KOMENTÁŘ K 36. TÝDNU

11.9.2017

1. FC Viktorie Přerov  - Medlov - 2:1 (0:0)
     "Dnes jsme se k výhře a zisku tří bodů protrápili, jelikož se nám nedařilo tak, jak bychom si přáli. V prvním poločase jsem u hráčů postrádal větší zarputilost a nasazení. Do gólových šancí jsme se takřka nedostali. Po obdrženém gólu jsem měl obavy o konečný výsledek, ale moji svěřenci dokázali za chvíli vyrovnat a díky zvýšenému úsilí v závěru zápas rozhodnout v náš prospěch," okomentoval domácí výhru mužů v krajském přeboru trenér Švehlík. Ve druhém poločase jednobrankové manko Přerova smazával Zimčík a misky vah obracel dvě minuty před koncem Bielko.

1. FC Viktorie Přerov U19 - SK HS Kroměříž U18 - 1:2 (1:1)
     Velmi rozlobený byl po skončení utkání domácí trenér. Výsledku by spíše slušela remíza, v prvním poločase oba týmy vytěžily branku po rohovém kopu. Za Přerov tentokrát skóroval jeden z hráčů Kroměříže do vlastní brány. Bohužel přerovští neproměnili nic z mnoha vytvořených šancí a proto pár minut před koncem přišel trest v podobě rychlého brejku zakončeného brankou na 1:2.

1. FC Viktorie Přerov U17 - SK HS Kroměříž U16 - 2:1 (1:0)
     Zatím asi nejsilnější soupeř, na kterého U17 letos v soutěži narazila. Pikantní souboj dvou bývalých trenérských kolegů Davida Chudy a Ondry Mrázka nakonec dopadl šťastněji pro Přerov. Branky vstřelili Mazur a Masný. "Je až s podivem, kolik šancí potřebujeme, abychom vstřelili branku. Naopak dostáváme góly prakticky ze všeho," hodnotil lehce zklamaně trenér Chuda.

1. FC Viktorie Přerov U16 - Sokol Konice U19 - 1:2 (0:1)
     Konice se vítězstvím v Přerově vyhoupla do čela KP dorostu. Průběh utkání vypadal ovšem spíše opačně. Přerovští mladíci soupeře přišpendlili na jeho polovině, vytvářeli si velké šance. Bohužel je neproměnili a Konice jednoduchým fotbalem na brejky výsledkově ovládla tento zápas. Za domácí se prosadil Braun.

Valašské Meziříčí U15 - 1. FC Viktorie Přerov U15 - 0:1 (0:0)
      Na půdě Valašského Meziříčí se nikdy nehraje lehce. O to více si trenér Grečmal cení vítězství, které vystřelil jeho týmu náhradní brankář Pavlík pár minut před koncem tohoto utkání. U kategorie U15 dochází od příštího týdne ke změně na trenérském postu. Pracovně vytížený trenér Grečmal svou pozici přenechal navracejícímu se Michalu Zimčíkovi. Ondro, díky za odvedenou práci a staronovému trenérovi přejeme hodně štěstí.

Valašské Meziříčí U14 - 1. FC Viktorie Přerov U14 - 3:4 (2:2)
     Vyrovnaný souboj se šťastnějším koncem pro naše chlapce. Za Přerov se střelecky prosadili Horák, Navrátilová, Verbich a rozhodující branku přidal Uriča. Důležité 3 body a zlepšení sebevědomí po výprasku od Hranic z minulého týdne.

Vítkovice U13 - 1. FC Viktorie Přerov U13 - 12:3
     "Utkání se zpočátku hrálo relativně vyrovnaně. Bohužel v poslední třetině jsme úplně odpadli a lepší soupeř nám dával jednu branku za druhou." hodnotil vyrovnaně s průběhem utkání trenér Holouš. Za jeho tým se prosadil dvakrát Nečas a jednou Pistovčák.

Vítkovice U12 - 1. FC Viktorie Přerov U12 - 14:4
     Pro naše nejmladší žáky těžký úkol. Jeden z nejlepších týmu podle tabulky však Přerovanům nenadělil více, než týmy v zápasech předešlých, což značí určité zlepšení. Za poražené se hattrickem prosadil Neradil, jednu branku přidal Rejhon.

Přípravky pokračují v objíždění svých mistrovských zápasů a podle zpráv, které máme, si rozhodně nevedou špatně. Jen tak dál. Výsledkově se dařilo starším žákům, kteří přivezli plný počet bodů z Valašskéhoé Meziříčí a také dorostenecké kategorii U17, která v derby předčila Kroměříž. Všímám si jedné věci, která se objevuje u všech kategorií a to je obrovské trápení v koncovce. Nejsme schopni proměňovat i ty největší šance a proto pak ztrácíme zápasy, ve kterých jsme častokrát lepší na míči. V tomto herním aspektu se musíme zlepšit.