Výsledky - hodnocení

PU 13.08. 11:45 1. FCV U14 - HRANICE U14 2:2 (2:1)
Góly branky Přerova VESELÝ, URIČA

Sestava Přerova: Václavíček- Švestka, Otáhal, Baran, Mach, Horák, Caletka, Koutný, Veselý, Dycha, Uriča, Bartlová, Navrátilová, Vávra, Chudoba.

Přátelské utkání s Hranicemi se uskutečnilo na závěr našeho týdenního soustředění v Čekyni, které bylo naročné. Proto jsme neočekávali jednoduché utkání. První poločas nicméně patřil nám, od začátku jsme se kombinačně, či individuálně, dostavali do šancí. Soupeřova branka pro nás byla zakletá. Hranice zahrozily za první poločas pouze ze dvou akcí, jednu ovšem dokázaly proměnit a dostal se do vedení - 0:1. My jsme se dál snažili kombinvat, což vyustilo k pěkné střele Veséleho, který prostřelil soupeřova brankáře - 1:1. Po vyrovnání jsme ještě více Hranice zatlačili a odměnou nám po krásné akci, centru Vesélého a hlavičce Uriči byl vedoucí gól - 2:1.

Druhý poločas jsme sestavu prostřídali, což se projevilo na hře a už jsme nebyli tak aktivní a nebezpeční. Soupeř přebral iniciativu a hrozil mnohem více než první poločas. Proto také dokázal po naší nedůslednosti vyrovnat na konečných 2:2. V poslední minutě jsme ještě mohli strhnout vítězství na svou stranu, bohužel Koutný pokutový kop neproměnil.

První poločas byl z naší strany výborný, velká škoda spousty neproměněných šancí. Musíme v koncovce být více soustředěnější. Druhý poločas byl už špatný, na vině byla i nejspíš unáva ze soustředění. Pokud budeme v plné sestavě, tak bychom podobné soupeře měli porážet.

Vít Koplík

PU 09.08. 10:00 1. FCV U14 - 1. FCV U15 ?:? (?:?)
Góly

Podrobnosti nedodány.

PU 02.08. 18:00 1. FCV U14 - VYŠKOV U14 3:2 (3:2)
Góly brank Přerova VESELÝ 2, DYCHA
     Tým Vyškova nedokázal postavit dva týmy pro souboje U15 a U14. Přípravné utkání odehráli na poločasy, kdy první poločas odehrála naše U15 a druhý poločas naše U-14.
     První poločas:  Přerov U-15 : Vyškov U-15+14  - 4:0 - branky Přerova:  nenahlášeny.
     Druhý poločas: Přerov U-14 : Vyškov U-15+14 - 3:2 - branky Přerova: Veselý 2, Dycha.
     Sestava: Bělka - Vávra, Martinec, Boucník, Švestka, Horák, Verbich, Mach, Dycha, Uriča, Veselý, Kocian, Obrtel

Další přípravné utkání nás zastihlo opět ve velmi malém počtu, tudíž jsme museli doplňovat tým z kluků U-15. Do utkání jsme vstoupili velmi vlažně, vázla nám komunikace především středových hráčů a větší pohyb a nabídka krajních hráčů. Což vyustilo v dvě rychlé branky soupeře. Jediným světlým momentem našeho utkání bylo, že jsme dokázali nepříznívý výsledek otočit.

Vít Koplík

PU 30.07. 10:00 1. FCV U14 - KOZLOVICE U15 4:6 (1:0)
Góly branky Přerova DYCHA 2, VESELÝ 2

Sestava Přerova: Kuba - Švestka, Verbich, Vávra, Mach, Dycha, Kuča, Koutný, Chudoba, Veselý, Uriča, Pistovčák, Hynek, Vohnout.

Další přípravné utkání nás potkalo ve velmi okleštěné sestavě. Nicméně od první minuty jsme na hřišti spíše soupeře tlačili a dostávali se do slibných šancích. Naše koncovka byla ale tragická. Soupeř využíval pouze rychlých kontrů díky velmi fyzicky a rychlostně vybavenému útočníkovi, který dělal naší obraně velké problémy. Při nás ale stálo štěstí a ani jeden z protiútoků neskončil v naší síti. Naši převahu v prvním poločase, po hezké akci, korunoval brankou Dycha. V druhé půli postupem času naše síly ochabovaly a soupeř čím dál tím víc využíval svého brejkového hráče, kterému se v druhém poločase již podařilo korigovat mířidla a trestal nás v podobě branek. Naše snaha opět končila na špatné koncovce a stav jsme již jenom kosmeticky upravovali, sic po hezkých akcích.

V utkání nám opět ukázalo, jak moc nám chybí kondice a v koncovkách utkání již soupeři nestačíme a nedostatkem kondice děláme i hrubé taktické chyby. Za předvedonou hru v prvním poločase zaslouží kluci pochvalu.

Vít Koplík

PU 23.07. 15:45 KROMĚŘÍŽ U14 - 1. FCV U14 :5:3 (2:2)
Góly branky Přerova KOUTNÝ 2, URIČA

Sestava Přerova: Václavíček - Dycha, Otáhal, Vávra, Švestka, Kuča, Verbich, Bartlová, Kocian, Koutný, Uriča, Chudoba, Pistovčák.

První přátelák nás čekal hned po prvním tréninku. První poločas jsme začali aktivně a už v 5. minutě se po rohovém kopu prosadil Koutný. Po první brance jsme soupeře nadále tlačili, nicméně žádná z našich dalších šancí neskončila brankou. Ve 22. minutě přišel trest, kdy náš krajní obránce podběhl dlouhý míč a soupeř pohodlně zakončil k tyči. Hned v zápětí, po rychlé akci, Koutný našel Kociana, který obešel brankáře a zakončil sice jen do tyče, ale dobíhající Uriča již měl lehký úkol a dorazil do opuštěné branky. Soupeř ješte stačil do poločasu opět vyrovnat. Ve druhém poločase soupeř začal přebírat otěže utkání. My jsme postupně začali fyzicky odpadávat a soupeř se tak lehce dostával do zakončení a postupně zvyšoval skóre. Za nás se podařilo kontrovat pouze Koutnému, který z 30 metrů přeloboval vyběhnuvšiho brankáře.

První přátelák splnil svůj kondiční účel. I přes prohru, kluci a dívka utkání odmakali. Malá možnost prostřídání se projevila na konci druhé poločasu, kdy už jsme šlapali pouze vodu.