Výsledky - hodnocení

24. 19.05. 11:45 TŘINEC U14 - 1. FCV U14 1:4 (0:1)
Góly BARTNICKI - URIČA 3, ŠVESTKA
     Sestava Přerova: Pavlík - Mach, Kuča, Vávra, Bartlová, Kostelníček (51. Hynek), Chudoba, Verbich, Koutný (51. Václavíček), Švestka (60.  Kocian), Uriča. Připraven Mlčoch.
 
     Do utkání jsme vstoupili aktivně a v prvním poločase jsem si vytvořili spoustu brankových příležitostí. Bohužel se opět projevila naše špatná koncovka a pouze jeden z několika samostatných úniků vyřešil gólově Uriča. V druhém poločase se hra mírně vyrovnala, nicméně se nám z dorážky Švestky podařilo navýšit skóre. Poté iniciativu přebral soupeř a po pěkné akci snížil. Ke konci utkání třinečtí nechávali otevřená zadní vrátka, čehož dokázal využit Uriča a dvěma góly završil svůj hattrick.
 
Vít Koplík
 


23. 13.05. 11:45 BANÍK B. U14 - 1. FCV U14 4:0 (1:0)
Góly IMIDER, GOLASOWSKI, GAJDOŠÍK, DULÍNEK
     Sestava Přerova: Pavlík - Mach, Vávra, Kuča, Vencel, Švestka, Koutný, Verbich, Uriča, Kostelníček (52. Kocian), Vyňuchal (52. Mlčoch).
 
     Utkání s Baníkem probíhalo ve velkém tempu, hned v úvodu jsme zaspali při bránění standardní situace soupeř nás potrestal úvodní brankou. Pak jsme dokázali hru vyrovnat a navíc nás v brance držel skvělými zákroky Pavlík. Několik našich brankových situací jsme bohužel nedokázali proměnit. V druhém poločasu postupně naše výkonnost šla dolů a soupeř z množství svých šancí, i přes snahu Pavlíka, postupně své skóre navýšil až na čtyřbrankový rozdíl.
 
Vít Koplík
 


22. 05.05. 11:45 VAL.MEZ U14 - 1. FCV U14 2:2 (1:2)
Góly PLESNÍK, VESELÝ - ŠVESTKA 2


21. 28.04. 11:45 1. FCV U14 - HRANICE U14 1:1 (0:1)
Góly 52. MLČOCH - 8. CUBO
     Sestava Přerova: Pavlík - Bartlová (55. Baran), Kuča, Otáhal, Mach (50. Kostelníček), Švestka, Verbich, Chudoba, Vávra, Koutný (45. Mlčoch), Uriča. Dále připraven Dycha.
     Poslední utkání je to pořád stejná písnička. Hrajeme dobře na míči, v utkání jsme lepší, nicméně ve finální fázi jsem bezzubí. Pak po našich hloupých chybách nabídneme soupeři skorovat. Takhle probíhal první poločas. V druhém poločase jsme otevřeli více hru a soupeř se tak dostával do nebezpečných brejků, které naštěstí neproměnil. V konečném důsledku můžeme být rádi za remízu.
 
Vít Koplík


20. 22.04. 11:45 UNIČOV U14 - 1. FCV U14 2:2 (1:1)
Góly 31. a 63. RABENSEIFNER - 9. VÍT VYŇUCHAL, 64. DAINEL ŠVESTKA


18. 07.04. 11:45 1. FCV U14 - ŠUMPERK U14 1:1 (0:1)
Góly BARTLOVÁ - VÁCLAVEK
     Sestava Přerova: Vaclavíček - Švestka, Otáhal, Boucník (50. Bartlová) , Baran (60. Vávra), Kocian (36. Chudoba), Verbich, Kuča, Dycha, Koutný (36. Novák), Uriča.
     Utkání se Šumperkem pro nás bylo smolné. V utkání jsme měli spoustu šancí, bohužel v koncovce jsme naprosto selhali. Po naší hrubé chybě brankáře se soupeř dostal do vedení. Jedinou šanci se podařilo po krásné individuální akci vstřelit Bartlové.
 
Vít Koplík


17. 01.04. 11:45 VSETÍN U14 - 1. FCV U14 5:1 (2:1)
Góly URIČA

       Sestava Přerova: Václavíček - Mach (56. Hynek), Otáhal, Kuča, Švestka - Dycha, Koutný (36. Chudoba), Verbich, Veselý (46. Kocian) - Bartlová (36. Caletka) a Uriča (62. Baran). Trenéři: Holouš a Verbich

       Druhé dnešní utkání a zima stále pokračuje a je čím dál horší a vlezlejší. Bohužel oproti prvnímu utkání zamrzá i výkon a hra na hřišti. Dlouho jsem vás neviděl, ale u některých se toho moc nezměnilo.

       Domácí si šli za svým vítězstvím již od začátku. Prohrávali jsme souboje ve středu hřiště, bohužel většinou díky špatné nebo žádné nabídce od krajních hráčů. Ztráty uprostřed hřiště nás dostávaly pod soustavný tlak a díky tomu přišel i trest. A jak už to tak ve fotbale bývá, největším trestem je obdržená branka. Ty jsme, po individuálních chybách obránců, dostali do poločasu dvě. Jiskřičku naděje však chytrým gólem vykřesal Uriča a stále bylo o co hrát.

       Do druhé půle jsme poslali čerstvé hráče ve snaze otočit utkání v náš prospěch. Bohužel to nevyšlo. Šance na vyrovnání byly, ale bez využití, a když potom naše ofsajdová past zaklapla naprázdno, díky zapomenutému bekovi, mohli domácí slavit třetí branku. Bohužel potom vše zcela zastínila smutná událost. Vojta Veselý se v šanci střetl nezaviněně s domácím gólmanem a byl z toho odvoz RZS do místní nemocnice. Nevypadalo to na první pohled nijak zle, ale následné vyšetření potvrdilo naše nejhorší obavy. Zlomenina holenní a lýtkové kosti.

       Od té doby jsme byli v totálním útlumu a naše myšlenky byly spíš u Vojty, než na hřišti. Domácí hráči toho dokonale využili a vstřelili nám ještě další dvě branky. Nikdo samozřejmě nechce zlehčovat jejich vítězství, bylo zcela zasloužené. Dnes byli jednoznačně lepší.

       „Co říci k zápasu? Šest nebo sedm hráčů to samo neuhraje. Ti ostatní se dnes jen vezli a bylo to od nich spíš pochodové cvičení. K tomu všemu spousta individuálních chyb. Tréňovi info k utkání dám sám, nemá smysl vás tu veřejně dehonestovat. To si vyříkejte na šatně. Za mně dnes výsledná známka za 5. Rozdílu ve výkonu jednotlivých hráčů byly ale velké. Vojtovi přejeme, ať operace dopadne na výbornou a brzké uzdravení, návrat na trávník asi tak rychlý nebude, ale mladý organismus by si s tím měl poradit. Doufám, že jste parta a zraněného spoluhráče podpoříte návštěvou, když mi dáte vědět, půjdu také.“

P.S. Tu zimu jsem cítil ještě u mámy v nemocnici, brr, již nikde více.

Břetislav Holouš16. 24.03. 11:45 BÍLOVEC U14 - 1. FCV U14 0:5 (0:1)
Góly URIČA, DYCHA, KUČA, VYŇUCHAL, KOCIÁN
      Sestava Přerova: Pavlík - Mach (40. Kocian), Kuča, Otáhal, Švestka, Dycha, Caletka (35. Koutný), Verbich, Veselý, Uriča, Bartlová (50. Vyňuchal). Trenér Koplík Vít.
 
     První mistrovské utkání jsme zajížděli do Bílovce. Po ne moc povedené zimní přípravě, jsme neočekávali, že soupeře přehrajeme. Už v první minutě se za naši brankou rozeznělo břevno. Postupně jsme se dostávali do utkání a po pěkné akci Uriča obešel domácího brankáře a rozvlnil síť. Vyrovnaný první poločas, tak skončil vedením našeho týmu. V druhém poločase jsme již přebrali iniciativu a dostávali se do mnoha šancí. Postupně se prosadili Dycha po individuální akci, Kuča po rohovém kopu, Vyňuchal po střele z šestnáctky a Kocian po střele z 20 metrů. 
 
      I když vypadá výsledek jednoznačně nemůžeme usnout na vavřínech. Přijdou těžší soupeři, kde budeme muset ukázat, jestli jsme se na jarní část a boj o první místo v soutěži připravili dobře.
 
Vít Koplík


PU 10.03. 15:30 KROMĚŘÍŽ U14 - 1. FCV U14 3:0 (0:0)
Góly


PU 24.02. 13:00 HFK OLOM. U14 - 1. FCV U14 4:0 (2:0)
Góly


PU 27.01. 14:45 HRANICE U14 - 1. FCV U14 0:1 (0:0)
Góly VYŇUCHAL
     Sestava Přerova: Pavlík - Vávra, Otáhal, Kuča, Švestka, Šeránek, Verbich, Baran, Dycha, Mlčoch, Vyňuchal, Vařecha.
 
     První přátelské utkání jsme odehráli oslabení o hráče U14, zaskakovat tak museli tři hráči s U15. V bylo mnoho nepřesností, nicméně jsme soupeře mírně přehrávali, bohužel naše největší šance končily v náručí hranického brankáře. Náš tlak dokázal pouze zužitkovat z otočky střílející Vyňuchal. Ve hře příštím utkání doufám, že už budeme v plné sestavě. 
    
Vít Koplík