Výsledky - hodnocení

PU 10.03. 11:30 SK HS KROMĚŘÍŽ U14 - 1. FCV U14 9:0 (4:0)
Góly

Sestava 1.FCV Přerov: - gólmani domácích - Chlum, Pavelka, Sovik, Bráblík - Jano, Malenda, Bartlová, Hlaváč - Pistovčák, Šeránek

Trenéři: Holouš, Krejčíř

Výsledek hovoří za vše, nemám víc, co bych dodal, pokud budu chtít psát slušně. Jinak by to totiž bylo čtení ne po 22. hodině, ale hodně po půlnoci a to bych ještě asi nevystihl všechno. Snad to byla facka, kterou jsme dostali včas.

Takže slovy klasika. Náš ústav, se vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politováníhodné nedopatření, k jakému dochází maximálně jednou za 10 let.

Takže doufám, že dalšího už se nedožiju. Jinak si zajděte všichni do loveckých potřeb, kupte si pušku a dál už víte co máte dělat.

Neděkuji

Břetislav Holouš

PU 03.03. 10:00 1. FCV U13 - SOKOL DUB N/M 7:7 (3:1)
Góly PAVLÍK 3x, JANO 2x, ŤAPŤUCH, ONDRUŠKA

Sestava 1.FCV Přerov:  Pavlík (Dressler) - Bartlová, Pavelka, Sovík, Chlum - Hlaváč, Pistovčák, Malenda, Jano - Grégr, Ondruška

Střídání: Šeránek, Ťapťuch, Bráblík

Další z přípravných zápasů byl z naší strany hodně lehkovážný. Postupně jsme získávali více a více ze hry, ale co je to platné, když neproměňujeme šance a v nastavené dvacetiminutovce předvedem totální kolaps. Po normální hře, která skončila výsledkem 7:4 jsme totálně přestali hrát a dovolili hostím vyrovnat.

Dnes jsem určitě nebyl spokojen, takto by to nešlo.

PU 24.02. 12:00 1. FCV U14 - ŽELATOVICE U15 4:1 (?:?)
Góly HYNEK, GRÉGR, PISTOVČÁK, JANO

Sestava 1.FCV Přerov: Pavlík - Chlum, Pavelka, Sovík, Bartlová - Jano, Malenda, Hynek, Hlaváč - Grégr, Pistovčák

Střídání: Nečas, Ťapťuch

Další přípravné utkání jsme odehráli proti starším žákům Želatovic. Bohužel opět jsme se nějak museli podělit o zápas s kolegy z U15 a tudíž jsme hráli jen 40 minut.

Zápas jsme měli trvale pod kontrolou. Z části díky naší dobré hře a z části díky tomu, že soupeř měl v nohách prvních 40 minut proti U15.

Navzdory tomu jsme ale opravdu hráli dobře a vytvářeli jsme si spoustu šancí. Bohužel, hodně jich skončilo špatným řešením dané situace. Podařilo se nám vstřelit čtyři branky a potom už hra hodně upadla. Obrana, pod dojmem snadného výsledku, nechávala hodně otevřená vrátka a tak i soupeř vsítil jednu branku.

Celkový obraz nebyl špatný, ale ještě stále to není ono. Přijdou těžší soupeři a tam už se nám laxnost v obranné fázi i v koncovce nemusí vyplatit.

PU 10.02. 11:00 PROSTĚJOV U15 - 1. FCV U14 5:1 (?:?)
Góly JANO

Sestava 1.FCV Přerov: Dressler - Chlum, Pavelka, Ťapťuch, Bártlová - Jano, Malenda, Sovik, Hlaváč - Grégr, Pistovčák

Střídání: Nečas

Trenér: Holouš

Utkání proti ligovému soupeři se neslo ve znamení zkrácené hry na jeden poločas. Domácím se vinou nemoci rozpadla U14 a tak si proti jejich patnáctce zahrály oba naše týmy. Každý 40 minut.

Naše U14 měla hodně těžkou pozici. Hrat proti fyzicky vyspělejšímu soupeři bylo nad naše síly. Chvílemi to byla hra kočky s myší. Občas jsme byli schopni vymyslet a uhrát nadějné situace, ale nedotáhli je do konce.

Branky jsme dostávali po špatném řešení defenzivních činností. Nemůžeme si nechat rozběhnout s míčem u nohy hráče, který je na tom fyzicky jinak. To je velká chyba a tuto opakujeme několikrát za zápas. Další branky padly po nedůrazu nebo po špatném odkopu z vlastního vápna.

Abych jen nekritizoval, na první zápas a ještě proti takovému soupeři, to zase až tak špatné nebylo. Branku jsme dali, šance na další góly byly taky, ale bohužel. Příště už budeme mít rovnocenného soupeře a snad nám tohle utkání pomohlo .

Dnes se mi líbil hodně Pistovčák, už jsem si začal myslet, že na ten velký fotbal ještě není připraven, ale dnes ukázal, že pokud do zápasu dá vše, nemusí jen zahřívat lavičku a čekat na svoji šanci. Jinak všem ostatním děkuji, že se s tim poprali a neodchodili to i když to muselo být hodně frustrujicí.