13. 10.11. 09:00 HRANICE U15 - 1. FCV U15 1:3 (1:1)

12. 04.11. 10:00 1. FCV U15 - VSETÍN U15 0:6 (0:3)
Góly ZMĚLÍK 2, VALCHAŘ, DURMON, ZBRANEK, TRNKA
     Sestava Přerov: Pavlík - Švestka, Vávra, Pavelka (36´ Hynek), Mach - Kocian - Veselý, Verbich, Grégr (36´ Sovík), Jano (34´ Kuba) - Machala (48´ Řezníček).
Trenér: Verbich a Holouš

Po delší době jsme si s Verbou starším zase střihli roli trenérů u ročníku 2004 a shodou okolností to bylo opět proti Vsetínu, tentokrát doma. Bohužel, moc radosti nám to nepřineslo. Zápas se v pravdě hodně podobal tomu minulému ve Vsetíně, v loňské sezóně.

Už první poločas ukázal, že většina hráčů si přišla tak nějak odehrát. V šatně jsme si toho řekli dost a nebyly žádné složité pokyny. Bohužel, na hřišti se z nich neplnilo nic. Pokud na soupeře nemám fotbalově, musím to změnit bojovností a přístupem. To se ovšem nestalo. Opět to bolelo víc nás, než je a hrálo se mnohem víc na naší půlce. Bohužel v době, kdy to vypadalo, že se trochu zvedneme, nás soupeř dorazil. Po necelé půlhodině hry využili naši hrubou chybu a ujali se vedení 1:0. Tento výsledek by ještě do druhé půle nebyl tak špatný, dalo by se s tím něco dělat. Jenže. Pět minut na to se zranil Jano, a než jsme stihli vystřídat, dostali jsme další branku a minutu na to třetí. Bylo po zápase, stav 0:3 byl katastrofální.

Ve druhé půli to byl opět takový neslaný nemastný výkon a bez gólu to vydrželo pouze 20 minut. Pak přišel čvrtá branka a bylo po nás úplně. Konec zápasu připomínal z naší strany spíše frašku a tak jsme opět během jedné minuty vyfasovali další dvě branky. Konečný výsledek 0:6 je ostudný, stejně jako hra a nasazení, které jsme předvedli.

„Raději toho moc říkat nebudu. Za mě, jediný, kdo aspoň prokázal tu bojovnost a to i za stavu 0:6 byl Kocian. Hráče 2005 hodnotit nebudu, ti jsou o rok mladší a na těch to nestojí, ale čtverky by se měli zamyslet nad tím, co jsem vám říkal v šatně. Jak říkal kolega ze Vsetína u U14, vidět dresy, které jsou, i na takovém terénu, po zápase čisté, je výsměch fotbalu.“

Břetislav Holouš

11. 27.10. 15:45 VAL.MEZIŘÍČÍ U15 - 1. FCV U15 1:1 (0:1)
Góly VESELÝ - ŠVESTKA

10. 20.10. 10:00 UNIČOV U15 - 1. FCV U15 1:2 (0:0)
Góly HŮŽEVKA - MACHALA 2

9. 14.10. 15:00 ŠUMPERK U15 - 1. FCV U15 1:1 (0:1)
Góly VÁCLAVEK - MACHALA

8. 07.10. 10:00 1. FCV U15 - TŘINEC U15 1:5 (1:2)
Góly branka Přerova VERBICH
     Sestava Přerova: Pavlík - Švestka, Kuča, Vávra, Mach, Jano (36. Hynek), Kocian, Verbich, Grégr (36. Navrátilová), Veselý, Machala (36.Bartlová)

Utkání s Třincem celkem jednoznačné vyznělo pro hosty. Náš výkon byl trapný.

Vít Koplík

7. 29.09. 11:00 BANÍK OSTRAVA U15 - 1. FCV U15 0:2 (0:0)
Góly CALETKA 2
     Sestava: Pavlík - Mach (51. Hlaváč), Kuča, Sovík (36. Pavelka), Švestka, Veselý, Kocian, Grégr (36. Malenda), Caletka, Bartlová (36. Hynek), Machala.

Na Baník jsme odjížděli s polovinou týmu. Tým byl zdecimován zraněními, nemocemi a někteří si odjeli uprostřed sezony na výlet. Proto jsem neočekával zásadní úspěch. Opak byl ovšem pravdou.
     První poločas jsme se prakticky jen bránili. Soupeř jasně dominoval, nicméně jsme mu nepovolili ohrozit vážněji naši branku. V druhém poločase se poměr sil postupně vyrovnal, k bojovnosti jsme přidali fotbalovost a začali se dostávat do šancí. Dvakrát dokázal Caletka po svých únicích skórovat dělovkou pod břevno domácího brankáře. Nechybělo moc a mohl slavit hattrick, soupeř mu ale jeho pokus vykopnul z brankové čáry.
Musím tým a hráče pochválit za charakter a přístup k utkání. Ti co dokážou pro tým a pro fotbal něco obětovat, tak se jim to vrátí v podobě úspěchu.

Vít Koplík

6. 23.09. 11:45 1. FCV U15 - BÍLOVEC U15 1:0 (1:0)
Góly 18. ŠVESTKA
Sestava: Pavlík - Kuča, Vávra, Mach, Švestka, Jano, Verbich, Koutný (54. Machala), Kocian, Veselý, Bartlová (46. Bartlová). Připravena Navrátilová.

V utkání s Bílovcem jsme nepředvedli dobrý výkon. Chyběl nám pohyb, náboj a chuť bojovat. V jedné z naší mála šancí se dobře zorientoval Švestka a poslal nás do vedení. Ve zbytku utkání to už jen byla bezmoc.

Vít Koplík

5. 15.09. 10:30 HLUČÍN U15 - 1. FCV U15 3:0 (2:0)
Góly BIEDERMAN 2, VEČEREK

Sestava Přerova: Pavlík- Švestka, Otáhal (36. Navrátilová), Kuča, Veselý, Vávra, Kocian, Verbich, Sovík (36. Pavelka), Jano, Baran. Připraven Hynek.

Největší favorit soutěže se ukázal pro nás jako nepřekonatelný. Prakticky celé utkání jsme tahali za kratší konec. Soupeř nás předčil v silé, rychlosti, předvídavosti a zaslouženě dovedl utkání do vítězného konce. Velmi dobrý výkon předvedl Pavlík, který zlikvidoval několik dobrých šancí soupeře.

Vít Koplík

4. 09.09. 13:00 1. FCV U15 - HRANICE U15 2:0 (2:0)
Góly 7. TOMÁŠ OTÁHAL, 34. HYNEK CALETKA

Sestava: Pavlík- Švestka, Otáhal, Kuča, Mach, Veselý (65. Bartlová), Verbich, Caletka Koutný (68. Vávra), Kocian (59.  Sovík), Jano (36. Baran). Připraveni: Pavelka, Navrátilová.

Do derby jsme vstoupili výborně. Soupeře jsme prvních 20 minut nepustili prakticky za půlku. Náš tlak již v 7. minutě vyústil v branku Otáhala po rohovém kopu. Ke konci poločasu se hra vyrovnávala. Při největší šanci hostů, vytáhl Pavlík výborný zákrok. Minutu před koncem poločasu jsme své vedení navýšili po krásné střele Caletky z 20 metrů.
Druhý poločas se utkání vyrovnalo, ale ani jedno družstvo své šance nevyužilo. Vítězstvím v derby tak můžeme být spokojeni.

Vít Koplík

3. 02.09. 10:00 VSETÍN U15 - 1. FCV U15 1:4 (1:2)
Góly 6. VYŠKOVSKÝ - 10. a 55. KOUTNÝ, 26. KOCIAN, 70. BARTLOVÁ

Sestava Přerova: Pavlík- Švestka, Otáhal, Pavelka (36. Sovík), Mach, Veselý (58. Baran), Kuča, Koutný, Verbich, Kocian (68. Bartlová), Jano. Připraveni Grégr, Hynek.

Vzrůstající formu jsme potvrdili ve Vsetíně. Soupeř se sice po chybě Pavlíka, který nezvládl centrovaný míč, dostal do vedení. Nicméně otěže utkání jsme měli ve svých rukou. Skóre do poločasu, po střelách podél brankáře, otočili Koutný a Kocian. Druhý poločas jsme již ovládli. Kaňkou může být neskutečné zahození mnoha tutových šancí a to Janem, který ani jeden svůj samostatný únik neproměnil. Či brankové příležitosti Švestky a Kociana, které volaly po klidnějším zakončením. Výsledek by tak pro nás mohl být příjemnější.

Vít Koplík

2. 26.08. 10:00 1. FCV U15 - VAL. MEZIŘÍČÍ U15 2:3 (1:1)
Góly 11. JANO, 40. ŠVESTKA - 2. VESELÝ, 45. VRÁNA, 60. PLANDOR

1. 19.08. 10:00 1. FCV U15 - UNIČOV U15 1:5 (0:4)
Góly ŠVESTKA - HRAZDIL 3, RABENSEIFNER 2
     Sestava Přerova: Pavlík - Bartlová (36. Mach), Otáhal, Kuča, Vávra (36. Sovík), Veselý (46. Pavelka), Koutný, Verbich, Švestka, Kocian, Baran (46. Vohnout). Trenér Vít Koplík, asistent Lukáš Krejčíř, vedoucí Tomáš Verbich.

Hodnotit utkání jde pouze jednoslovně OSTUDA!!! S tímto přístupem, co jsme pedvedli můžeme hrát tak v okresním přeboru.