Aktuálně

MUŽI 1. FC VIKTORIE PŘEROV

Plán zimní přípravy MUŽI 1. FC Viktorie Přerov s.r. 2018/2019
  Čas č. TJ Obsah TJ Místo
PÁ 11.1. 16:45-18:00 1 Zahájení, herní  UMTRA, Sokolská
ÚT 15.1. 17:00-18:30 2 Herní interval, obecná síla TĚLOCVIČNA, POSILOVNA, škola
ST 16.1. 17:00-18:30 3 Herní, obecná vytrvalost UMTRA, OVÁL
PÁ 18.1. 16:45-18:15 4 Herní, obecná vytrvalost UMTRA, OVÁL
SO 19.1. 09:30-16:00 5 Vytrvalost - BĚŽKY Troják-Tesák, pokud bude sníh
ÚT 22.1. 17:00-18:30 6 Herní interval, obecná síla TĚLOCVIČNA, POSILOVNA, škola
ST 23.1. 17:00-18:30 7 Herní, obecná vytrvalost UMTRA, OVÁL
PÁ 25.1. 16:45-18:15 8 Herní, obecná vytrvalost UMTRA, OVÁL
ÚT 29.1. 16:45-18:00 9 Herní interval, obecná síla TĚLOCVIČNA, POSILOVNA, škola
ST 30.1. 17:00-18:30 10 Herní, obecná vytrvalost UMTRA, OVÁL
PÁ 1.2. 16:45-18:15 11 Herní, rychlost UMTRA, OVÁL
SO 2.2. 11:00-12:45 PU 1 FC Viktoria Otrokovice - 1. FC Vikt. Přerov UT Trávníky, auta 9:00
ÚT 5.2. 17:00-18:30 12 Herní interval, obecná síla TĚLOCVIČNA, POSILOVNA, škola
ST 6.2. 15:30   Odjezd na soustředění do Luhačovic auta 15:30
ST 6.2. 17:30-19:15 PU 2 FC FASTAV Zlín 19 - 1. FC Viktorie Přerov UT Vršava
ST 6.2. 20:30-21:30 13 Regenerace - bazén, whirpoool HOTEL VEGA
ČT 7.2. 09:30-10:30 14 Obecná síla POSILOVNA HOTEL VEGA
ČT 7.2. 11:30-13:00 15 TETA, herní, nácvik SS UMTRA LUHAČOVICE
ČT 7.2. 15:30-17:00 16 Silová vytrvalost TERÉN 
ČT 7.2. 19:30-21:00 17 Regenerace - bazén, whirpool, sauna HOTEL VEGA
PÁ 8.2. 09:30-10:30 18 Obecná síla POSILOVNA HOTEL VEGA
PÁ 8.2. 11:30-13:00 19 TETA, herní, nácvik SS UMTRA LUHAČOVICE
PÁ 8.2. 15:30-17:00 20 Silová vytrvalost TERÉN 
PÁ 8.2. 19:30-21:00 21 Regenerace - bazén, whirpool, sauna HOTEL VEGA
SO 9.2. 09:30-11:00 22 Dynamická síla DK, průpravné hry POSILOVNA, HŘIŠTĚ HOTEL VEGA
SO 9.2. 14:00-15:45 PU 3 FK Luhačovice - 1. FC Viktorie Přerov UMTRA LUHAČOVICE
SO 9.2. 19:00-20:30 23 Regenerace - bazén, whirpool, sauna HOTEL VEGA
NE 9.2. 09:30-11:00 24 Silová vytrvalost, průpravné hry TERÉN 
NE 9.2. 15:00   Návrat ze soustředění auta 
ÚT 12.2. 16:45-18:15 25 Herní, rychlostní vytrvalost UMTRA, OVÁL
ST 13.2. 17:00-18:30 26 TETA, herní UMTRA, OVÁL
PÁ 15.2.  16:45-18:15 27 TETA, nácvik SS, rychlost UMTRA, OVÁL
SO 16.2. 17:00-18:45 PU 4 FC Želatovice - 1. FC Viktorie Přerov UT Kroměříž, auta 15:30
ÚT 19.2. 16:45-18:15 28 Herní interval, dynamická síla UMTRA
ST 20.2. 17:00-18:30 29 TETA, herní, rychlostní vytrvalost UMTRA, OVÁL
PÁ 22.2. 16:45-18:15 30 TETA, rychlost, nácvik SS UMTRA
SO 23.2. 15:00-16:45 PU 5 FC Spartak Lipník - 1. FC Viktorie Přerov UT, Lipník .n B., auta 13:45
PO 25.2. 17:00-18:30 31 Kruhový provoz, rychlostní vytrvalost OVÁL
ÚT 26.2. 16:45-18:15 32 TETA, herní interval, rychlost UMTRA, OVÁL
ST 27.2. 17:00-18:30 33 Herní, nácvik SS UMTA
PÁ 1.3. 16:45-18:00 34 Koordinace, TETA, nácvik UMTRA
SO 2.3. 15:00-16:45 PU 6 SK Spartak Hulín - 1. FC Viktorie Přerov UT Hulín, auta 13:45
PO 4.3 17:00-18:30 35 Dynamická síla, rychlostní vytrvalost OVÁL
ÚT 5.3. 16:45-18:15 36 TETA, herní interval, rychlost UMTRA, OVÁL
ST 6.3. 17:00-18:30 37 Herní, nácvik SS UMTRA
PÁ 8.3. 16:45-18:00 38 Koordinace, TETA, nácvik Tráva (UMTRA)
SO 9.3. 10:15-12:00 PU 7 1. FC Viktorie Přerov - TJ Sigma Lutín Tráva (UMTRA)
ÚT 12.3. 16:45-18:00 39 TETA, nácvik SS, rychlost UMTRA
ST 13.3.  17:00-18:30 40 TETA, herní, nácvik SS UMTRA (TRÁVA)
PÁ 15.3. 16:45-18:00 41 Koordinace, TETA, nácvik Tráva (UMTRA)
NE 17.3. 10:15-12:00 MU FC TVD Slavičín - 1. FC Viktorie Přerov 16. kolo MSD "E", BUS 7:45

 

Kádr mužů – MSD „E“, s.r. 2018/2019 – podzim

 
Brankáři:
Bělík Petr 23 1989
Surovec Adam 1 1999
Pěček Bronislav 29 1994
Jemelka Radoslav 1977
 
Obránci:
Koplík Vít 18 1987
Omelka Jan 4 1993
Václavíček Ondřej 20 1987
Bubeník Jan 5 1995
Krejčíř Lukáš 3 1999
Zimčík Michal 13 1994
 
Záložníci:
Rybka Martin 21 1998
Bielko Martin 9 1996
Bogdaň Petr 2 1984
Blažkovský Tomáš 10 1993
Horák Petr 11 1998
Dostál Zdeněk 17 1999
Vajda Lukáš 6 1998
 
Útočníci:
Chuda Tomáš 7 1998
Koller Martin 8 1995
Chuda David 15 1992
Macháček Marek 12 2000
 
Příchody:
Surovec Adam (FK Viktoria Otrokovice), Omelka Jan (FK Brodek u Přerova), Dostál Zdeněk (návrat z SK HS Kroměříž), Krejčíř Lukáš (z dorostu), Macháček Marek (z dorostu).
Odchody:
Hrabal David (FK Brodek u Přerova), Koutný Michal (FC Želatovice), Lýsek Daniel (Kojetín-Koválovice), Březina Michal (ukončení činnosti), Kovář Michal (ukončení činnosti).
 
Realizační tým:
Trenér: Švehlík Richard 1963
Hrající asistent: Bogdaň Petr 1984
Trenér brankářů: Huňka Patrik 1993
Vedoucí mužstva: Kabelík Mojmír 1966
Masér: Hróz Luděk 1963
 
 
ýkonný výbor 1. FC Viktorie Přerov o.s. upozorňuje všechny hráče a rodiče hráčů mládežnických týmů na nutnost neponechávání si cenností, výstroje a výzbroje v šatnách mužstev s ohledem na jejich možné zcizení. Za případnou škodu, vzniklou zcizením, v žádném případě 1. FC Viktorie Přerov o.s. neodpovídá a poškozenému nebude poskytnuta finanční ani materiálová náhrada.

Za správnost a aktuální informace butonu "aktuálně" odpovídá realizační tým mužstva!