19. 19.05. 10:00 1. FCV U15 - UNIČOV U15 0:3 (0:1)

17. 14.05. 16:00 TŘINEC U15 - 1. FCV U15 2:0 (2:0)

16. 12.05. 10:00 1. FCV U15 - BANÍK U15 0:5 (0:3)

26. 08.05. 13:00 1. FCV U15 - TŘINEC U15 1:2 (1:1)
Góly 28. CALETKA - 14. SIKORA, 48. NGUYEN AN KHANH ANDREJ

15. 04.05. 10:00 BÍLOVEC U15 - 1. FCV U15 1:2 (0:2)
Góly 63. LIČKO - 10. BARTLOVÁ, 11. ŠVESTKA

Sestava: Pavlík - Mach, Kuča, Vávra, Drábek, Veselý, Kocian, Verbich, Švestka, Ondruška, Bartlová (36´ Machala)

Do utkání s Bílovcem jsme vstupovali jako favoriti. Což jsme hned taky potvrdili a začátek utkání byl v naší režii. Z toho plynuli i dvě naše uspěšné střely zpoza šestnáckty, když se prosadila Bartlová a po ní hned Švestka. To bylo z naší strany v prvním poločase vše. Uspokojení z výsledku jsme již utkání jenom dohrávali. I když v druhém poločase jsme opět více kontrolovali hru, naše snažení končilo naší nemohoucností v zakončení. Soupeř tak využil naší neukázněnosti a laxnosti v obranné činnosti. Do otevřené obrany rychlím brejkem snižil rozdíl na jednu branku. Navíc se soupeř, ani náš útok již nezmohl a my tak můžeme být spokojení s vítězstvím.

Vít Koplík

14. 27.04. 10:00 1. FCV U15 - HLUČÍN U15 2:2 (2:0)
Góly 2. KUČA, 5. ŠVESTKA - 40. ŠARKÓZY, 48. VEČEREK

Sestava: Pavlík - Mach, Otáhal ( 45. Šeránek), Vávra, Drábek, Veselý, Kocian, Kuča, Verbich, Švestka, Ondruška (45. Machala, 60. Bartlová)

Po nevydařeném utkání s Baníkem Ostrava na nás v domácím utkání čekal lídr soutěže z Hlučína. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a už v druhé minutě po hezké akci otevřel brankový učet lobem Kuča. Hned za pár minut navíc krásnou střelou zvýšil na 2:0 Švestka. Naše hra dále dělala soupeři problémy. Bohužel další velká šance Verbicha neskončila brankou. A když i Kocianův přímák skončil na břevnu branky, vedli jsme po prvním poločase jen 2:0.

V druhé půli soupeř prostřídal, zjednodušil hru a začal nás dostávat pod tlak. Navíc nám ke konci bohužel došly síly, z čehož taky nakonec vytěžil vyrovnání na 2:2.
Hráči zaslouží pochvalu za předvedou hru a bojovnost. Za vypichnutí stojí výborný defenzivní výkon Vávry, který v utkáních tvrdí naši obranu.

Vít Koplík

25. 19.04. 10:00 BANÍK U15 - 1. FCV U15 5:0 (3:0)
Góly STRAND 3, HRUBÝ, vlastní

24. 13.04. 10:00 1. FCV U15 - BÍLOVEC U15 1:0 (0:0)
Góly 59. MACHALA

Sestava: Pavlík - Drábek, Vávra, Kuča, Mach, Veselý, Kocian, Verbich, Švestka, Bartlová (36´ Ondruška), Caletka (46´ Machala)

Celé utkání probíhalo prakticka jen na  jednu branku. Už od začátku utkání jsme soupeře zatlačili. Naše zakončení likvidoval výborný brankář hostů. Také se nám nedařila předfinální fáze hry. Z naší nemohoucnosti nás naštěstí vytrhl žolík Machala, který svým důrazem dotlačil centrovaný míč až do brány soupeře. Výsledek jednoznačně neodpovídá našemu tlaku a šancím. Za výhru jsme rádi.

Vít Koplík

23. 06.04. 10:00 HLUČÍN U15 - 1. FCV U15 2:0 (1:0)
Góly 32. ŠARKÓZY, 70. DVOŘÁČEK

22. 31.03. 09:30 1. FCV U15 - HRANICE U15 0:1 (0:1)
Góly 10.SKALKA

Sestava Přerova: Pavlík - Drábek (53´Pavelka), Otáhal, Vávra, Ondruška (36´Mach), Kocian, Veselý, Kuča, Verbich, Švestka, Šeránek (36´Machala)

V okresním derby jsme přivítali Hranice. Utkání přineslo z našeho pohledu dva odlišné poločasy. V tom prvním jsme vůbec nezvládli vstup do utkání a soupeř byl lepší ve všech aspektech, což také vedlo k potrestání naší chyby a vedení Hranic.

V druhém poločase jakoby na hřiště přišlo jiné družstvo. Prakticky celý poločas se odehrával pouze na polovině soupeře, naše snažení však bylo bezzubé. Nedokázali jsme dobře řešit předfinální fázi hry. A pokud jsme se již do koncovky dostali, tak jsme selhali.

Vít Koplík

21. 24.03. 10:00 VSETÍN U15 - 1. FCV U15 0:3 (0:1)
Góly 14., 42., 54. VERBICH
     Sestava: Pavlík - Řezníček, Otáhal, Vávra, Ondruška, Veselý (46. Šeránek), Kocian, Verbich, Kuča, Švestka ( 46. Mach), Caletka ( 56. Machala).

První mistrovské utkání nás zastihlo ve slušné formě. Tým byl v plném a nejsilnějším složením. Na hřišti jsme měli většinu hry pod kontrolou. Pokud došlo k chybě, tak na svém místě vždy stál Pavlík. Soupeře nakonec sestřelil hattrickem Výborně hrající Verbich. Myslím, že v utkání jsme rozhodně neukázali všechny své možnosti. Hráči dokážou rozhodně zahrát ještě lepší utkání.

Vít Koplík

PU 10.03. 10:00 SK HS KROMĚŘÍŽ U15 - 1. FCV U15 2:5 (2:3)
Góly branky Přerova KOCIÁN 2, KUČA, VERBICH, MACHALA

Sestava: Václavíček- Vávra, Otáhal, Drábek, Bartlová, Mach, Švestka, Kocian, Verbich, Kuča, Machala, Caletka, Šeránek

V průběhu zimní přípravy byla docházka na tréninky a přípravné utkání velice tristní. O to víc bylo dobré, že tým na poslední přípravné utkání se sešel pratkicky v plném složení až na pár vyjimek.
V utkání jsme si zkoušeli ještě některé možné varianty, především složení obranné čtverky. V prvním poločase v obranné fázi jsme dělali spoustu chyb, v utočné fázi naproti tomu jsme byli velmi kvalitní.
V druhém poločase jsme protočili posty v obranné řadě, a naše hra v obraně se hned zlepšila. Do utočné fáze jsme opět předvedli kvalitu i když některým hráčům docházely síly.
Jarní sezona, pokud zůstane tým zdravý, může pro nás být uspěšná.

Vít Koplík

PU 03.03. 11:30 DUB U15 - 1. FCV U14 7:7 (3:1)
Góly branky Přerova Pavlík 3, Jano 2, Ťapťuch, Ondruška

PU 10.02. 09:00 PROSTĚJOV U15 - 1. FCV U15 2:2 (?:?)
Góly branky Přerova VERBICH, MACHALA

Sestava: Pavlík - Neuwirth, Vávra, Otáhal, Švestka - Ondruška, Verbich, Kuča, Kocian, Veselý - Šeránek, střídání Machala a Drábek

Utkání proti ligovému soupeři se nešlo ve znamení zkrácené hry na jeden poločas. Domácím se vinou nemoci rozpadla U14 a tak si proti jejich patnáctce zahrály oba naše týmy. Každý 40 minut.

Naše U15 do utkání nevstoupila zrovna dobře. Špatný pohyb, zbytečně zkažené míče a špatné řešení situací nás dostávalo pod tlak. Ten soupeř využil ke vstřelení první branky. Bohužel to bylo ze standartní situace, které bychom si měli pohlídat.

V polovině utkání už to bylo o dvě branky, jelikož jsme nezvládli vyřešit situaci v našem vápně, i když už byl míč pod naší kontrolou. Do hry nás dostala povedená kombinace, na jejímž konci stál Verbich, který snížil na rozdíl jediné branky.

V této době to byl zcela vyrovnaný fotbal a nám se zanedlouho podařilo vyrovnat. Prudký míč ze strany před bránu usměrnil do sítě Machala. Myslel jsem si, že nás to nakopne, ale bohužel, nic převratného už jsme nevymysleli. Posledních pět minut jsme strávili pod tlakem soupeře, ale ustálí jsme ho.

Konečný stav 2:2. Po debaklu ve Vyškově jsme si určitě spravili chuť. Lepší momenty se sice střídali s těmi slabšími, ale převažuje dobrý dojem. Na to, kolik je v týmu nových hráčů, to nevypadalo vůbec zle.

PU 03.02. 13:00 VYŠKOV U15 - 1. FCV U15 6:1 (5:0)