REKAPITULACE 44. TÝDNE - 30.10. - 5.11.2017

6.11.2017

Plánované, předehrávané jarní kolo krajského přeboru mužů, kde je účastníkem i  náš mužský tým, bylo přeloženo na jaro.

1. FC Viktorie Přerov U19 - FK Jeseník U19 - 0:0 (0:0)
      Zápas podzimu pro hráče Viktorky nedopadl podle jejich představ. Většinu času jsme soupeře přehrávali, bohužel jsme neuspěli ani v těch nejjasnějších šancích a když soupeř nevyužil své brejky, tak utkání skončilo bezgólovou remízou. U19 tedy v jarní části soutěže čeká hodně práce se záchranou divizní příslušnosti. Snad přivezeme nějaké body v předehrávce příští týden z Vítkovic.

1. FC Viktorie Přerov U17 - FK Jeseník U17 - 6:1 (4:1)
      Pohodové vítězství okořeněné 6 brankami zaznamenali mladší dorostenci. Utkání jsme zvládli i přes velké absence v sestavě. Soupeř hrál poctivě v obranném bloku a bylo pro nás těžké se občas dostat do zakončení. Dva góly dali Bundil a Ondrouch, po gólu přidali Otáhal a Mohapl. Příští týden budeme ve Vítkovicích bránit postavení na medailových pozicích.

rozjetá U17 s pěti vítězstvími v řadě nahání lídra tabulky 1. HFK Olomouc

1. FC Viktorie Přerov U16 - Sokol Lázně Velké Losiny U19 - 1:3 (1:0)
      Skvělý první poločas předvedli naši mladíčci a po brance Brauna to vypadalo na překvapení. Bohužel další velké šance jsme neproměnili a tak přišel ve druhém poločase trest. Favorizovaní hosté svůj výkon zlepšili a postupně otočili třemi brankami vývoj utkání. Kvůli počasí se utkání konalo již v sobotu na Alšově ulici a ne v neděli v Losinách, jak bylo plánováno. Pro U16 tedy skončila podzimní část sezóny a podle posledních zápasů to vypadá, že našim hráčům už chybí jen malý kousek k tomu, aby začali výsledky vyrovnaných utkání překlápět na svou stranu.

SK Hranice U15 - 1. FC Viktorie Přerov U15 - 1:1 (0:1)
      Podle tabulky jsme byli favoritem utkání, bohužel jsme nedokázali svou úlohu splnit. Cetkovský v 1. poločase převážil misky vah na stranu 1. FCV. Bohužel po prostřídání ve druhém poločase se hra více vyrovnala a domácí vyrovnali na konečných 1:1. U15 v závěru podzimu trochu došel dech. Věříme, že v druhé polovině sezóny nám 2003 udělají více radosti.

SK Hranice U14 - 1. FC Viktorie Přerov U14 - 1:4 (1:1)
      Hynek Caletka hattrickem pomohl svým spoluhráčům v těžkém utkání na umělé trávě v Hranicích. Důležité 3 body z okresního derby tak připsala Viktorka. Jednou brankou k vítězství pomohl Verbich. U14 se v extrémně vyrovnané soutěži probojovala na konečné 3. místo s minimální ztrátou na čelo a na jaře tak má o co hrát.

ŠSK Bílovec U13 - 1. FC Viktorie Přerov U13 - 4:2
     U13 bohužel nestačila na Bílovec. Sezónu tedy končí trochu překvapivě porážkou. Obě branky hostů vstřelil Koutný.

ŠSK Bílovec U12 - 1. FC Viktorie Přerov U12 - 12:1
      Dnešní utkání bylo ovlivněno nízkým počtem našich hráčů. Celé utkání jsme odehráli bez jediného náhradníka a tak je výsledek po 90 minutách možná ještě milosrdný. Čestný úspěch 1. FCV zařídil Diviš. Na jaře už to může být jen lepší.

Žáci hrající soutěže SpSM a dorostenci U16 tedy ukončili podzimní část sezóny. Nyní je na trenérech jednotlivých kategorií, aby si zhodnotili, co bylo dobře a co špatně. Příští týden ještě čeká divizní dorostence boj na půdě Vítkovic a poté již všechny naše týmy přejdou do posoutěžního období vyplněného různorodými a všestrannými sportovními aktivitami.