MINULÝ TÝDEN SE MLÁDEŽNÍKŮM MOC NEVYVEDL

25.9.2017

1. FC Viktorie Přerov  - FC Želatovice - 1:0 (0:0)
     I přes nepřízeň počasí si našla cestu na stadion čtvrt tisícovka diváků. Ta viděla v první půli po dvou břevnech na obou stranách a jediný gól  domácího Tomáše Chudy ve druhém dějství v době, kdy hráči mysleli na sprchy. Tři body v krajském přeboru mužů získal 1. FCV, když se štěstíčko přiklonilo na jeho stranu. I sám trenér domácích přiznal, že by remíza zřejmě slušela víc.

1. FC Viktorie Přerov U19 - FK Nový Jičín - 0:1 (0:0)
     Pořád stejná písnička. Spousta absencí, vyrovnaný zápas, hloupá chyba v obranné fázi potrestána brankou z pokutového kopu a smolná prohra. Pokud se chlapci nenaučí tyto vyrovnané zápasy zvládat i výsledkově, tak nás v jarní části soutěže čeká nepříjemná práce - záchranářská.

1. FC Viktorie Přerov U17 - FK Nový Jičín - 1:2 (1:1)
     "Utkání se sousedem v tabulce jsme bohužel nezvládli. Prvních 30 minut jsme byli jasně lepší, bohužel ze svých šancí jsme nevytěžili větší než jednogólový náskok. Obě branky jsme inkasovali z rohových kopů soupeře," hodnotil počínání svých svěřenců trenér Chuda. Za Viktorii se prosadil Mazur.

1. FC Viktorie Přerov U16 - Sokol Čechovice - 1:6 (0:2)
     U16 utrpěla zatím nejvyšší porážku v KP dorostu. Proti Přerovu nastoupil fyzicky velmi vyspělý soupeř, který nás přehrál. Branku si připsal Tichavský. Snad přijde první vítězství ve čtvrtek v důležitém utkání proti Olšanům.

Fotbal Třinec U15 - 1. FC Viktorie Přerov U15 - 0:1 (0:0)
     Podle trenéra Zimčíka se nám povedlo zaslouženě zvítězit. Hrál se dobrý fotbal a kluci jako jediní z našeho klubu dokázali vyhrát. Rozhodující branku vstřelil Cetkovský.

Fotbal Třinec U14 - 1. FC Viktorie Přerov U14 - 3:0 (2:0)
     "V prvním poločase jsme zatím předvedli nejlepší výkon. Kombinačně i nasazením jsme soupeře přehráli, bohužel jsme si nechali vstřelit dvě branky. Ve druhém poločase jsme svůj výkon nezopakovali a soupeř přidal ještě třetí branku," hledal trenér Koplík pozitiva i přes nepovedený výsledek.

Hlučín - 1. FC Viktorie Přerov U13 - 9:7
Katastrofální první třetina a její výsledek 6:0 předurčil vítěze dnešního souboje. Svěřenci trenéra Holouše poté zabrali a hráli velmi dobrý zápas. Bohužel výsledek už jsme otočit nezvládli. Hattrick nasázel Pistovčák, dva góly dal Uriča, jednu branku přidali Frydryšek a Nečas.

Hlučín - 1. FC Viktorie Přerov U12 - 14:2
Vysoká prohra naší nejmladší žákovské kategorie. Věřím, že příští týden konečně zabereme a získáme první body. V Hlučíně výsledek korigovali Kosek a Diviš.

Přípravky kvůli nepřízni počasí své zápasy odkládaly, což je podle nás správné rozhodnutí. V tomto počasí hrát je pro malé děti úplně zbytečné. Podzimní část sezóny se láme do své druhé poloviny a prostoru ke zlepšení je stále dost. Především je potřeba, aby začala bodovat U19. Hodně štěstí v příštím týdnu.