Výsledky - hodnocení

PU 10.03. 13:00 1. FCV U13 - SK HS KROMĚŘÍŽ U13 0:16 (0:8)
Góly

Sestava 1. FCV: Snášel - Batkhuu, Diviš, Jakubec, Holík - Horák, Kosek - Sedláček, Smékal, Spilka - Koller. Střídali: Leitner, Nykolyshyn, Březina. Trenér: Chuda.

Takovou ostudu jsem dlouho nezažil. Stydím se za náš výkon. Nedokázal jsem hráče nabudit a po první vstřelené brance Kroměříže šly naše hlavy dolů a naprosto jsme selhali. Až do dneška jsem si myslel, že jsme se zlepšili, ale to co jsem dnes viděl, tak to byla jedním slovem katastrofa. Soupeř hrál solidně a využíval naší chaotické hry. První setkání s velkým fotbalem 10 + 1 nám uštědřil pořádnou facku. Hanba.

David Chuda

PU 24.02. 10:30 1. FCV U13 - DUB U13 8:7 (text:)
Góly branky 1. FCV: Kosek 3, Řezníček 2, Koller, Diviš, Kratochvíl
Třetiny:2:0, 4:6, 2:1.

Počítal jsem s 16 hráči. Na zápas jich dorazilo 9. Trochu šok v neděli hned po ránu. Do utkání jsme vstoupili dobře, první třetina se dala a vyhráli jsme ji 2:0. Ta druhá nám totálně nevyšla a najednou byl stav 6:6 a obraz hry se vyrovnal. Ve třetí třetině jsme pak opět přidali a nakonec jsme zvítězili 8:7.
Dnes se tedy nemáme čím chlubit. Týden jarních prázdnin nám nepomohl. Je potřeba se vrátit k pořádnému tréninku. Příští týden očekávám daleko lepší výkon. Važme si toho, že jsme vyhráli.

David Chuda

PU 09.02. 10:00 1. FCV U13 - RADSLAVICE U13 14:2 (text:)
Góly branky Přerova Kosek 4, Smékal 3, Řezníček 3, Koller, Jakubec, Sedláček, Leitner

Začátek utkání se nám moc nepovedl. První třetina byla zbrklá a nesla se ve znamení špatného zakončení. Od druhé třetiny jsme však na hřišti kralovali a soupeře jsme jasně přehrávali. Bylo zajímavé kluky vidět i v roli, kdy jsou na hřišti jasně lepší. Třetí třetina byla již zcela v naší režii, protože soupeř nám kondičně přestal stačit. Kluci mě potěšili, v létě jsme s tímto soupeřem prohráli 4:3, takže posun je značný. Nicméně nemůžeme mít hlavy v oblacích. Těžkých zápasů však budeme mít spoustu a tak jsem rád, že si můžeme občas užít i pocit vítězství.