Výsledky - hodnocení

20. 23.04. 12:30 TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ U17 - 1. FCV U17 2:1 (2:0)
Góly SMÉKAL 2 - SKOPAL
     Sestava 1. FCV: Dytrych - Caletka (51. Mádr), Javora, Cagášek, Janský - Sedláček (41. Dohnálek), Mazur, Skopal - Mohapl (55. Raška) Otáhal (60. Bundil), Amoussa (41. Holouš). Trenéři: Chuda, Huňka.

Souboj se soupeřem ze špice tabulky jsme rozehráli velmi dobře. Otáhalova pěkná klička znamenala jeho samostatný postup na brankáře. Bohužel neproměnil. Za pár minut ve stejné situaci neuspěl Amoussa. Když pak Javora trefil pouze břevno, přišel trest. Nepodařilo se nám zachytit jeden z mála brejků soupeře a bylo to 1:0. Za pár chvil měl obrovskou příležitost k vyrovnání Otáhal, když dorážel Javorovu střelu. Bohužel trefil pouze brankáře. 2. poločas jsme začali opět tlakem a soupeře sporadicky pouštěli k míči. Bohužel po další naivní ztrátě při přechodu do útoku se Val Mez řítil v přečíslení na naši branku a opět byl při zakončení 100%. Naději vykřesal pěknou střelou zpoza velkého vápna Skopal. Vyrovnání na kopačce měl nejprve Bundil, bohužel zbytečně přihrával Dohnálkovi. Zvedali jsme ruce i po střele Javory, který ovšem ve velké šanci minul bránu. A když ze závaru po rohovém kopu nevyrovnal Cagášek, tak jsme měli na konci utkání oči pro pláč. Valaši zvítězili 2:1.

Domácí trenér se po zápase omlouval a vítězství označil za nezasloužené. Takový je ovšem fotbal. My jsme utkání nezvládli ve svých hlavách. Neustále jsem hráčům v minulých utkáních opakoval, ať proměňují šance i za jasného stavu, dnes se naše největší slabina ukázala v plné nahotě. Touto prohrou jsme tedy ztratili reálnou možnost bojovat o vítězství v soutěži. Utkání ve Val Mezu pro mě začínají mít nepříjemnou pachuť. Před rokem při návratu z Brazílie jsme zde prohráli v boji o titul v žákovské lize, následně v zimní přípravě nám zde naše U19 nadělila 9 branek a teď jsme tu opět smolně prohráli. Snad se z porážky oklepeme a budeme opět vítězit.

David Chuda

19. 16.04. 12:30 1. FCV U17 - FRENŠTÁT U17 5:0 (1:0)
Góly 25. Holouš, 45. Otáhal, 68., 71., 80. Javora

Sestava 1. FCV: Dytrych - Caletka, Cagášek, Dohnálek (62. Skopal), Holouš (41. Mádr) - Sedláček (47. Raška), Mohapl, Mazur (64. Masný) - Keňo (41. Javora), Otáhal (52. Ondrouch), Amoussa (41. Tvrdý). Trenéři: Chuda, Huňka.

Po silném Uničově nás čekal naopak nejslabší účastník soutěže, poslední Frenštát. Soupeř zvolil stejnou taktiku, se kterou se zde prezentovali jiné slabší týmy. Své dva nejlepší a nejrychlejší hráče postavil do útoku. Jednoho šikovného na stopera. Dále se snažili hrát v hlubokém obranném bloku s odkopy na nebezpečné útočníky. Nám se ze začátku nedařilo proměňovat vytvořené šance a hra byla kostrbatá. Vysvobodil nás až Holouš, který uklidil rohový kop Mohapla - 1:0. Do poločasu jsme neproměnili další tutové šance. Soupeř byl dvakrát blízko gólu, po brejkových situacích ale zazářil v brance Dytrych.

2. poločas se nesl ve znamení naší snahy a o přidání dalších branek. Začátek poločasu jsme ovšem dvakrát po sobě propadli v obraně a nebýt skvělých zásahů Dytrycha, mohlo utkání vypadat úplně jinak. Ve 45. minutě nás uklidnil Otáhal, který po asistenci Javory krásně vyřešil situaci sám na brankáře - 2:0. Poté přišel opět festival promarněných šancí. V závěru utkání střelecky explodoval Javora. Na 3:0 zvyšoval po krásné akci Masného a precizním zakončením kolem gólmana. Na 4:0 Javora upravil po akci Mohapla s Raškou. A na konečných 5:0 v závěru zápasu po hezké střele, asistenci si připsal Ondrouch.

Náročné utkání na psychiku hráčů, protože nikdo nebere nic jiného než výhru. Nejlépe snadnou, hezké góly. To ovšem dnes nebylo úplně na pořadu dne. Do 45. minuty nebylo o vítězi vůbec jasno i přes naši velkou převahu. Nakonec jsme ovšem svou úlohu zvládli a nadělili Frenštátu na odjezd rukavici. Příští týden nás čeká úplně jiný soupeř. 3. tým tabulky Valašské Meziříčí. Bylo by fajn tohle utkání výsledkově zvládnout.

David Chuda

18. 08.04. 12:15 SK UNIČOV U17 - 1. FCV U17 0:3 (0:3)
Góly 2. CAGÁŠEK, 28. DOHNÁLEK, 30. JAVORA

Sestava Přerova: Dytrych - Masný (46. Otáhal), Javora (41. Sedláček), Cagášek, Caletka (51. Holouš) - Dohnálek, Raška, Skopal - Mazur (43. Amoussa), Ondrouch (66. Keňo), Mohapl (61. Mádr). Trenéři: Chuda, Huňka.

Všichni jsme dobře věděli o co hrajeme. Do utkání jsme šli obrovsky nahecovaní, protože při dobrém výsledku jsme se mohli dotáhnout velmi blízko k čelu tabulky. Od začátku utkání jsme domácí přišpendlili k jejich pokutovému území a už ve 2. minutě nám vyšel 1. rohový kop. Centr Masného si našel Cagášek a krásnou hlavičkou poprvé rozvlnil síť - 0:1. Pokračovali jsme v dobré hře a soupeře drželi daleko od naší brány. V minutě 28. jsme rozehrávali další ze série rohových kopů, domácí odvrátili pouze ke Skopalovi a ten výborným centrem našel Dohnálka, který se v těchto situacích nemýlí - hlavou nás poslal do dvougólového vedení - 0:2. Aby toho na psychiku domácích nebylo málo, tak po sólu Javory se ve velké šanci ocitl Mohapl. Bohužel ho vychytal brankář. Další rána pro Uničov přišla jak jinak, než z rohu ve 36. minutě. Masný opět milimetrově přesný při hledání hlavy svého spoluhráče a tentokrát byl nejdůraznější Javora - 0:3. Zdálo se, že je po zápase, ale naši euforii velmi rychle zkrotil domácí Mikuta, který vybojoval penaltu. Jenže v naší bráně stojí penaltový specialista Dytrych, který na jaře zneškodnil už druhou penaltu.

Do 2. poločasu jsme vstoupili opět skvěle. Mazur postupoval sám na bránu a v tandemu mu šel ještě Mohapl. Bohužel jsme nedokázali tuto příležitost proměnit. Utkání pokračovalo v dobrém tempu a podle našich představ. Soupeře jsme drželi daleko od naší brány. Další naše šance zůstaly nevyužity. Bohužel ke konci utkání došlo k několika unfair zákrokům, které zůstali nepotrestány.

Dnes je potřeba všechny hráče pochválit. Těžkého soupeře jsme jednoznačně porazili a v tabulce už jsme se dostali na jeho úroveň. Mám radost, že dáváme spoustu branek z rohových kopů. Tato činnost je dost opomíjená, ale ve fotbale často rozhodující a je vidět, že se na ni v tréninku zaměřujeme. Za zmínku ještě stojí ostudné chování domácích hráčů, kteří neunesli porážku a rasisticky uráželi našeho hráče, což je absolutně nepřijatelné. Po víkendu je potřeba euforii odložit a začít se opět dobře připravovat na dalšího soupeře, kterým bude v neděli doma Frenštát.

David Chuda

17. 02.04. 12:30 1. FCV U17 - FK JESENÍK U17 5:0 (2:0)
Góly 11. MOHAPL, 26. MAZUR. 50. KRÉZEK vlastní, 52. JAVORA, 79. RAŠKA
     Sestava 1. FCV: Dytrych - Masný, Cagášek, Javora (57. Otáhal), Caletka (50. Mádr) - Dohnálek (39. Sedláček), Raška, Skopal - Mazur (45. Amoussa), Ondrouch, Mohapl (53. Keňo). Trenéři: Chuda, Huňka.

Od začátku utkání se hrálo na jednu bráno a bylo otázkou, zda dokážeme zlepšit svůj výkon z minulého týdne a zvítězíme větším rozdílem. Už v 11. minutě nám dal klid na kopačky Mohapl vstřelenou brankou na 1:0. Poté jsme na chvíli vypadli z rytmu. Ve 26. minutě zvyšoval Mazur. Do poločasu už jsme další branku nepřidali, ale některé hezké akce po tom přímo volali. Ve 2. poločase jsme svůj tlak ještě stupňovali. Ondrouchův centr si hostující obránce srazil do vlastní sítě - 3:0. Poté asi v nejhezčím momentu utkání napřáhl Javora z 25 metrů a nádhernou střelou rozradostnil všechny domácí fanoušky - 4:0. Poslední branky v zápase pak docílil Raška, který hezky dorazil svou vlastní střelu - 5:0.

Utkání jsme měli pod kontrolou a soupeři jsme kromě jedné standardní situace nic nedovolili. Oproti minulému utkání jsme hráli lépe dopředu. Přesto bych si představoval, že v těchto zápasech nastřílíme více branek. Díky zajímavým výsledkům ostatních zápasů jsme se velmi rychle přiblížili čelu tabulky. Už příští týden v Uničově se ukáže, jestli můžeme myslet vážně útok na první trojku soutěže. Při vší úctě k Jeseníku, tam nás čeká úplně jiný fotbal.

David Chuda

16. 26.03. 12:30 1. FCV U17 - FK SLAVIA OPAVA U17 2:0 (1:0)
Góly DOHNÁLEK, MOHAPL
     Sestava Přerova: Koudelka (41. Stavěl) - Masný (41. Mádr), Cagášek, Kuča, Holouš (47. Ondrouch) - Dohnálek, Mazur (54. Raška), Mohapl - Amoussa (69. Skopal), Bundil, Caletka. Trenéři: Chuda, Huňka.

Po utkání staršího dorostu jsme převlékli dresy a vrhli se na utkání mladších. Jestliže 1. zápas byl z naší strany velmi dobrý, tak ten 2. byl špatný. Bohužel jsme z hlav nedokázali vytěsnit skutečnost, že hosté kvůli zranění nastoupili pouze v 10 hráčích a zvolili taktiku poctivé defenzívy. Amoussa mohl otevřít skóre po dvou samostatných únicích, své dobré šance ovšem zahodil. Další naše ataky zůstaly bez úspěchu a s přibývajícím časem se na naše kopačky začala vkrádat nervozita a hra byla pomalá, rozháraná a bez nápadu. Nedařilo se nám týmově, ani individuálně. Soupeř se ovšem k ohrožení naší brány vůbec nedostal a tak jsme přeci jen udeřili. V 39. minutě byl v pokutovém území faulován agilní Amoussa. Nařízenou penaltu proměnil se štěstím Dohnálek.
     Kdo čekal, že ve 2. poločase odpor statečného soupeře zlomíme, tak se mýlil. Přesně se ukázalo, že přesilovka ve fotbale není to samé, co v hokeji. Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany a nám se nedařilo využít další tutovky. Zahrávání rohových kopů nám absolutně nevycházelo. Jedinou omluvou může být, že na hřišti takových rozměrů jsme hráli naposledy v říjnu loňského roku. Až v 70. minutě se po hezké kombinaci více hráčů pěkně prosadil Mohapl, který obstřelením brankáře rozhodl utkání - 2:0. Do konce utkání už se nám nepodařilo napravit nemastný neslaný dojem žádnou povedenou akcí.
     Je pro mě trochu zarážející, že jedni a ti samí hráči jsou schopni za starší dorost podat perfektní výkon, aby pak po 20 minutové pauze byli poloviční. Soupeř byl houževnatý a my byli teprve podruhé na trávě. Doufejme tedy, že naše forma bude postupně gradovat. Tento výkon by proti lepším soupeřům určitě nestačil. Dnes se nebylo moc na co dívat, věřím, že příští týden proti Jeseníku podáme lepší výkon. Jsem hodně rád, že jsme utkání výsledkově zvládli, jelikož naší specialitou je dobrá hra se špatným výsledkem a tak jsme si to dnes otočili.

David Chuda

PU 19.03. 10:45 SK HRANICE U17 - 1. FCV U17 3:1 (2:1)
Góly branka Přerova RYTÍŘ

Sestava 1. FCV 1. poločas - Koudelka - Masný, Cagášek, Janský, Caletka - Dohnálek, Raška, Skopal - Ondrouch, Rytíř, Mazur.
     Sestava 1. FCV 2. poločas Dytrych - Mádr, Cagášek (60. Janský), Tvrdý, Holouš - Dohnálek (60. Raška), Mohapl, Mazur (60. Skopal) - Macháček, Javora, Amoussa.

Někteří z hráčů si nejspíše neuvědomili, že jim je 15 nebo 16 let a ne jen před utkáním nemají v hospodě, na oslavě jejich starších spoluhráčů, co pohledávat. Porušením životosprávy ztratili mou důvěru, někteří z provinilců pak předvedli trapný výkon a výrazně tím poškodili zbytek týmu. Generálka probíhala podobně jako spousta zápasů v podzimní části naší soutěže. Držíme míč, diktujeme tempo, vytváříme si více brankových příležitostí, ale je to soupeř, který trestá z ojedinělého brejku. Na nás padá deka a po další individuální chybě v defenzívě je to už 0:2. Na 1:2 pak snižuje Rytíř, který využil skvělý Ondrouchův pas. Ve druhém poločase si znovu vytváříme hodně příležitostí či pološancí, ale bohužel neproměňujeme. Těsně před koncem spadl v pokutovém území po kontaktu se soupeřem Mohapl, píšťalka ovšem zůstala němá a soupeř z dalšího brejku uzavřel skóre na 3:1.

Dnes jsme zaslouženě prohráli, naše střelecká impotence a individuální i systémové chyby v defenzivní činnosti předznamenaly náš neúspěch. Ti, kteří nedodrželi životosprávu by se měli nad sebou zamyslet a především se stydět. Tyto výstřelky se dají pochopit u dospělých hráčů, rozhodně ne u 15 letých kluků. Důsledky bohužel ponese celý tým. Po výborném začátku přípravy a stále velmi slušném únoru tak přišel březen, který v plné nahotě ukázal, že pokud nebudeme k fotbalu přistupovat všichni s pokorou, budeme jen průměrným dorosteneckým týmem, kterých je v okolí spousta. Příští týden začínáme soutěž dvojutkáním se Slavii Opava doma v neděli v 10:15 a 12:30.

David Chuda

PU 11.03. 00:00 SK SIGMA OLOMOUC U15 - 1. FCV U17 5:2 (3:2)
Góly branky Přerova MOHAPL, ONDROUCH
Sestava 1. FCV:
1. poločas - Koudelka - Masný, Cagášek, Janský, Caletka - Dohnálek, Raška, Skopal - Otáhal, Ondrouch, Mohapl.
2. poločas - Koudelka - Mádr, Cagášek, Dohnálek, Holouš - Sedláček, Mazur, Raška (60. Skopal) - Amoussa, Janský (60. Ondrouch), Keňo.

Celou přípravu jsme hráli proti starším soupeřům, ale tentokrát se karta obrátila. Nejstarší žákovská kategorie olomoucké Sigmy byla jedním z nejlepších soupeřů, proti kterým jsme zatím nastoupili. Úvod utkání byl nahoru dolů. První útok domácích a hned změna skóre - 1:0. Z dalšího útoku pak Cagášek nastřelil spojnici tyče a břevna, z protiútoku tak znovu udeřila Sigma - 2:0. Po chvíli opět Cagášek trefuje pro změnu břevno a Olomouc ukončuje prvních 15 minut už zvýšením na 3:0. V tuto chvíli to vypadalo, že dostaneme pořádně nasypáno. Naštěstí jsme se probrali a od 20. minuty jsme hráli lepší utkání. Nejprve se podařilo po centru Skopala snížit Mohaplovi na 3:1. Poté se pěknou individuální akcí prosadil Ondrouch a rázem jsme byli soupeři na dostřel - 3:2. Další šance jsme bohužel do poločasu už nevyužili. Po vyrovnání volala hlavně prudká Raškova střela.

2. poločas byl z obou stran klidnější. My jsme upustili od presinku, protože ten nám v 1. poločase moc nešel a budeme se muset na jeho nácvik v tréninku zaměřit. Z obranného bloku jsme vycházeli do brejků a Sigma měla větší problémy se dostat do šancí. Bohužel jsme nezvládli ubránit standardní situaci a skóre se měnilo na 4:2. Poté Mazur postupoval na domácího gólmana, v přímém souboji ovšem neuspěl. Po této nevyužité šanci už jsme si toho moc nevytvořili a domácí ještě stihli uzavřít skóre na konečných 5:2.

Sigma opět potvrdila, že práce s mládeží je v jejím podání skvělá. Přesto, že jsme nastoupili proti o rok mladším klukům, tak jsme na hřišti byli ve většině případů až ti druzí. Výjimkou byla druhá část 1. poločasu, v těchto chvílích se nám dařilo domácí zatlačit a skórovat. Doufám, že v soutěži přetavíme získané zkušenosti z těžkých přípravných zápasů v divizní body. Příští týden nás čeká generálka v Hranicích, které jsou na špici v naší soutěži. Uvidíme, jestli se na soutěž naladíme výhrou.

David Chuda

PU 04.03. 10:00 MFK VYŠKOV U17 - 1. FCV U17 4:0 (2:0)
Góly
Sestava 1. FCV: Dytrych - Masný (60. Caletka), Cagášek, Janský, Caletka (40. Mádr) - Raška (60. Keňo), Mazur (40. Mohapl), Skopal - Keňo (40. Amoussa), Rytíř (60. Bundil), Bundi (40. Ondrouch).

V dnešním zápase se krásně odhalilo, jak důležitá je hra v obou pokutových územích. Nedalo by se říct, že by některý z týmů měl územní převahu. Na střely a šance bylo utkání také vyrovnané, ale efektivita domácích byla výborná, kdežto naše tutovky zůstaly nevyužity. Domácí nás v prvním poločase potrestali po našich dvou nedůrazech ve vlastním vápně. A i když jsme ve 2. poločase chtěli utkání otočit, tak bohužel jsme inkasovali hned z první akce soupeře. Vyškov byl na koni a utkání dohrál tak, jak si přál. My jsme bohužel nedokázali vstřelit ani čestný gól. Hřebíčkem pro nás byla 4. branka domácích uzavírající účet souboje. Zpestřením pro kluky pak byl penaltový rozstřel na závěr utkání. Všichni střelci včetně brankářů byli úspěšní a tak aspoň zde jsme brali remízu 6:6.

Dnes jsme se utkali se soupeřem, kterého jsme mohli porazit v případě velmi dobrého výkonu. Ten jsme ovšem dnes nepodali. Průměrná hra z naší strany a katastrofální zakončení znamenalo pohodové vítězství pro soupeře, který mě překvapil tím, jak rychlí jeho hráči byli. Podle dnešního utkání lze také vidět, že rozdíl mezi ligou U16 a ligou U17 je velký. Příští víkend (den a čas bude upřesněn podle vytíženosti ploch na Andrově stadionu) se utkáme s dalším velmi kvalitním soupeřem - Olomouckou Sigmou U15. V listopadu jsme s tímto soupeřem prohráli 1:4.

David Chuda

PU 25.02. 14:00 1. SK PROSTĚJOV - 1. FCV U17 0:2 (0:1)
Góly Otáhal, Caletka

SK Prostějov - 1. FC Viktorie Přerov U17 - 0:2 (0:1)

sestava 1. poločas - Koudelka - Masný, Javora, Janský, Mádr - Dohnálek, Raška, Mohapl - Keňo, Otáhal, Holouš.
sestava 2. poločas - Dytrych - Masný, Javora (60. Otáhal), Koudelka, Caletka - Skopal, Raška, Mohapl (60.Mádr ) - Mazur, Ondrouch, Keňo (60. Holouš)

Prostějovské 2001 jsou v Moravské dorostenecké lize na 5. místě a dokázali porazit doma mimo jiné Zbrojovku Brno. A tak jsem měl před zápasem trochu obavy, jak si s tím naši kluci poradí. Jak se ovšem brzy ukázalo, tak k tomu nebyl žádný důvod. Chlapci momentálně oplývají takovou formou a sebevědomím, že silného soupeře přehrávali. Krásně bylo vidět, jak nám pomáhá hra proti starším klukům a tvrdý tréninkový proces, protože soupeře jsme převyšovali zejména po kondiční stránce. První poločas rozhodl po přihrávce Keňa pěkným obstřelením brankáře Otáhal. 1. poločas se hrál ve vysokém tempu z obou stran. Ve 2. poločase úroveň hry upadla, přesto jsme přidali druhou branku, když Keňův centr skvěle našel Caletka a upravil skóre už na 0:2. Vposledních 10 minutách utkání nás Prostějov zatlačil a několikrát nás podržel Dytrych.

Dnes jsem nadšen. Kluci utkání zvládli s naprostým přehledem. Svým výkonem jsme nemile překvapili i Prostějov, který tento průběh rozhodně nečekal. V pondělí ovšem začíná nový týden a jen tvrdá práce nás posune v naší snaze zlepšovat se. Dobré výsledky v přípravě nám bohužel body do tabulky nepřinesou a důležitá utkání teprve přijdou.

David Chuda

PU 19.02. 12:00 SK HS KROMĚŘÍŽ - 1. FCV U17 2:5 (1:1)
Góly Otáhal 2, Skopal, Javora, Masný

sestava 1. FCV: Koudelka (41. Dytrych) - Caletka (41. Masný 61. Mádr), Dohnálek (41. Janský), Ondrouch (41. Koudelka, 61. Sedláček), Holouš (41. Caletka, 61. Holouš) - Raška, Mazur (41. Mohapl), Sedláček (41. Skopal) - Otáhal, Mádr (25. Mohapl, 41. Javora), Bundil (41. Keňo)

Do utkání jsme vstoupili vlažně a když jsme se konečně dostali do hry, tak jsme hloupou chybou darovali soupeři vedení. Stejnou mincí nám ovšem oplatili domácí a tak Otáhal vyrovnával na poločasových 1:1. Ve druhém poločase jsme již na hřišti naprosto dominovali. Hezkými kombinacemi jsme soupeře přečíslovali. Nejdříve si soupeř srazil do vlastní sítě Masného centr - 1:2. O další zvýšení skóre se postaral dobře proměněným nájezdem Otáhal. Poté Skopal našel hlavu Javory a bylo to už 1:4. Následně Skopal geniálně zvyšoval na 1:5 přímo z rohového kopu. Hráči v posledních minutách lehce zvolnili a nechali soupeře zkorigovat na 2:5.

Jsem spokojen především s výkonem ve 2. poločase, kdy jsme předváděli fotbal, který by v naší soutěži určitě stačil na velmi dobré výsledky. Silného soupeře jsme zaskočili nejen předvedenou hrou, ale i konečným výsledkem. Příští týden nás čeká další velmi dobrý soupeř Prostějov.

David Chuda

PU 12.02. 12:00 1. HFK OLOMOUC U16 - 1. FCV U17 4:1 (1:1)
Góly Rytíř

Sestava 1. FCV: Dytrych - Keňo, Javora (41. Cagášek), Janský (41. Holouš), Mádr (41. Caletka) - Sedláček, Raška (41. Mazur), Skopal (41.Kobliha) - Mohapl, Rytíř(41. Ondrouch), Amoussa.

Do utkání jsme vstoupili solidně a ujali jsme se vedení díky Rytířovi, který vystihl špatnou rozehrávku domácích a poslal nás do vedení. V 1. poločase jsme byli mírně lepší a proto je škoda hloupé chyby v obranné fázi, která vyústila v penaltu a HFK těsně před poločasem vyrovnalo na 1:1. Druhý poločas byl z naší strany velmi špatný. Vůbec jsme nebyli schopni kombinace a postupem času bylo na hráčích vidět, jak jim dochází síly a kupí zbytečné chyby. Domácí nakonec utkání zvrátili na svou stranu a nutno podotknout, že zaslouženě. 4 inkasované góly by měly být varováním do dalších zápasů.

Výsledek nevypadá dobře, ale nepřikládám mu momentálně takovou důležitost. Všech 22 hráčů, kteří dnes jeli do Olomouce odehráli dohromady 1 celé utkání, což je v tomto období dobré. Někteří hráči by si ale měli uvědomit, že jejich tréninkové manko degraduje jejich výkonost. Od příštího týdne začínáme trénovat na UMTRA v Přerově a snad to bude vidět na našich dalších výkonech.

David Chuda

PŘÍ 04.02. 10:00 1. FCV U17 - 1. FCV U19 0:9 (0:6)
Góly
Sestava U17: Koudelka - Masný, Javora, Tvrdý, Caletka - Dohnálek, Mohapl, Raška - Kobliha, Mazur, Otáhal. Střídali: Janský, Sedláček, Rytíř, Amoussa, Keňo, Skopal.

Utkání bylo od začátku v jasné režii starších dorostenců, kteří náš velmi slabý výkon trestali zejména v začátku utkání naprosto skvěle. Na soupeře jsme nestačili v žádném herním aspektu. Rozdíl na hřišti byl vidět při každém souboji a i když jsme postupně začínali soupeři alespoň znepříjemňovat hru, tak rozdíl byl stále ve prospěch devatenáctky. Věřím, že si v příštím utkání na HFK napravíme reputaci.

David Chuda

PU 25.01. 15:00 FK KOZLOVICE U19 - 1. FCV U17 0:9 (0:3)
Góly KOBLIHA 3, RYTÍŘ 3, MAZUR 2, SKOPAL
     Sestava 1. FCV: Dytrych (41. Koudelka) - Masný, Tvrdý(41. Dohnálek), Janský, Holouš (30. Caletka) - Dohnálek (41. Sedláček), Mohapl (61. Raška), Raška (41. Skopal) - Kobliha (61. Bundil), Bundil (41. Mazur), Rytíř.

K druhému přípravnému utkání jsme byli pozváni dorostem Kozlovic na UMTRA v Přerově. Za to děkujeme. Utkání se nám vydařilo a předvedli jsme spoustu velmi dobrých akcí. Celé utkání jsme odehráli v dobrém tempu a soupeř postupně odpadal. Navrátilec Kobliha a střelec Rytíř se předvedli hattrickem. Další přípravné utkání odehrajeme proti U19 Rožnova pod Radhoštěm v sobotu 4. 2. na soustředění.

David Chuda

PU 22.01. 15:55 1. FCV U17 - SOKOL ČEKYNĚ muži 6:1 (3:1)
Góly HOLOUŠ 2, RYTÍŘ 2, KEŇO, DOHNÁLEK

Sestava 1. FCV: Koudelka - Caletka (23. Masný), Tvrdý, Javora, Holouš (46. Caletka) - Dohnálek (70. Skopal), Sedláček (23. Raška), Skopal (46. Sedláček) - Bundil (70. Holouš), Rytíř (46. Keňo), Mazur.

První přípravné utkání jsme odehráli v těžkých klimatických podmínkách a na nepříliš příznivém terénu pro fotbal. S touto skutečností se naši mladí hráči vyrovnali lépe než soupeř a postupně jsme po hezkých akcích přidávali branky. Utkání splnilo svůj účel pro obě strany. Jsem spokojen s přístupem svých hráčů k tréninku, snad se to bude odrážet na předváděné hře. Už ve středu nás čeká další utkání, tentokrát proti dorostu Kozlovic.