7. 16.09. 15:30 ŠUMPERK U19 - 1. FCV U19 1:5 (1:2)
Góly 41. PACLÍK - 32.,50., 65. MASNÝ, 16., 57. OTÁHAL

Sestava Přerova: Bělka – Janský, Kuča, Cagášek, Caletka – Kocian, Skopal (79. Mirvald), Sedláček (46. Mazur), Masný (70. Braun), Goldemund (89. Vojtěchovský) – Otáhal (70. Ondrouch).

2. 12.09. 14:15 1. FCV U19 - PROSTĚJOV B U19 3:4 (1:0)
Góly 45. a 67.OTÁHAL, 48. KOCIAN - 66. a 90+1 JANÍČEK, 77. KRÁSA, 85. MAKOWSKI

Sestava Přerova: Koudelka – Janský, Dohnálek, Cagášek, Caletka – Kocian (60. Mazur), Skopal, Masný, Dohnálek (55. Holouš), Sedláček (72. Hošťálek), Goldemund – Otáhal (78. Ondrouch).

6. 08.09. 10:00 1. FCV U19 - OPAVA B U19 5:2 (2:2)
Góly 5. GOLDEMUND, 11. OTÁHAL, 59. CAGÁŠEK, 76. HOLOUŠ, 79. KOCIAN - 3. CAGÁŠEK vlastní, 45. JANJUŠ

Sestava Přerova: Koudelka – Janský, Kuča, Cagášek, Caletka – Kocian, Skopal (64. Dohnálek), Masný (73. Holouš), Goldemund, Sedláček – Otáhal (81.Ondrouch).

5. 02.09. 10:00 VYŠKOV U19 - 1. FCV U19 2:2 (2:1)
Góly 31. LIKÁŠEK, 37. ZBOŘIL - 25. a 55. KOCIAN

Sestava Přerova: Koudelka - Janský, Kuča, Cagášek, Caletka (73.Ondrouch) - Kocian, Masný, Dohnálek, Sedláček, Otáhal (50. Goldemund) - Macháček (85. Skopal).

Vstup do zápasu co se týče šancí jsme měli výborný. Snad hned v první deseti minutovce jsme si vytvořili tři vyložené šance, když jedna z nich byla i penalta. Bohužel ani jednu jsme neproměnili a dolehla na nás nervozita. I přesto se nám pak podařilo po individuální akci Kociana jít do vedení. Vedení se nám udržet dlouho nepodařilo a během 12 minut soupeř stačil utkání po našich chybách u prvního v komunikaci a u druhého v nekoncentrovanosti výsledek otočit. I přes nepříznivý výsledek jsme se tlačili na soupeře a chtěli do poločasu vyrovnat, ale buď jsme špatně zpracovali míč nebo jsme si nepřesně přihráli. V druhém dějství jsme se tlačili za otočením výsledku, ale bez nějakých větších vyložených šancí. Až v 55 minutě po centru z pravé strany se hlavou prosadil opět Kocian a srovnal na 2:2. Pak přišly ještě nějaké závary, ale bez využití. S blížícím se koncem už to pak byl spíše boj a utkání takhle skončilo.

Nás mohou mrzet nevyužité šance z úvodu utkání a zbytečné chyby při obdržených gólech. Utkání bylo fyzicky dost náročné a v záběru zápasu už to nás bylo znát. Kluci se přesvědčili, že musí být nachystaní na každého soupeře a stále na sobě pracovat.

Petrt Bogdaň

1. 29.08. 15:00 BÍLOVEC U19 - 1. FCV U19 1:8 (1:4)
Góly 45. SOCHA - 15., 19. a 79. KUČA, 41. a 43. OTÁHAL, 53. a 90. MASNÝ, 68. MACHÁČEK

Sestava Přerova: Koudelka - Janský, Kuča, Dohnálek (70.Holouš), Caletka - Kocian, Masný, Mazur (56. Macháček), Sedláček (65. Skopal), Goldemund (46. Cagášek) - Otáhal (75. Ondrouch)

Konečný výsledek vůbec neodpovídá předvedené hře. Začátek utkání patřil domácím. My jsme se hledali, balon nás neposlouchal a nebylo to herně dobré. Nám se podařilo pomoct dvěma rohy, které jsme proměnily a odskočili soupeři na dva nula. Tím jsme se uklidnili a po pěkných akcích v závěru poločasu odskočili na rozdíl čtyř branek. V úplném závěru prvního poločasu přišel rozehraný roh domácích a naše nekoncentrovanost vedla k obdržené brance, tím skončil první poločas. Po výměně stran jsme hlavně nechtěli připustit nějaké zdramatizování a pokud možno hrát aktivně a snažit se využívat šance. Ty jsme si vytvořili a přidali další čtyři góly.

Petr Bogdaň

4. 25.08. 10:00 1. FCV U19 - VSETÍN U19 5:0 (3:0)
Góly 17. MASNÝ, 25. DOHNÁLEK, 45. OTÁHAL, 50. MAZUR, 64. GOLDEMUND

Sestava Přerova: Koudelka (71.  Bělka) - Janský, Kuča, Dohnálek, Caletka (58. Holouš) - Kocian (66. Cagášek), Masný (75. Keňo), Mazur, Sedláček (71. Skopal), Goldemund - Otáhal.

První domácí utkání v nové sezóně jsme chtěli zvládnout a pokusit se potvrdit předchozí výhru z Vítkovic. Do utkání jsme vstoupili aktivně vytvořili si pár slibných akcí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. V 17. minutě se nám to už podařilo, kdy šel Masný důrazně do souboje o míč a odražený míč skončil v síti. Ve 25 minutě po rohovém kopu Mazura se prosadil Dohnálek a třetí branku těsně před odchodem do šaten zařídil Otáhal. Po výměně stran se klukům podařilo hned po pěti minutách vstřelit čtvrtou branku Mazurem. Do konce utkání padl ještě jeden gól z kopačky Goldemunda.

Petr Bogdaň

3. 19.08. 10:30 VÍTKOVICE B U19 - 1. FCV U19 0:3 (0:3)
Góly 13. SEDLÁČEK, 27. KOCIÁN, 38. MACHÁČEK

Sestava Přerova: Koudelka – Janský (82. Holouš), Kuča, Dohnálek (74. Hošťálek), Caletka – Kocian, Mazur, Sedláček (84. Keňo), Otáhal (60. Goldemund), Masný – Macháček (77. Bundil). Trenér Bogdaň, asistent Kuča, vedoucí Stavěl.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a snažili se tak hrát po většinu času. Naši snahu kluci potvrdili ve 13 min gólem Sedláčka. Druhá branka padla ve 27 min po centru z pravé strany, kdy se prosadil Kocian. Třetí gól přidal Macháček, který šel důrazně do přihrávky od Masného. Do konce utkání už branka nepadla, i když příležitostí bylo dost.

Jsem rád, že se klukům vstup do prvního mistrovského utkání povedl a svým výkonem si šli za dobrým výsledkem. Nějaké nedostatky v utkání byly, ale ty si rozebereme v týdnu a pokusíme se zapracovat na zlepšení. Všechny kluky i ze střídačky musím pochválit jak k utkání přistoupili.