Výsledky - hodnocení

PU 10.03. 10:00 SK HS KROMĚŘÍŽ U15 - 1. FCV U15 2:5 (2:3)
Góly branky Přerova KOCIÁN 2, KUČA, VERBICH, MACHALA

Sestava: Václavíček- Vávra, Otáhal, Drábek, Bartlová, Mach, Švestka, Kocian, Verbich, Kuča, Machala, Caletka, Šeránek

V průběhu zimní přípravy byla docházka na tréninky a přípravné utkání velice tristní. O to víc bylo dobré, že tým na poslední přípravné utkání se sešel pratkicky v plném složení až na pár vyjimek.
V utkání jsme si zkoušeli ještě některé možné varianty, především složení obranné čtverky. V prvním poločase v obranné fázi jsme dělali spoustu chyb, v utočné fázi naproti tomu jsme byli velmi kvalitní.
V druhém poločase jsme protočili posty v obranné řadě, a naše hra v obraně se hned zlepšila. Do utočné fáze jsme opět předvedli kvalitu i když některým hráčům docházely síly.
Jarní sezona, pokud zůstane tým zdravý, může pro nás být uspěšná.

Vít Koplík

PU 03.03. 11:30 DUB U15 - 1. FCV U14 7:7 (3:1)
Góly branky Přerova Pavlík 3, Jano 2, Ťapťuch, Ondruška

PU 10.02. 09:00 PROSTĚJOV U15 - 1. FCV U15 2:2 (?:?)
Góly branky Přerova VERBICH, MACHALA

Sestava: Pavlík - Neuwirth, Vávra, Otáhal, Švestka - Ondruška, Verbich, Kuča, Kocian, Veselý - Šeránek, střídání Machala a Drábek

Utkání proti ligovému soupeři se nešlo ve znamení zkrácené hry na jeden poločas. Domácím se vinou nemoci rozpadla U14 a tak si proti jejich patnáctce zahrály oba naše týmy. Každý 40 minut.

Naše U15 do utkání nevstoupila zrovna dobře. Špatný pohyb, zbytečně zkažené míče a špatné řešení situací nás dostávalo pod tlak. Ten soupeř využil ke vstřelení první branky. Bohužel to bylo ze standartní situace, které bychom si měli pohlídat.

V polovině utkání už to bylo o dvě branky, jelikož jsme nezvládli vyřešit situaci v našem vápně, i když už byl míč pod naší kontrolou. Do hry nás dostala povedená kombinace, na jejímž konci stál Verbich, který snížil na rozdíl jediné branky.

V této době to byl zcela vyrovnaný fotbal a nám se zanedlouho podařilo vyrovnat. Prudký míč ze strany před bránu usměrnil do sítě Machala. Myslel jsem si, že nás to nakopne, ale bohužel, nic převratného už jsme nevymysleli. Posledních pět minut jsme strávili pod tlakem soupeře, ale ustálí jsme ho.

Konečný stav 2:2. Po debaklu ve Vyškově jsme si určitě spravili chuť. Lepší momenty se sice střídali s těmi slabšími, ale převažuje dobrý dojem. Na to, kolik je v týmu nových hráčů, to nevypadalo vůbec zle.

PU 03.02. 13:00 VYŠKOV U15 - 1. FCV U15 6:1 (5:0)