Související zápasy

U10 si zahrála na dalším turnaji

Malá tréninkové docházka ze srpna se podepsala na předvedeném výkonu, míč nám na kopačkách spíše zavazel a nedokázali jsme správně řešit situace, kdy se nám podařilo soupeře přečíslit. Víme, kde máme slabiny a na čem do budoucna pracovat, proto věřím, že naše hra bude turnaj od turnaje lepší.

Sestava: Dokoupil Denis, Grapl Tomáš, Klein Sebastián, Nevřela Šimon, Pink Matyáš, Zahradník Filip, Kučera Vladimír, Kamelander Danny, Černošek Michal, Rolinc Dominik

1. FC Viktorie Přerov : Velký Týnec (prohra)
Do prvního utkání jsme vstoupil velmi dobře, na soupeře jsme tlačili a z toho vznikalo také několik šancí, nebo alespoň náznaků. No zde se podepsala naše neschopnost vstřelit branku, kdy jsme nedokázali finální fázi správně vyřešit. Z těchto chyb těžil náš soupeř a do poločasu jsme prohrávali. Ve druhém poločasu se herní projev spíše zhoršoval a po dalších neproměněných šancí soupeř nasázel do naší sítě další branky. Tempo zápasu opadlo, nebyl vidět zápal do hry a první zápas jsme prohráli rozdílem čtyř branek.

1. FC Viktorie Přerov : Hranice (prohra)
Ve druhém zápase jsme nezačali vůbec dobře, po špatné rozehrávce a nesoustředěnosti šel ihned soupeř do vedení. V prvním poločase jsme se ze studené sprchy oklepali a po velkém tlaku na soupeřovu rozehrávku se nám podařilo před přestávkou snížit. Druhý poločas nám přinesl jednostrannou záležitost pro soupeře, kleslo naše tempo hry, chuť zvítězit a vytratila se veškerá bojovnost. Celý poločas jsme pouze vytahovali balóny z naší sítě a zápas prohráli velkým rozdílem. Větší noční můru si jen těžko dokáži představit.

1. FC Viktorie Přerov : Černovír (remíza) Před posledním zápasem jsme si měli hodně co říct. Po zvýšeném hlasu a výhružkách ohledně běhání v celém týdnu na tréninku přišlo zlepšení ve třetím zápase. Kluci začali bojovat a i po dvou velmi smolných gólech jsme se vždy dokázali vrátit do zápasu. Zvýšili jsme tempo hry a začal se dodržovat nastavený systém. Po několika hezkých individuálních akcích se začali chlapci na hřišti konečně poznávat a viděli jsme i kombinační hru. Stále to bylo málo a i přes zlepšený výkon jsme se rozešli se soupeřem smírně za stavu 4:4.