so 9. 3. 2024 @ Kroměříž, umělá tráva, Přátelské utkání

Generálka U14 skončila remízou

SK HS Kroměříž - 1. FC Viktorie Přerov 2:2 (1:1)

Sestava: Pešák – Janík, Stančo, Holý, Chaloupka- Křepelka, Tomeček – Maňák, Vrána, Spáčil- Navrátil

Střídali: Jedlička

Generálka dopadla jak herně, tak výsledkově úspěšně, za mě zasloužená remíza. V prvním poločase měl více ze hry soupeř, ale náš tým výborně bránil a po zisku míče jsme přecházeli do rychlých protiútoků. První branku vstřelil soupeř, po rohovém kopu. My jsme odpověděli krásnou kombinací, kdy Maňák proměnil sólový únik. Ve druhém poločase jsme hru postupně vyrovnali a hodně se hrálo mezi šestnáctkami. Do vedení šel soupeř, kdy po nedůrazu mezi stopery se protáhl útočník a pod padajícím Pešákem poslal míč do sítě 1:2. My odpověděli za 10 minut, kdy po akci dva na jednoho a skvělé přihrávce Navrátila, zakončuje Spáčil kličkou brankáři do prázdné brány. Nakonec jsme mohli i zvítězit, kdy v poslední minutě Spáčil z blízka trefuje tyčku.

Z 5 přípravných utkání máme 3 výhry, 1 remíza, 1 prohra, skóre 23:16. Příští týden nás již čeká ostrý start kdy jedeme do Šumperku.