepřinesli nic.