so 20. 4. 2024 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 22. kolo

Domácí remíza U17

1. FC Viktorie Přerov U 17 - FC Bílovec 1:1 (1:1)

Sestava: Mitkov - Král, Březina, Kratochvíl (62. Přibyl), Losert - Schonweitz Pazdera, Šípek (84. Schenk J.) Studnička), Schenk M. (62. Vykopal) - Macháček (52. Nemrava)

Branky: Kratochvíl

Šesté mistrovské utkání jarní části jsme odehráli v domácím prostředí v Přerově. Před utkáním jsme se nacházeli na jedenáctém místě tabulky, kdy jsme měli stejný bodový počet, jako hosté z Bílovce. Bílove se nacházel na desátém místě s lepším poměrem vstřelených a obdržených branek. Našim cílem byl zisk tří bodů a k tomu jsme směřovali celý týdenní tréninkový proces. Do utkání již nezasáhl R. Holý, který byl přeřazen do kategorie U 19. Taktika byla daná, od začátku hrát aktivně, agresivně, napadat rozehrávku hostí a hrát jednoduchý fotbal. Kluci měli za úkol hrát aktivně, jak do útoku tak i v obranné činnosti. Od začátku to fungovalo, bylo vidět, že kluci chtějí vyhrát, ale soupeř měl svou kvalitu a v některých pasážích utkání nás dokázal přehrát. Utkání jsme otevřeli v 31. minutě po standardní situaci brankou P. Kratochvíla, který byl aktivní v pokutovým území a dorazil pouze vyražený míč brankářem do branky Bílovce. Naše vedení netrvalo dlouho, ve 41. minutě přichází chyba ve středu hřiště, kdy hostující hráč prochází přes tři hráče a srovnává stav utkání na 1:1. Tímto výsledkem končí první poločas. O přestávce jsme si rozebrali vývoj v prvním poločase, kluci byli pochváleni, vysvětlili jsme si některé chyby a nabuzeni na druhé dějství. V 52. minutě opouští hřiště M. Macháček a přichází R. Nemrava. V 62. minutě odchází P. Kratochvíl společně s M. Schenkem a nahrazují je V. Přibyl a J. Vykopal. Hra má stejný scénář, hra se odvíjí od branky k brance. Obě strany se snaží o zakončení a překlopení vítězství na svou stranu, ale nepřesná muška a dobré výkony obou brankářů drží nerozhodný výsledek. V 84. minutě odchází O. Šípek a přichází J. Schenk. Utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem a každé mužstvo získává bod do výsledkové tabulky. I když jsme cíl nesplnili i tak musíme být spokojeni s výsledkem a ziskem jednoho bodu. Kluci dostali pochvalu a příští týden nás čeká další cíl, Uničov.

trenér: Hošek, Nemrava