Výsledky - hodnocení

15. 10.11. 10:00 UNIČOV U19 - 1. FCV U19 5:3 (2:0)
Góly PAVELKA, JONÁŠ, PIRUCH, FENCL, PETRECKÝ + MOHAPL 2, MACHÁČEK

Sestava Přerov: Koudelka – Mazur, Kuča, Cagášek, Caletka (70´Koryčan)– Sedláček – Masný, Skopal, Mohapl, Goldemund (46´Ondrouch) – Macháček

Do Uničova vedoucího celku jsme přijeli odhodlaní si to rozdat a zjistit jak na tom jsme s celkem, který vede tabulku. Začátek z naší strany nebyl špatný, měli jsme pěkné akce i šance, které jsme neproměnili a u jedné z nich platilo pravidlo nedáš dostaneš. Domácí se dostali do vedení 2:0 v prvním poločase. O přestávce jsme si něco řekli, změnili rozestavení, způsob hry a chtěli se pokusit ještě o drama. To se taky ve druhém dějství dělo. V 53 min už bylo vyrovnáno 2:2. Remíza byla asi tak tři minuty, když domácí dali další branku. Minutu na to jsme opět vyrovnali a už jsem si říkal, že tohle utkání může dopadnout jakkoliv. Za další tři minuty v 60 minutě po standartní situaci Uničov opět vedl a vedení si udržel až do konce a přidal ještě jednu branku, kdy jsme to riskli a tlačili se za vyrovnáním. Za druhý poločas musím kluky pochválit, že to nezabalili, ale naopak pokusili se něco s výsledkem i hrou udělat.

14. 03.11. 10:00 1. FCV U19 - HAVÍŘOV U19 5:3 (5:1)
Góly MACHÁČEK 3,CAGÁŠEK, MASNÝ - VRUBEL. BARAN, KREJČIŘÍK

Sestavs Přerov: Koudelka (62´Bělka) – Kuča, Cagášek, Caletka (55´Mazur) – Masný, Mohapl, Sedláček, Goldemund, Skopal – Koryčan (82´Mirvald), Macháček (73´Braun)

Vstup do utkání se nám povedl náramně a zásluhou bylo vedení ve 12 min 3:0. Hostům se podařilo snížit a po půl hodině hry to bylo jen o gól, ale s rychlou odpovědí přišel Macháček, který v rozmezí 5 minut vstřelil dvě branky. Do šaten se odcházelo za stavu 5:2 a relativně jsme měli mít druhý poločas pod kontrolou. Opak byl pravdou. Jako už po několikáté místo toho, abychom kontrolovali hru, tak začneme panikařit a vrátíme soupeře do hry, přenecháme mu prostor na hřišti a strachujeme se co vyvedeme. Jedinou branku ve druhém poločase vsítili hosté a tím upravili konečný výsledek 5:3. Takových výkyvů se do dalších utkání musíme vyvarovat.

13. 28.10. 12:00 1. HFK OLOMOUC U19 - 1. FCV U19 2:1 (1:1)
Góly TOMÁNEK, DOSEDĚL - MASNÝ

Koudelka – Caletka (67´Ondrouch), Kuča, Cagášek, Janský (37´Skopal) – Kocian – Goldemund (83´Mirvald), Mohapl, Sedláček, Masný – Macháček (88´Nezval)

Dnes jsme opět nezvládli dobře rozehrané utkání. Dostali jsme se do vedení po pěkném dlouhém pasu Kuči na Masného, který dobře zpracoval a prostřelil brankáře. Pak jsme měli další vyložené šance, které musí končit gólem. Bohužel pro nás se to vymstilo. Soupeř vyrovnal dostal se na koně a od té byl lepší i přesto, že dostal červenou kartu. Poločas skončil 1:1. V kabině jsme kluky upozorňovali, že vyloučení může soupeře stmelit a o to víc bude bojovat, ale my na to musíme být připraveni a jít do nich naplno. Všechna slova jakoby zůstala jen v kabině. Po příchodu na hřiště nic z toho, co jsme si řekli, neexistovalo. Nedokázali jsme nic kloudného vymyslet, stále jsme na něco čekali, kdo co vymyslí, byli jsme bez pohybu. Domácí nám ukázali jak se bojuje o každý centimetr na hřišti i v oslabení. Tím jim byl odměnou roh, po kterém vstřelili branku a uhájili těsné vítězství.

Nevím co se klukům honilo v hlavách, ale takhle to dál nejde. Už je to několikátý zápas, co jsme tímto způsobem ztratili body.

Petr Bogdaň

12. 20.10. 10:00 1. FCV U19 - FRÝDEK-MÍSTEK B U19 1:1 (0:0)
Góly 69. MOHAPL - 74. PACKO

Bělka – Masný (81´Hošťálek), Janský, Kuča, Caletka – Goldemund, Skopal, Mohapl, Mazur (71´Ondrouch) – Macháček, Otáhal

V dnešním utkání jsme chtěli na soupeře vletět a snažit se dostat soupeře podtlak. To se nám v některých momentech dařilo, ale postupem času se otrkal i Frýdek a začal být více než vyrovnaným soupeřem. Přečkali jsme jeho šance a naopak jsme to mohli být právě my kdo mohl jít do šaten spokojenější. Tomáš Otáhal postupoval sám na brankáře, který výborným zákrokem stačil míč tečovat mimo bránu a tak poločas skončil 0:0. Ve druhém poločase se zdálo, že utkání bude spíš bojovné a skončí bez branek. Ale přece jen dvacet minut před koncem se nám podařilo vstřelit branku zásluhou Mohapla, který využil zpětné přihrávky od Otáhala. Bohužel vedení se nám podařilo udržet jen pár minut, kdy dobrou střelou z poza šestnáctky hosté vyrovnali. Největší a poslední šance utkání opět přišla v samotném závěru poločasu. Po přihrávce před bránu Tomáš Otáhal trefil tyč.

11. 13.10. 10:00 NOVÝ JIČÍN U19 - 1. FCV U19 3:0 (1:0)
Góly 14. RONČKA, 67. JANOVSKÝ, 73. PELTA

Bělka – Janský, Cagášek (72´červená), Kuča, Caletka (46´Macháček) – Mohapl, Skopal (85´Koryčan), Masný (82´Hošťálek), Goldemund, Sedláček (85´Mirvald) - Otáhal

Dobře hrající domácí nám ukázali jak se trestají naše chyby. My jsme si dnes vytvořili minimum šancí a to bez nějaké velké vyložené. Snaha byla se o dobrý výsledek porvat, ale bez efektu.

10. 06.10. 10:00 1. FCV U19 - HRANICE U19 2:1 (1:1)
Góly 35. MASNÝ, 58. CAGÁŠEK - 14. DURČÁK
     Sestava Přerova: Stavěl - Janský, Kuča, Cagášek, Caletka (56.Macháček) - Sedláček, Skopal, Goldemund (87. Ondrouch), Mohapl, Masný - Otáhal (78. Mazur).

Začátek utkání nebyl podle našich představ, hlavně z pohledu aktivity. V určitých momentech jsme byli všude pozdě, šetřili jsme krokem a tím dávali příležitosti hostům. Ti se dostali po rohovém kopu do vedení. Branka jako by nás probudila a konečně kluci začali plnit to co jsme si řekli v kabině. Po obdržené brance jsme si vypracovali několik slibných šancí, které dvě z nich skončili na břevně a další jsme neproměnili. Ujala se šance až v 38. min, kdy se prosadil Masný. V druhém poločase jsme se tlačili za otočením zápasu a povedlo se po rohovém kopu, kdy jsme na zadní tyči vrátili míč před bránu a důrazně se prosadil Cagášek. O vítězství jsme ještě v závěru mohli přijít, kdy jsme udělali obrovskou chybu v přebírání hráčů a nechali volného hostujícího útočníka. Ten střelou překonal Stavěla, ale naštěstí na brankové čáře ho zastoupil Cagášek.

Petr Bogdaň

9. 30.09. 10:15 KROMĚŘÍŽ U19 B - 1. FCV U19 4:4 (1:3)
Góly branky Přerova GOLDEMUND 2, MASNÝ, KOCIAN
     Sestava Přerova: Bělka - Janský, Kuča, Cagášek, Caletka - Masný, Kocian, Skopal (78. Holouš), Goldemund - Macháček (82. Ondrouch), Otáhal (62. Mazur).

Dnešní utkání dvou různých poločasů. V prvním poločase, si myslím, že jsme byli lepším týmem a díky tomu se dostali do vedení 3:0. Domácím se do poločasu podařilo vstřelit jeden gól a tak poločas skončil 1:3. Ve druhém dějství jsme úplně vyklidili hřiště a začali dělat jednu chybu za druhou. Ale i přesto jsme si vytvořili další tři vyložené šance, které jsme vyřešili zbrkle a domácí trestali. Podařilo se jim vyrovnat na 3:3. Klukům se přece jen podařila ještě jedna povedená akce v 80. min a strhli jsme vedení na svoji stranu. Jenže to nebylo vše a Kroměříž v 89. minutě vyrovnala na konečných 4:4.

Petr Bogdaň

8. 22.09. 10:00 1. FCV U19 - TŘINEC B U19 3:0 (1:0)
Góly 30. MASNÝ, 50. OTÁHAL, 80. MACHÁČEK

Sestava Přerova: Bělka – Janský, Kuča, Cagášek, Caletka – Goldemund, Skopal (83. Mohapl), Mazur, Masný – Otáhal (73. Macháček), Ondrouch (80.Holouš).

7. 16.09. 15:30 ŠUMPERK U19 - 1. FCV U19 1:5 (1:2)
Góly 41. PACLÍK - 32.,50., 65. MASNÝ, 16., 57. OTÁHAL

Sestava Přerova: Bělka – Janský, Kuča, Cagášek, Caletka – Kocian, Skopal (79. Mirvald), Sedláček (46. Mazur), Masný (70. Braun), Goldemund (89. Vojtěchovský) – Otáhal (70. Ondrouch).

Podrobnosti nedodány.

2. 12.09. 14:15 1. FCV U19 - PROSTĚJOV B U19 3:4 (1:0)
Góly 45. a 67.OTÁHAL, 48. KOCIAN - 66. a 90+1 JANÍČEK, 77. KRÁSA, 85. MAKOWSKI

Sestava Přerova: Koudelka – Janský, Dohnálek, Cagášek, Caletka – Kocian (60. Mazur), Skopal, Masný, Dohnálek (55. Holouš), Sedláček (72. Hošťálek), Goldemund – Otáhal (78. Ondrouch).

6. 08.09. 10:00 1. FCV U19 - OPAVA B U19 5:2 (2:2)
Góly 5. GOLDEMUND, 11. OTÁHAL, 59. CAGÁŠEK, 76. HOLOUŠ, 79. KOCIAN - 3. CAGÁŠEK vlastní, 45. JANJUŠ

Sestava Přerova: Koudelka – Janský, Kuča, Cagášek, Caletka – Kocian, Skopal (64. Dohnálek), Masný (73. Holouš), Goldemund, Sedláček – Otáhal (81.Ondrouch).

5. 02.09. 10:00 VYŠKOV U19 - 1. FCV U19 2:2 (2:1)
Góly 31. LIKÁŠEK, 37. ZBOŘIL - 25. a 55. KOCIAN

Sestava Přerova: Koudelka - Janský, Kuča, Cagášek, Caletka (73.Ondrouch) - Kocian, Masný, Dohnálek, Sedláček, Otáhal (50. Goldemund) - Macháček (85. Skopal).

Vstup do zápasu co se týče šancí jsme měli výborný. Snad hned v první deseti minutovce jsme si vytvořili tři vyložené šance, když jedna z nich byla i penalta. Bohužel ani jednu jsme neproměnili a dolehla na nás nervozita. I přesto se nám pak podařilo po individuální akci Kociana jít do vedení. Vedení se nám udržet dlouho nepodařilo a během 12 minut soupeř stačil utkání po našich chybách u prvního v komunikaci a u druhého v nekoncentrovanosti výsledek otočit. I přes nepříznivý výsledek jsme se tlačili na soupeře a chtěli do poločasu vyrovnat, ale buď jsme špatně zpracovali míč nebo jsme si nepřesně přihráli. V druhém dějství jsme se tlačili za otočením výsledku, ale bez nějakých větších vyložených šancí. Až v 55 minutě po centru z pravé strany se hlavou prosadil opět Kocian a srovnal na 2:2. Pak přišly ještě nějaké závary, ale bez využití. S blížícím se koncem už to pak byl spíše boj a utkání takhle skončilo.

Nás mohou mrzet nevyužité šance z úvodu utkání a zbytečné chyby při obdržených gólech. Utkání bylo fyzicky dost náročné a v záběru zápasu už to nás bylo znát. Kluci se přesvědčili, že musí být nachystaní na každého soupeře a stále na sobě pracovat.

Petrt Bogdaň

1. 29.08. 15:00 BÍLOVEC U19 - 1. FCV U19 1:8 (1:4)
Góly 45. SOCHA - 15., 19. a 79. KUČA, 41. a 43. OTÁHAL, 53. a 90. MASNÝ, 68. MACHÁČEK

Sestava Přerova: Koudelka - Janský, Kuča, Dohnálek (70.Holouš), Caletka - Kocian, Masný, Mazur (56. Macháček), Sedláček (65. Skopal), Goldemund (46. Cagášek) - Otáhal (75. Ondrouch)

Konečný výsledek vůbec neodpovídá předvedené hře. Začátek utkání patřil domácím. My jsme se hledali, balon nás neposlouchal a nebylo to herně dobré. Nám se podařilo pomoct dvěma rohy, které jsme proměnily a odskočili soupeři na dva nula. Tím jsme se uklidnili a po pěkných akcích v závěru poločasu odskočili na rozdíl čtyř branek. V úplném závěru prvního poločasu přišel rozehraný roh domácích a naše nekoncentrovanost vedla k obdržené brance, tím skončil první poločas. Po výměně stran jsme hlavně nechtěli připustit nějaké zdramatizování a pokud možno hrát aktivně a snažit se využívat šance. Ty jsme si vytvořili a přidali další čtyři góly.

Petr Bogdaň

4. 25.08. 10:00 1. FCV U19 - VSETÍN U19 5:0 (3:0)
Góly 17. MASNÝ, 25. DOHNÁLEK, 45. OTÁHAL, 50. MAZUR, 64. GOLDEMUND

Sestava Přerova: Koudelka (71.  Bělka) - Janský, Kuča, Dohnálek, Caletka (58. Holouš) - Kocian (66. Cagášek), Masný (75. Keňo), Mazur, Sedláček (71. Skopal), Goldemund - Otáhal.

První domácí utkání v nové sezóně jsme chtěli zvládnout a pokusit se potvrdit předchozí výhru z Vítkovic. Do utkání jsme vstoupili aktivně vytvořili si pár slibných akcí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. V 17. minutě se nám to už podařilo, kdy šel Masný důrazně do souboje o míč a odražený míč skončil v síti. Ve 25 minutě po rohovém kopu Mazura se prosadil Dohnálek a třetí branku těsně před odchodem do šaten zařídil Otáhal. Po výměně stran se klukům podařilo hned po pěti minutách vstřelit čtvrtou branku Mazurem. Do konce utkání padl ještě jeden gól z kopačky Goldemunda.

Petr Bogdaň

3. 19.08. 10:30 VÍTKOVICE B U19 - 1. FCV U19 0:3 (0:3)
Góly 13. SEDLÁČEK, 27. KOCIÁN, 38. MACHÁČEK

Sestava Přerova: Koudelka – Janský (82. Holouš), Kuča, Dohnálek (74. Hošťálek), Caletka – Kocian, Mazur, Sedláček (84. Keňo), Otáhal (60. Goldemund), Masný – Macháček (77. Bundil). Trenér Bogdaň, asistent Kuča, vedoucí Stavěl.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a snažili se tak hrát po většinu času. Naši snahu kluci potvrdili ve 13 min gólem Sedláčka. Druhá branka padla ve 27 min po centru z pravé strany, kdy se prosadil Kocian. Třetí gól přidal Macháček, který šel důrazně do přihrávky od Masného. Do konce utkání už branka nepadla, i když příležitostí bylo dost.

Jsem rád, že se klukům vstup do prvního mistrovského utkání povedl a svým výkonem si šli za dobrým výsledkem. Nějaké nedostatky v utkání byly, ale ty si rozebereme v týdnu a pokusíme se zapracovat na zlepšení. Všechny kluky i ze střídačky musím pochválit jak k utkání přistoupili.