23. 05.05. 10:15 TŘINEC U19 B - 1. FCV U19 1:5 (0:3)
Góly 81. WANTULOK - 16. MAZUR, 25. a 50. MACHÁČEK, 38. a 75. OTÁHAL

22. 28.04. 10:00 1. FCV U19 - ŠUMPERK U19 4:1 (2:0)
Góly 1., 26. MACHÁČEK, 46., 74. OTÁHAL - 52. LIĎÁK

24. 24.04. 10:00 1. FCV U19 - KROMĚŘÍŽ U19 B 2:2 (2:0)
Góly 8., 45. OTÁHAL - 53. SIGMUND, 59. DUŠEK,

21. 19.04. 16:00 OPAVA U9 B - 1. FCV U19 3:1 (2:1)
Góly 14. a 85. LATKA, 34. MATĚJÍČEK - 17. MASNÝ

VELKÉ HOŠTICE

20. 12.04. 15:30 1. FCV U19 - VYŠKOV U19 6:1 (3:1)
Góly 32., 64., 88. MASNÝ, 10. JÁNSKÝ, 29. GOLDEMUND, 49. OTÁHAL - 5. NOVÁK
Dytrych - Janský, Kuča, Dohnálek (69´Ondrouch), Caletka - Sedláček, Skopal, Mohapl (35´Otáhal), Masný, Goldemund (72´Mirvald) - Macháček (60´Mazur)

Jako první se dnes prosadili hosté, když snad z jejich první kombinace dali branku. Kluci se obdrženou brankou nenechali rozhodit za to je musím pochválit a šli si za vyrovnáním. Drželi jsme míč, kombinovali, vytvářeli si šance, ale vyrovnávací branka přišla po rychlé reakci při trestném kopu, kdy byl u odraženého míče nejrychleji Janský. Vyrovnávací gól nás ještě více nakopl a do konce poločasu jsme přidali ještě dva, i když tam bylo více příležitostí ke skórování. Neproměňování šancí pokračovalo i ve druhém poločase, kde se z mnoha šancí ujaly tři. Výsledek vypadá jednoznačně, ale v utkání jsme měly nějaké chyby, které si rozebereme na tréninku.

19. 06.04. 10:15 VSETÍN U19 - 1. FCV U19 0:4 (0:1)
Góly 5. OTÁHAL, 80. DOHNÁLEK, 85. MIRVALD, 89. ONDROUCH
Koudelka - Janský, Kuča, Dohnálek, Caletka - Sedláček (84´Mirvald), Skopal, Mohapl (83´Mazur), Goldemund (66´Masný), Otáhal - Macháček (80´Ondrouch)

Do dnešního utkání nám vyšel vstup, hned v 5min otevřel skóre Otáhal. Pak se toho na hřišti moc nedělo. Míč jsme sice drželi na kopačkách, soupeř měl šanci na vyrovnání z trestného kopu naštěstí trefil připraveného Koudelku. Gólově jsme se začali prosazovat až v samém závěru, kdy v poslední desetiminutovce se postupně trefili Dohnálek, Mirvald a Ondrouch.

18. 30.03. 10:00 1. FCV U19 - VÍTKOVICE U19 B 2:2 (2:0)
Góly 23. OTÁHAL, 39. ONDROUCH - 68. MENŠÍK, 90. SNOKROT
Koudelka - Janský, Kuča, Kocian, Caletka - Dohnálek, Mohapl, Skopal (56´Goldemund), Sedláček (76´Macháček), Otáhal (87´Mazur) - Ondrouch (55´Masný)

Opět dobře rozehrané domácí utkání, které jsme nedotáhli do vítězství. Klukům můžu jen vytknout neproměněné šance, které jsme zahazovali a soupeř nás v poslední vteřině potrestal z rohu na konečných 2:2.

17. 24.03. 10:15 PROSTĚJOV U19 B - 1. FCV U19 0:2 (0:1)
Góly 4. KOCIAN, 70. GOLDEMUND

Dytrych - Janský, Kuča, Kocian, Caletka - Dohnálek, Mohapl, Skopal (80´Mirvald), Sedláček (46´Goldemund), Otáhal - Ondrouch (70´Masný)

Dnešní utkání hrané na umělé trávě nasvědčovalo, že se bude jednat o bojovný fotbal. Spíše bylo vidět po většinu utkání jak míč lítá vzduchem z jedné strany na druhou a kombinace moc nebylo. Jsem rád a musím dnes všechny pochválit, že utkání zvládli jak po výsledkové stránce tak i svým přístupem a bojovností.

Petr Bogdaň

16 16.03. 10:00 1. FCV U19 - BÍLOVEC U19 2:3 (2:1)
Góly 12. MACHÁČEK, 24. KUČA - 31. MIKA, 52. SLOVIK, 68. SOCHA

Dytrych - Janský, Kuča, Dohnálek, Caletka - Goldemund, Sedláček (70´Skopal), Mohapl, Masný (76´Braun) - Macháček, Otáhal (33´Ondrouch)

V dobře rozehraném utkání, kdy jsme šli do vedení 2:0 po brankách Macháčka a Kuči jsem i přesto vedení do konce utkání neudrželi a prohráli 2:3. Soupeři se podařilo v prvním poločase snížit a to byla pro ně voda na mlýn a nás jakoby ta branka položila. Ve druhém dějství jsme úplně vyklidili hřiště a nechali Bílovec otočit utkání.
     Pro mě až nepochopitelně jsme nechali hrát soupeře. Byli jsme bez pohybu, nedařila se nám kombinace a soupeř trestal a dal nám na úvod pořádnou facku.