KOMENTÁŘ K 37. TÝDNU

24.10.2017

Sokol Lázně Velké Losiny - 1. FC Viktorie Přerov - 3:1 (1:1)
     Fanoušci očekávali prodloužení vítězného tažení mužů 1. FCV v krajském přeboru. Přerov sice otevřel účet souboje brankou Bielka v závěru prvního dějství. Domácí však ještě do  odchodu do kabin vyrovnali a po změně stran dvěma zásahy do černého nejenže sebrali hostům vítr z plachet, ale i tři body do tabulky. V úterý čeká muže finále okresního poháru FAČR v Hustopečích a v sobotu před zubřím hokejem ve 14:45 hodin derby se Želatovicemi.

FK Šumperk U19 - 1. FC Viktorie Přerov U19 - 3:1 (1:0)
ŠSK Bílovec U19 - 1. FC Viktorie Přerov U19 - 0:0 (0:0)
     Nejstarší dorostenci v dalším anglickém týdnu připsali pouze 1 bod, ačkoliv dění na hřišti by napovídalo zisku většímu. V Šumperku se prosadil hlavou Krejčíř. Nezbývá než věřit, že po utkání s Bílovcem se pomyslná štěstěna konečně přikloní i na naši stranu.

FK Šumperk U17 - 1. FC Viktorie Přerov U17 - 1:3 (0:2)
ŠSK Bílovec U17 - 1. FC Viktorie Přerov U17 -  1:6 (1:2)
     U17 získala plný počet 6 bodů, předvedla ovšem dva rozdílné výkony. V Šumperku to byl výkon špatný, plný nepřesností. Výhru nám tam vystřelili Bundil, Masný a Tvrdý. Naopak v Bílovci jsme hráli velmi dobře, organizovaně, vstřelili jsme hezké branky a dokonce i proměňování vyložených šancí bylo relativně slušné. Do sítě  míč postupně dostali Mazur, Otáhal, Caletka, Bundil, znovu Mazur a z penalty Tvrdý.

FK Mohelnice U19 - 1. FC Viktorie Přerov U16 - 2:0 (2:0)
     Nespokojen s průběhem 1. poločasu byl realizační tým Viktorie, kdy domácí určovali tempo hry. Druhý poločas přinesl lepší výkon hostů, bohužel bez gólového efektu. Výsledková deprese tak zatím pokračuje. Snad se tým zvedne příští týden v domácím utkání s Čechovicemi.

1. FC Viktorie Přerov U15 - FC Baník Ostrava B U15 - 5:6 (3:3)
     Domácí zápas s Baníkem Ostrava, to je bonbonek pro naše starší žáky. U15 bojovala až do konce. Soupeř byl ovšem lepší a většinu času držel Viktorku v obranném postavení. Přesto jsme se nevzdali a bojovali jsme až do závěrečného hvizdu a odměnou nám byla jen těsná prohra 5:6. Střelecky úřadoval hattrickem Cetkovský, po gólu přidali Kocian a Kyas.

1. FC Viktorie Přerov U14 - FC Baník Ostrava B U14 - 2:1 (1:1)
     I v tomto utkání tahal Baník za delší konec provazu. Nicméně byla to Viktorka, která vstřelila o jednu branku více a otřesném počasí soupeře udolala. Trenér Koplík u hráčů vyzdvihl bojovnost a chuť porvat se o dobrý výsledek, což se nakonec povedlo. Z gólů se radovali Horák a Uriča.

1. FC Viktorie Přerov U13 - FC Vsetín - 8:6
     Do utkání vstoupil Přerov velmi dobře a po první třetině plné hezkých gólů vedl 5:1. Poté ovšem přišel velký herní propad a hosté začali naše hráče přehrávat a korigovat skóre až na konečných 8:6. Střelecky se prosadili dvakrát Horák, dvakrát Kostelníček, dvakrát Pistovčák a po jedné brance přidali Vohnout a Chudoba.

1. FC Viktorie Přerov U12 - FC Vsetín U12 - 4:7
     Relativně blízko prvním bodům byla naše nejmladší žákovská kategorie. Po první třetině nadějný stav 2:2 se bohužel nedokázal udržet. Hosté ve druhé a třetí části přece jen větší kvalitou strhli utkání na svou stranu. Za Přerov skórovali dvakrát Kosek, Rejhon z penalty a Holík.

Tento týden přinesl výsledky dobré i špatné. Herním projevům určitě nepomohlo velmi špatné počasí. Nicméně příští týden je další šance na zlepšení. Dorostenci přivítají v divizi silný Nový Jičín. U16 se pokusí porazit v KP Čechovice. U15 a U14 si ve středu opět doma dá odvetu s Baníkem Ostrava, aby potom o víkendu zkusila štěstí v Třinci. Mladší žáky čeká výjezd do Hlučína. Přípravky pokračují ve svých soutěžích na krajské a okresní úrovni. Těší nás zvyšující se počet hráčů, kteří chtějí působit v našem klubu.