12. 20.10. 12:15 1. FCV U17 - FRÝDEK-MÍSTEK B U17 4:1 (2:0)
Góly 1. TICHAVSKÝ, 7. BUNDIL, 69. MIRVALD, 72. KORYČAN - 48. CORRIERO

11. 13.10. 12:30 NOVÝ JIČÍN U17 - 1. FCV U17 0:8 (0:4)
Góly 15., 25., 35. a 70. KORYČAN, 72. a 77. BUNDIL, 6. MIRVALD

10. 06.10. 12:15 1. FCV U17 - HRANICE U17 0:2 (0:1)

9. 30.09. 12:30 KROMĚŘÍŽ B U17 - 1. FCV U17 1:4 (0:2)
Góly VYTISKA - KORYČAN 2, BRAUN, MIRVALD

8. 22.09. 12:15 1. FCV U17 - TŘINEC B U17 5:0 (2:0)
Góly 6. VOŽDA, 19. BUNDIL, 42. TICHAVSKÝ, 71. MIRVALD. 75. ŠTĚPÁNEK DAN

7. 16.09. 15:30 ŠUMPERK U17 - 1. FCV U17 0:9 (0:4)
Góly 16., 21. MAZANÍK, 45., 63. KUČA, 47., 60. BUNDIL, 9. KORYČAN, 26. BRAUN, 74. NEZVAL

2. 12.09. 16:30 1. FCV U17 - PROSTĚJOV B U17 4:1 (2:1)
Góly 9., 20. BUNDIL, 60., 75. BRAUN - 18. KYAS

6. 08.09. 12:15 1. FCV U17 - OPAVA B U17 4:2 (3:1)
Góly 8. a 18. BUNDIL, 35. BRAUN, 52. KYTLICA - 39. RATAJ, 79. SEKANINA

Sestava Přerova: Radim Kuba – Mirvald, Tichavský, Hošťálek, Pospíšil – Vojtěchovský, Koryčan, Nezval (6. Mazanik), Kytlica (88. Stavěl) – Braun, Bundil. Trenér: Hošek Pavel, asistent: Lukáš Marcel, vedoucí: Roman Stavěl.

V sobotu jsme přivítali v domácím prostředí první mužstvo dorostenecké divize, Opavu B. Do utkání jsme nastoupili zcela bez respektu a od začátku utkání jsme diktovali tempo hry. Jednoduchá kombinace, presink opět slavili úspěch. V 8. minutě jsme se ujali vedení, brankou Bundila a stejný hráč skóroval i v 18. minutě. Ve 35. minutě se trefil Jak. Braun a my jsme šli do tříbrankového vedení. Bohužel jsme přestali bezdůvodně hrát, soupeři jsme tak umožnili návrat do utkání, kdy svůj nápor korunovali, brankou ve 39. minutě, Ratajem. Zbytečná branka do šatny.

Druhý poločas měl zcela jiný scénář. Hosté převzali aktivitu, začali nás přehrávat ve středu hřiště. Šance byly na obou stranách, nás však několika skvělými zákroky držel Radim Kuba. V 52. minutě jsme využili hrubky ve středu hřiště, šli jsme do brejkové situace, kterou zakončil brankou M. Kytlica, v 52. minutě. Hosté ke konci poločasu pouze snížili Sekaninou v 79. minutě utkání. Navíc už neměli čas. Za předvedený výkon musím mužstvo pochválit, na hřišti odvedli kus poctivé práce za což byli odměněni zaslouženou výhrou.

Pavel Hošek

5. 02.09. 12:15 VYŠKOV U17 - 1. FCV U17 1:2 (1:2)
Góly 13. MASAŘÍK - 12. VOJTĚCHOVSKÝ, 30. DAN ŠTĚPÁNEK

Sestava Přerova: Kuba – Mirvald, Tichavský, Hošťálek (79. Stavěl), Kuča – Vojtěchovský, Koryčan, Nezval, Štěpánek (53. Vožda) – Braun, Krátký. Trenér Hošek Pavel, asistent Lukáš Marcel, vedoucí Roman Stavěl.

V neděli jsme nastoupili k mistrovskému utkání ve Vyškově. Po úspěchu a brankové kanonádě v Bílovci jsme chtěli to samé napodobit i ve Vyškově, navíc, když domácí v dosavadním průběhu nezískali ani bod a dokonce nevstřelili branku. Opak byl, ale pravdou. V začátku utkání jsme si vytvořili dvě vyložené šance, kdy však v první zklamal Štěpánek a druhou „tutovku“ zmařil výborný domácí brankář. My jsme najednou přestali hrát a navíc hra domácích, založená na nákopech, nám vůbec nesvědčila. Výkon některých hráčů navíc byl žalostný. Hra na umělé trávě některé zcela odradila, nejevili zájem o hru a hledali chyby na všem možném, jen na sobě ne. Omezený počet hráčů nám však nedovolil mnoho změn. Do vedení jsme se dostali ve 12. minutě po zaváhání domácí obrany, ale hned za minutu udělala hrubku naše obrana a bylo srovnáno. My jsme získali vedení zpět ve 30. minutě. Do poločasu se stav již nezměnil.

Druhý poločas měl víceméně stejný scénář. Domácí cítili šanci, naši bojovali, ale jen v omezeném počtu, zbytek se jen vezl. Šance byly na obou stranách, ale naše řešení některých příležitostí bylo opravdu žalostné. Těsné vedení jsme udrželi do konce, ale jen po dobrém výkonu obrany včele s brankářem. Z Vyškova jsme nakonec odvezli vydřené tři body. S výkonem určitých hráčů jsem zcela nespokojený a čeká je vážný pohovor.

Pavel Hošek

4. 29.08. 12:15 BÍLOVEC U17 - 1. FCV U17 1:8 (0:5)
Góly 65. ROZSYPAL - 16., 53. a 76. BRAUN , 9. BUNDIL, 14. KORYČAN, 18. a 50. MIRVALD. 20. TICHAVSKÝ

Sestava Přerova: Stavěl – Mirvald, Tichavský, Pospíšil (56. Kuča), Vojtěchovský – Koryčan, Martinec, Nezval, Mazanik (79. Kuba) – Bundil (56. Mlčoch), Braun. Trenér Hošek.
.
     Ve středu nastoupila divizní U17 1. FCV, k mistrovskému utkání v Bílovci. Taktika na dva útočníky, která slavila úspěch v domácím prostředí, se opět vyplatila. Oproti domácímu utkání, kdy jsme se rozstříleli až ve druhé půli, začali kluci velmi svižně a spustili na hřišti doslova peklo. Během prvních dvaceti minut jsme soupeře doslova deklasovali a přinutili domácí hned k trojitému střídání.

Druhý poločas měl defakto stejný scénář, hrálo se pouze na jednu branku. Přidali jsme další tři branky a další slibné akce přibrzdily naše zbytečné ofsajdy. Utkání se ke konci spíše jen dohrávalo, ale i přesto se domácí dočkali svého úspěchu a to když Vojtěchovský v 65. minutě rozehrál míč na našeho brankáře, ale bez potřebného důrazu, míče se zhostil Rozsypal a nedal našemu brankáři šanci. To bylo, ale vše, co domácí v utkání předvedli.
Za předvedený výkon musím kluky pochválit a doufám, že takto budou pokračovat i v následujících utkáních.

Pavel Hošek

1. 25.08. 12:15 1. FCV U17 - VSETÍN U17 5:0 (1:0)
Góly NEZVAL 2, BUNDIL, KORYČAN, VOŽDA

Sestava Přerova: Stavěl Jak. – Hošťálek L. (71. Mlčoch), Mirvald P., Tichavský M., Pospíšil P. (68. Vožda)– Koryčan T., Vojtěchovský T., Martinec P. (56. Mazaník) – Bundil L., Braun Jak. (61. Nezval).

V sobotu 25. 8. nastoupila divizní U17 1. FCV, k mistrovskému utkání v domácím prostředí. Po neúspěchu ve Vítkovicích, jsme chtěli naplno bodovat a k tomu jsme také uzpůsobili taktiku. Hra na dva útočníky slavila úspěch. Oproti Vítkovicím jsme byli od začátku aktivní, zjednodušili jsme hru na minimum počtu doteků. Útočné akce podporovali krajní hráči a takto jsme dělali obraně hostí velké problémy. Naše aktivita slavila úspěch v 9. minutě, kdy se trefil L. Bundil. Bohužel další branku jsme do poločasu nepřidali, i když jsme si dokázali vytvořit nejméně čtyři brankové příležitosti. Druhý poločas měl defakto stejný scénář, neustále jsme se snažili hrát v pohybu, být aktivní v napadání rozehrávky hostů. Vsetínští se na naši polovinu dostali jen sporadicky, prakticky našeho brankáře ani neprověřili. Postupně jsme přidali další čtyři branky a do utkání tak mohli zasáhnout i náhradníci a vychutnat si první výhru v divizní soutěži.

Pavel Hošek (trenér)

3. 19.08. 12:45 VÍTKOVICE U17 B - 1. FCV U17 1:0 (1:0)
Góly 37. POLÁK

Sestava Přerova: Kuba – Mirvald, Pospíšil (41. Mazanec), Hošťálek, Vojtěchovský – Nezval – Braun, Koryčan, Kytlica, Mazanik (37. Krátký) – Bundil. Trenér Hošek.

Třetí neděli v srpnu nastoupila U 17 k prvnímu mistrovskému utkání ve Vítkovicích. Toto utkání se nám vůbec nepovedlo, hlavně první poločas byl strašný. Jsem zklamán z přístupu hráčů k tomuto utkání. Z naší strany  to bylo zcela bez nápadu a nasazení. Prohrávali jsme osobní souboje, kombinace skoro žádná, spíše to bylo vše o náhodě, jedním slovem bída.
     První a jedinou branku jsme navíc dostali před koncem prvního poločasu, kdy jsme domácím nabídli zcela zbytečně výhodu „zkráceného rohu“, kterou dokonale využili. Branka na první tyč také není dobrou vizitkou našeho brankáře. Po debatě s hráči o přestávce, jsme trošku zlepšili ve druhém poločase herní projev, kluci začali více běhat, ale bohužel naše snaha končila jen v rozích hřiště. Na branku jsme snad za celé utkání ani nevystřelili. Ve druhém poločase musím pochválit Radima KUBU za bravurní zákrok, kterým nám udržel naději na vyrovnání. Nesmím být samozřejmě jen kritický, měly jsme i několik slibných příležitostí, ale branku jsme nedali. V poslední minutě jsme dokonce mohli srovnat, ale zakončující Tadeáš Koryčan nastřeli pouze břevno domácí branky. Snad vše odčiníme v domácím utkání, které hrajeme v sobotu 25. 8. 2018 v 12.15 hodin.

Trenér Pavel HOŠEK

PU 11.08. 12:00 1. FCV U17 - HRANICE U17 3:1 (1:1)
Góly 9., a 71. SERGIO MAZANÍK, 82. KYTLICA

Sestava: Kuba – Hošťálek, Kuča (45. Martinec), Tichavský, Pospíšil – Koryčan, Kytlica, Braun, Vojtěchovský, Mazanik – Bundil.

V sobotu 11. 8. nastoupila divizní U17 1. FCV, ke generálce k utkání v domácím prostředí proti mužstvu Hranic, se kterým se budeme potkávat i v soutěži. Bohužel i v tomto utkání jsme neměli k dispozici všechny hráče a tak jsme hráli s omezeným počtem hráčů. Začátek utkání nám vyšel a již brzo jsme se ujali vedení brankou Mazanika. Bohužel potom jsme přestali hrát a hru začali ovládat hosté. Ve 20. minutě přišlo vyrovnání a do konce prvního poločasu obě mužstva produkovala mizerný fotbal. Mnoho ztrát, málo bojovnosti. Po důrazné domluvě přišlo z naší strany ve druhé půli jasné zlepšení, hosty jsme zatlačili na jeho polovinu a defakto k ničemu je nepustili. Náš tlak byl korunován dvěma brankami, kdy se podruhé v utkání trefil Mazanik a třetí branku přidal Kytlica. Co se týká počtu vstřelených branek musím být spokojen, ale co se týká herního projevu máme stále co zlepšovat.

Pavel Hošek

PU 25.07. 17:00 1. FCV U17 - MYJAVA U17 2:3 (0:2)
Góly branky Přerovsa NOVÁK, DAN ŠTĚPÁNEK

Sestava: STAVĚL - POSPÍŠIL, MIRVALD, VAČECHA, ZAVADIL – ŠTĚPÁNEK, KORYČAN, KYTLICA, TICHAVSKÝ- BRAUN, SEHNÁLEK. Střídání: KUČA, NOVÁK, ŠTĚPÁNEK.

Ve středu odehrálo smíšené mužstvo kategorie U 17 a U 16 přípravné utkání, proti mužstvu FK Myjava.

Opět jsme doplatili na prázdninový režim a i ve druhém utkání jsme nedokázali nastoupit k utkání pouze s hráči kategorie U 17. Kluci jsou v přípravě a bylo vidět, že prvních pár tréninků dalo některým docela do těla. Do Přerova přijelo velmi kvalitní mužstvo, které hrálo organizovaný fotbal s dobře zvládnutým „pressinkem“, jednoduchou kombinací. Náš fotbal ze začátku působil spíše chaoticky, někteří hráči vůbec nechápali, že fotbal je kolektivní hra a ne hra jednotlivců. Naše kombinace byla kostrbatá, zbytečně složitá. Zatím nám chybí hráč, který by byl opravdový režisér. Utkání jsme začali aktivně, ale ihned z první standardní situace – rohový kop, jsme nechali kolem autové čáry proběhnout po nedůrazu T. SEHNÁLKA hostujícího hráče, který nacentroval míč před bránu, kde nadvakrát zakončoval hostující hráč. Stav 0:1. Naštěstí jsme se dokázali probudit a mohli jsme kontrovat několika slibnými akcemi, ale chybělo nám chvílemi i štěstí, protože i když jsme si dokázali vypracovat tutovku, tak v jasné šanci jsme trefili pouze nohy hostujícího brankáře. Ke konci poločasu jsme však po křídelní akci hostů obdrželi druhou branku.

Ve druhém poločase naše hra dostala zcela jinou tvář, kluci hráli více u sebe, zlepšili pohyb a začali hrát jednoduše na dvě tři nahrávky. Zlepšili se náběhy hráčů do volných prostor a po pěkné křídelní akci, kdy M. NOVÁK si dobře zakryl míč na středu hřiště a pěknou průnikovou přihrávkou kolem obránce vyslal do útočné akce M. TICHAVSKÉHO, který využil své rychlosti, utekl obraně hostí a pěkným centrem našel zakončujícího M. NOVÁKA. Stav 1:2. I když se kluci nadechli k výbornému výkonu, přišla další standardka hostí a po nedorozumění naší obrany a brankáře hosté navýšili skóre na 1:3. My jsme snížili ŠTĚPÁNKEM pěknou ranou do šibenice. V závěru jsme hosty zcela zatlačili a dokonce jsme měli opět tutovku, kdy T. SEHNÁLEK opět trefil z blízka jen nohy brankáře a tak jsme i ve druhém utkání nakonec prohráli 2:3.

Kluky, ale musím pochválit, zejména za druhý poločas, protože i za nepříznivého stavu nesložili zbraně a bojovali až do konce.

Trenér: Pavel HOŠEK

PU 21.07. 12:00 1. FCV U17+U16 - HFK OLOMOUC U17+U16 1:2 (1:2)
Góly branka Přerova VOŽDA

Sestava 1. FCV - Stavěl, Vyňuchal, Václavíček - Vařecha, Nezval, Obrtel, Hošťálek, Pospíšil, Mirvald, Kytlica, Krátký, Štěpánek D., Štěpánek J., Sehnálek, Braun, Boucník, Bundil, Vožda, Mazaník, Martinec. Trenéři: Hošek, Huňka, Chuda.

Hráči mladšího dorostu zatím nepochopili, že čas dovolených pro fotbalisty by měl být od 20. června do 20. července a svým přístupem tak znemožnili odehrání dvou utkání. Do přípravy přišli hráči zjevně kondičně nepřipraveni, což odhalil již první páteční trénink. Samotné utkání nabídlo relativně slušnou podívanou z obou stran. Odehrálo se vyrovnané utkání, ve kterém byli na konci trochu spokojenější hosté z Holice. Obě kategorie mladšího dorostu mají v treninku na čem pracovat. U17 čeká obhajoba titulu v dorostenecké divizi a U16 zase těžká práce proti starším hráčům v krajském přeboru. Zatím to ovšem vypadá, že celé léto budeme dohánět kondici a technicko - taktické tréninky budou muset být upozaděny. Naši jedinou branku připravili Krátký s Mirvaldem pro Voždu. Další šance zůstaly bohužel nevyužity. My jsme inkasovali z přímého kopu a z penalty.