24. 19.05. 10:00 TŘINEC U15 - 1. FCV U15 0:0 (0:0)

23. 13.05. 10:00 BANÍK B. U15 - 1. FCV U15 5:0 (2:0)
Góly KUKUČKA, CETKOVSKÝ 2, DIĽ, GRAC,

22. 05.05. 10:00 VAL.MEZ U15 - 1. FCV U15 2:2 (1:1)
Góly KŘENECK, CACEK - DAN ŠTĚPÁNEK, CALETKA
     Sestava Přerova: Vyňuchal - Bartlová, Otáhal, Kuča, Vávra, Švestka, Chudoba (36. Kocian), Verbich, Mach (45. Obrtel), Koutný, Uriča (55. Caletka).
      V utkání s Valmezem jsme konečně chtěli prolomit střeleckou nemohoucnost posledních utkání. Nicméně se nám to nepovedlo. Soupeř hrál organizovaně a my jsme se s jeho hrou nedokázali srovnat a to především v přechodu do utočné fáze, kdy jsme se často nechali vystavit do ofsajdové pozice. Šance skórovat měla obě dvě mužstva. Nám pomohl zákroky Vyňuchal, na soupeřově straně konstrukce brány. Za nás vstřelil oba dva góly skvěle hrající Švestka. První po samostatrném úniku a přehození brankaře, druhou pak hlavou po rohovém kopu. Soupeř vždy dokázal srovnat a tak jsme se rozcházeli se spravedlivou remízou.
Vít Koplík

21. 28.04. 10:00 1. FCV U15 - HRANICE U15 3:0 (3:0)
Góly 9. a 27. CALETKA, 32. DAN ŠTĚPÁNĚK

20. 22.04. 10:00 UNIČOV U15 - 1. FCV U15 1:2 (1:2)
Góly 23. GABRIEL - 9. DAN ŠTĚPÁNEK, 35. HYNEK CALETKA
     Sestava Přerova: Václavíček - Vařecha, Mlčoch, Martinec, Boucník - Vožda, Kytlica, Krátky, Kocian - Caletka, Štěpánek D.. Střídající: Obrtel, Dostál, Štěpánek J., Novák, Vencel, Vyňuchal.
     V neděli se sehrálo utkání tabulkových sousedů - Přerov a Uničov. Utkání slibovalo atraktivní fotbal a dobrou podívanou, jelikož oba celky měly stejný počet bodů a mohlo se tak rozhodnout, kdo z výše zmíněných bude po konci utkání na 3. příčce tabulky.

Hosté měli dobrý vstup do utkání. I když se hra více odvíjela na právě přerovské půli hřiště, Uničov si nevytvořil vyloženou šanci na vstřelení branky. Naopak Přerov se dostal v 9. minutě do vedení, kdy po velmi pěkné kombinační akci se dostal k míči Dan Štěpánek, který tváří v tvář brankáři neváhal a střelou po zemi rozvlnil síť Uničovu - 0:1. Přerovská hra jakoby doznala nějaké nervozity z výsledku a Uničov se dostával více do hry. Výsledkem bylo orazítkované břevno přerovské svatyně. Přerov ale hrál organizovaně a soupeře jinak do velkých příležitostí nepouštěl. Avšak chyba se našla. Ve 23. minutě Uničov zahrával rohový kop a zcela osamocený uničovský hráč neměl problém hlavou vyrovnat - 1:1. Poté se hra více vyrovnala. Diváci byli svědky velmi dobrého utkání, které i za velmi teplého počasí, mělo velké tempo. Za zmínku stojí rohový kop Přerova, která skončil na hlavě Vařechy. Bohužel nadějná situace skončila těsně nad bránou domácích.
35. minutu v Uničově si určitě bude pamatovat Hynek Caletka. Blížil se konec prvního poločasu, když v tom přišel z pravé strany pěkný centr mezi penaltu a šestnáctku. Caletka si na něj lišácky vyskočil zády k bráně a akrobatickým způsobem z voleje překvapil brankáře, hráče, trenéry i diváky. Krásné zakončení v jeho podání, za které sklidil potlesk od všech přítomných, znamenalo "gól do šatny" - 1:2.

V druhém poločase se na výsledku nic nezměnilo. Tempo hry se přes velké teplo trochu snížilo a k vidění bylo více nepřesností. Hosté si výsledek bez větších problémů pohlídali. Za zmínku stojí pěkná střela Dana Štěpánka, který se nebál a slabší nohou prudkou střelou orazítkoval břevno uničovské brány. Na obou stranách následovalo hodně nepřesností, takže hra se spíše odvíjela na půli hřiště. Po konečném hvizdu tedy hosté oloupili domácí o 3 body těsným výsledkem 1:2.

Trenér Zimčík: "V Uničově nás čekalo těžké utkání. Sleduji průběžné výsledky a progres ostatních týmů v naší soutěži a Uničov patří k týmům, který se velmi výrazně zvedl herně i výsledkově. Z mého pohledu kluci zahráli velmi slušné utkání. Výsledkem naší hry byly krásné dvě branky. První výborná kombinační akce, kdy jsme dokázali pomocí pár přihrávek z prvního doteku vyřadit soupeře ze hry. Druhý gól Caldy..co k tomu dodat. Za tohle by se nestyděl žádný profesionální hráč. Jsem rád, že to zkusil a hlavně, že mu to vyšlo, jelikož si takovou trefu zaslouží. Opravdu mi to vykouzlilo úsměv na tváři :-). Pěkných momentů v utkání bylo více, proto jsem celkově spokojen. Utkání mělo jedinou kaňku a to obdržený gól, který jsme svou vyloženou pasivitou darovali soupeři. Kluci by si měli uvědomit, kolik sil někdy vynaloží na vstřelení gólu, a naopak jak málo nepozornosti stačí k jeho obdržení.

Příští víkend hrajeme derby s Hranicemi a já doufám, že zopakujeme stejný výkon."

Michal Zimčík

18. 07.04. 10:00 1. FCV U15 - ŠUMPERK U15 2::4 (0:2)
Góly CALETKA, KYTLICA - ELŠÍK 2, ŠTĚPÁNEK, HASSALA

Podrovnosti nedodány.

17. 01.04. 10:00 VSETÍN U15 - 1. FCV U15 0:3 (0:1)
Góly HYNEK CALETKA 2, DAN ŠTĚPÁNEK

Sestava Přerova: Václavíček - Vařecha, Mlčoch, Martinec, D. Štěpánek - Vožda, Krátký, Kytlica, Kocian - Caletka, J. Štěpánek. Střídající: Dostál, Obrtel, Novák, Vencel

Zima, jako obyvatel vepřína, bylo první, co jsme pocítili při vystoupení z autobusu ve Vsetíně. I díky počasí se hrálo na místní umělé trávě a my jsme doufali, že nás zahřeje alespoň hra „vypůjčených“ svěřenců trenéra Zimčíka. Ten musel dnes s áčkem k zápasu do Černovíru a tak jsem dostal důvěru já a Tomáš Verbich. No on vlastně ani nikdo jiný nebyl :o)).

Již po pár minutách první půle jsme tušili, že nám kluci udělají radost a výkonem nás zahřejí. Od úvodního hvizdu jsme měli hru plně pod kontrolou. Vzadu jsme byli bezchybní, ve středu pole jsme domácí přehrávali a jediné, co nám chybělo, byly branky. Ne, že by šance nebyly. Jen Caletka jich měl asi pět, bohužel pokaždé tomu něco malinko chybělo. Domácí byli místy úplně bezradní, jenže co je to platné, když na tabuli svítí pořád dvě nuly. Poslední minuta přinesla vysvobození. A bylo to celkem symbolické, když hráč s číslem šest na zádech, proměnil svou šestou šanci. Můžete hádat pouze jednou. Ano, byl to Hynek Caletka.

Do druhé půle jsme žádné změny dělat nemuseli. Hra se nám líbila a nemělo smysl do toho zasahovat. Jen jsme kluky nabádali, aby neusnuli na vavřínech. Přece jen, jednogólové vedení nebylo nikterak uklidňující. Co jsme nechtěli, se však stalo. Domácí přidali na obrátkách, začali nás přehrávat ve středu hřiště a tím pádem se obrana ocitla pod stále větším tlakem. Rozhodli jsme se na hrot posunout rychlejšího z bratří Štěpánků a toto střídání přineslo své ovoce. Obrana domácích měla najednou více práce se zachytáváním našich kontrů a tak nemohla už tolik podporovat střední záložníky. Tím pádem jsme opět měli ve středu hřiště víc místa a obrana se dostala z tlaku.

Zlepšená hra také přinesla své ovoce v podobě branek. Svou druhou trefu v utkání přidal Caletka a dílo zkázy domácí obraně přinesl Dan Štěpánek. Zápas už se dohrával v klidu a vzruch přineslo pouze nedorozumění našeho gólmana s obráncem, po kterém rozhodčí nařídil pokutový kop za faul, na domácího útočníka. S ním, ale i s následnou dorážkou si bravurně poradil gólman Václavíček a udržel tak zasloužené čisté konto.

„Líbilo se nám to a moc, škoda jen těch neproměněných šancí. Vítězství mohlo být i výraznější. Byli jsme lepší po celý zápas, snad s výjimkou prvních deseti minut druhé půle a vítězství je zcela zasloužené. Pochvalu si dnes zaslouží všichni hráči. A ještě za něco bych všechny rád pochválil. Prokázali jste odhodlání, připravenost a velkou samostatnost od rozcvičení, až do závěrečného hvizdu. Dá se říct, že jsme na střídačce ani nemuseli být. Kdyby nebyla taková zima, tak jsme s Verbou mohli sedět na střídačce a hrát šachy :o)). Děláte svému trenérovi dobré jméno a musel jsem vás u něj pochválit. Díky všem.“

Břetislav Holouš

16. 24.03. 10:00 BÍLOVEC U15 - 1. FCV U15 0:2 (0:1)
Góly CALETKA, JAN ŠTĚPÁNEK
      Sestava Přerova: Václavíček - Vařecha, Mlčoch, Martinec, Štěpánek D. - Kocian, Kytlica, Krátký, Vožda - Caletka, Štěpánek J.. Střídající: Obrtel, Dostál, Vyňuchal, Novák, Vencel.

V neděli Přerov zajížděl do Bílovce na umělou trávu k sehrání prvního mistrovského utkání jara a hned se střetly týmy z předních pozic tabulky. Přerov do utkání vstoupil aktivněji a odměnou mu bylo brzké vedení. ve 2. minutě vybojovaný míč na středu hřiště se dostal na pravý kraj zálohy k Voždovi, který předložil pěkný a přesný centr přímo na hlavu Caletkovi - 0:1. Hra měla velké tempo a střídala se bojovnost s pěknými fotbalovými akcemi na obou stranách. Jestliže začátek utkání patřil hostům, postupem času se hra vyrovnala a do většího tlaku se dostávali domácí. Ke změně stavu však v prvním poločase nedošlo a odcházelo se do šaten za příznivějšího stavu pro hosty.

Druhý poločas opět přinesl dobrý fotbal a velké nasazení. Přerov skóroval ve 41. minutě po bratrské spolupráci Štěpánek Dan a Štěpánek Jan. Prvně jmenovaný opět pěkným a přesným centrem našel v pokutovém území svého bratra Jana, který se hlavou nemýlil - 0:2. Domácí hrozili standartními situacemi, kterých měli v utkání oproti hostům daleko více. Avšak ve hře dobře hrající Přerov pouštěl soupeře do minima šancí. V posledních minutách byla na hráčích patrná únava. Přerov hrozil brejkovými situacemi, jednu takovou dokonce dopravil do branky domácích, avšak pro ofsajd branka nebyla uznána. Hosté si stav utkání bez větších problémů pohlídali a mohli slavit důležitou výhru s tabulkově lepším soupeřem 0:2.

Trenér Zimčík: "Konečně nám začala soutěž. Příprava byla dlouhá a ne každý týden probíhal dle mých představ. Hodně hráčů bylo nemocných, měli studijní povinnosti, lyžařské kurzy apod. nepomohlo tomu několikrát i nepříznivé počasí, minusové teploty. Příprava tedy nebyla tak kondičního charakteru, jak bych si představoval, ale zvládli jsme udělat pokroky ve hře i díky přístupu na umělou trávu.

Oproti podzimu kádr doznal změn. Opustili nás hráči: Cetkovský - odchod do Baník Ostrava, Kyas - odchod do Fastav Zlín, Bělka - odchod do Sigma Olomouc, Štěpánek Dan - trénující v U17. Všem výše jmenovaným děkuji a přeji hodně fotbalových úspěchů v nových týmech.
Kádr tak z 19 členů se početně snížil na 16 členů, kteří na jaře budou nastupovat.

Utkání s Bílovcem mám osobně velmi rád. Jsou to utkání, která mají náboj, vysoké tempo a hodně emocí. Přiřadil bych to k takovému derby. Musím kluky pochválit. Už od rozcvičky byla vidět koncentrace na utkání a chuť vyhrát. Začátek jsme měli skvělý a rychlé vedení nám určitě pomohlo po psychické stránce. Dali jsme dvě pěkné branky, škoda, že v posledních minutách nebyla uznána branka Caletkovi, který po dobře zahrané brejkové situaci, byl načapán v ofsajdu. Kluci si utkání zasloužili vyhrát, jejich výkon byl velmi slušný. Celý náš tým prokázal kvalitu, i když nás opustili tahouni mužstva, je skvělé vědět, že nebyli jediní a celkově ročník 2003 je silný."

PU 11.03. 14:00 KROMĚŘÍŽ U15 - 1. FCV U15 4:1 (2:1)