26. 19.05. 10:00 1. FCV U19 - KRNOV U19 6:0 (3:0)
Góly 8. MASNÝ, 15. a 35. GEROLD, 55. LENOCH, 68. a 77. BUNDIL

25. 12.05. 10:15 VAL.MEZ.U19 - 1. FCV U19 7:0 (5:0)
Góly GAJDOŠ 3, SOVÁK, GOLD, VRÁNA, GEROLD vlastní

24. 06.05. 10:00 1. FCV U19 - HFK OLOM. U19 1:1 (0:0)
Góly 49. MALENDA - 59. KROČIL

Sestava Přerova: Pěcha (30. Stavěl)  -  Votava, Janalík, Krejčíř, Kučera – Skácel (90. Mazur), Malenda, Kocian, Mohapl, Gerold (70. Raška) – Lenoch.

Svižné utkání, které přineslo několik šancí na obou stranách. V prvním poločase výborným zákrokem nepustil míč za svá záda Pěcha, ale při vší smůle po zákroku špatně došlápl a poranil si kotník. Do brány tak musel Stavěl. My jsme neproměnili v prvním poločase asi největší šanci v utkání, kdy se po pravé straně protáhl Malenda a přihrávkou do vápna vybídl ke skórování Lenocha, který sám před brankářem v poslední chvíli špatně trefil míč a tak se do šaten odcházelo za stavu 0:0.

Druhý poločas pro nás začal výborně. Po zahrávané standartní situaci kolem půlky hřiště si vzal míč Malenda s ničím se nerozpakoval a poslal balón přímo na branku a s údivem všech přítomných skončil míč v síti. Jenže po deseti minutách bylo srovnáno. Opět jsme neuhlídali standartní situaci a nechali volně hlavičkovat soupeře a ten bez problémů vyrovnal. Pak po naší nepozornosti přišla další velká šance Holice, kdy se sám před Stavělem ocitl hráč, ale náš brankář vytáhl taky výborný zákrok a v utkání nás podržel. Na druhé stráně po rohovém kopu hlavičkoval Lenoch a trefil tyč, bohužel nejblíže k odraženému míči měli hostující hráči. Do další šance po odraženém rohu střílel nebezpečně Gerold. Pak ještě měl šanci Max Mohapl, který asi z hranice penalty levou nohou střílel těsně vedle brány. V 75 minutě přišlo zbytečné vyloučení Janalíka.

Kluky musím pochválit za předvedené vystoupení, které bylo úplně jiné než to předešlé v Novém Jičíně. To mě stále mrzí, protože kdybychom tam podali takový výkon jako dnes tak si myslím, že neprohrajeme. HFK byl silný celek a kluci si ověřili, že se dá hrát s každým pokud k utkání přistoupí soustředění, odhodlaní se porvat o každý míč. Stále si jdeme za svým cílem a pevně věřím, že tento další bod na konci soutěže bude cenný.

Petr Bogdaň

23. 28.04. 10:30 NOVÝ JIČÍN U19 - 1. FCV U19 3:2 (2:2)
Góly 10. PALLA, 33. SVOBODA, 50. ŽÁK - 15. KOCIÁN penalta, 42. MACHÁČEK

Sestava Přerova: Surovec – Votava, Kocian, Kuča, Kučera (27. Dohnálek) – Skácel, Malenda, Gerold, Vančura (54. Mohapl) – Macháček, Lenoch (77. Mádr)

Dnešní utkání nám vůbec nevyšlo. Po herní stránce jsme se přizpůsobili domácím na místo kombinační hry, kterou jsme se chtěli prezentovat. Z naší strany tam byly nevynucené chyby, kterými jsme se dostávali pod tlak. Jičín šel v prvním poločase dvakrát do vedení, ale to se klukům podařilo vždy dorovnat. Druhý poločas byl o tom kdo první udělá chybu a vstřelí gól. My jsme po sérii dvou nevynucených faulů inkasovali přímo z přímého kopu a tento stav vydržel až do konce. Musíme se opět vrátit k týmovému výkonu, táhnout za jeden provaz, abychom v dalších utkáních mohli pomýšlet na úspěch.

Petr Bogdaň

22. 22.04. 10:00 1. FCV U19 - BÍLOVEC U19 1:1 (1:1)
Góly 42. MALENDA penalta - 3. ROVENSKÝ

18. 18.04. 00:00 PROSTĚJOV U19 B - 1. FCV U19 0:3 (0:1)
Góly 34., 75. MALENDA, 68. LENOCH

21. 15.04. 10:15 KROMĚŘÍŽ U19 B - 1. FCV U19 0:1 (0:1)
Góly KUČA

Sestava Přerova: Surovec – Votava, Krejčíř, Janalík, Kučera – Skácel, Malenda, Kuča, Kocian, Masný (71. Vančura) – Lenoch (88. Mohapl).

Utkání z mého pohledu bylo vyrovnané a rozhodla ho standartní situace, kdy si odražený míč po rohovém kopu Malendy našel David Kuča a napálil ho do sítě. Kroměříž lépe kombinovala, ale z naší strany to bylo po taktické stránce dobře zvládnuté utkání. Kluci zápas odbojovali a ve fázích, kdy byla potřeba zastoupit nebo pomoct brankáři, tak se obětavě vrhali do střel. Z naší strany už tam bylo i lepší držení míče než v předešlém zápase, ale stále bych si to představoval ve větší míře, abychom si i odpočinuli aktivně s míčem u nohy. Musím kluky pochválil jak k utkání přistoupili, a že se jim to povedlo dotáhnout do vítězného konce. Stále musíme zůstat nohama na zemi, pracovat v trénincích a jít do každého utkání na plno.

Petr Bogdaň

17. 12.04. 15:00 1. FCV U19 - ŠUMPERK U19 2:1 (0:0)
Góly 52. BUNDIL, 87. MALENDA - 2. VEJCHODA

Sestava Přerova: Surovec – Votava, Krejčíř, Janalík, Kučera – Skácel, Malenda, Kuča, Masný (49. Mohapl) – Bundil (72. Vančura), Lenoch (82. Mádr).

Po bezbrankovém prvním poločase, kdy byla hra vyrovnaná jsme se ve druhé půli ujali vedení zásluhou Bundila, který obstřelili v úniku brankáře hostů. Šumperk se snažil jít za vyrovnáním a nám se dařilo statečně odolávat, protože na klukách byl znát anglický týden. V poslední deseti minutovce se toho zrodilo až moc. Napřed jsme vyrobili neuvěřitelnou chybu, která se musela hasit penaltou. Tu hosté v 82´minutě proměnili. Kluci se, ale nesložili a v 87´ minutě po centru do šestnáctky, kde si zpracoval míč Malenda a nechytatelnou střelou pod břevno zajistil plný počet bodů. Kluci si sáhli na dno svých sil, protože to bylo náročné utkání a museli bojovat jeden za druhého, ale tak by to mělo být.

Petr Bogdaň

20. 08.04. 10:00 1. FCV U19 - HRANICE U19 2:2 (0:1)
Góly 56. MALENDA, 70. MACHÁČEK - 45. JANOŠEK, 67. KŘENEK

Sestava Přerova: Surovec – Votava, Janalík, Krejčíř (69. Masný), Kučera – Skopal (46. Macháček), Bundil, Kocian, Malenda, Skácel - Lenoch.

První poločas z naší strany nebyl dobrý. Neplnili jsme dané věci, které jsme si řekli a vyvrcholilo to v poslední minutě, kdy jsme inkasovali branku. Opět po naši nedůraznosti. Sice jsme měli dvě vyložené šance, ale místo razantní střely z toho byly jen slabé střely do brankáře. Druhá půle už byla o něčem jiném. Na klucích bylo vidět to, co mi v prvním poločase chybělo, hlad po vítězství. Vytvořili jsme si tlak i šance, zásluhou bylo vyrovnání po přímém kopu Malendy. Pak nás přibrzdil obdržený gól z penalty, ale i z toho se kluci dostali a vyrovnání zařídil Macháček. Dále jsme se tlačili k vytoužené brance, ale do konce utkání už branka nepadla. Stále je na čem pracovat. Uhráli jsme doma bod, chtěli jsme tři, ale v naší situaci se musíme odrazit od maličkostí a doufám, že tohle byla jedna z nich a v budoucnu tento bod oceníme. Hlavně si musíme srovnat v hlavách, že se už opravdu nemáme na co šetřit, pokud chceme dosáhnout daného cíle a to zachránit soutěž pro další ročníky.

Petr Bogdaň

19. 31.03. 10:00 UNIČOV U19 - 1. FCV U19 4:3 (2:2)
Góly PAVLÍK 2, ŠLÉŠKA, SIVEK - GEROLD, VOTAVA, MALENDA

Sestava Přerova: Surovec – Votava (68. Masný), Janalik, Krejčíř, Gerold – Skácel (79. Raška), Kocian, Bundil, Skopal – Malenda, Lenoch (83. Mádr).

Vstup do utkání jsme měli z říše snů. Hned z úvodu jsme domácí dostali podtlak a zásluhou byly krásné dva góly našich krajních obránců. Náskok jsme mohli ještě navýšit Bundilem, který měl dvě šance, ale bohužel zůstaly nevyužité. Tam si myslím, kdyby se nám podařilo odskočit na rozdíl tří branek Uničov by to položilo. Po té domácí využili dvě standartní situace, které jim stačili k rychlému vyrovnání. Za stavu 2:2 skončil první poločas. Ve druhém poločase šel do vedení Uničov. Nám se zásluhou Malendy podařilo vyrovnat. Po vstřelené brance jsme měli tlak, kde jsme domácí přitlačili a vypracovali si gólové šance, které se nepodařilo využít. A tak poslední slovo měli domácí. Vyrovnané utkání přiklonili na svojí stranu. Bojovné utkání se šťastným začátkem jsme bohužel nedokázali uhrát do zdárného konce. Gerold v prodloužení obdržel červenou kartu. Ze zápasu si musíme vzít to pozitivní, uvědomit si hlavně chyby, které se už nesmí opakovat a makat dál.