REKAPITULACE 31. TÝDNE

6.8.2017

1. FC Viktorie Přerov : 1. HFK Olomouc B - 1:2 (1:1)
     Start v krajském přeboru Olomouckého kraje domácím nevyšel. Na naše poměry slušná návštěva viděla otevření účtu souboje již na konci první desetiminutovky Ďurinou v barvách hostů. Po půlhodině hry srovnával kapitán Ondra Václavíček. Sedm minut před závěrečným hvizdem naklonil misky vah na stranu krajského města opět Ďurina a rozhodnul tak, že na kontě 1. FCV bude po prvním odehrátem kole nula.

HFK Olomouc U19 - 1. FC Viktorie Přerov U19 - 2:0 (0:0)
     Střelecké trápení nejstarší mládežnické kategorie pokračuje. Tento soupeř bude v naší soutěži určitě hrát o umístění ve vysokých patrech tabulky. Bohužel do mnoha šancí se Přerov nedostal. Snad zlepšení přijde na začátku mistrovské soutěže.

HFK Olomouc U17 - 1. FC Viktorie Přerov U17 - 1:2 (1:0)
     Špatný vstup do utkání mladší kategorie dorostenců stihla zachránit díky dvěma hezkým brankám. Soupeř byl houževnatý a ukázal, že letos bude kvalita dorostenecké divize na vyšší úrovni, než minulý rok. "Cením si výhry v tomto vyhecovaném přípravném zápase", přiznal po souboji trenér David Chuda. Střelecky se prosadili Mazur a Kuča.

FK Kozlovice U19 - 1. FC Viktorie Přerov U16 - 7:2 (3:1)
SK Sigma Olomouc U15 - 1. FC Viktorie Přerov U16 - 4:1 (2:1)
     Naši nejmladší dorostenci se zatím s přechodem do dorosteneckého fotbalu nevyrovnali a včerejší výsledek v Kozlovicích jen potvrzuje jejich tápání. Pokud nepřijde zlepšení, bude tým mít v krajském přeboru velké problémy. V utkání proti starším žákům Sigmy byl 1. FCV neproduktivní, i když hra se jevila celkem vyrovnaná.

1. FC Viktorie Přerov U15 - MFK Vyškov U15 + U14 - 4:0
     Soupeř dokázal postavit pouze jeden tým ze svých starších žáků a v prvním poločase nastoupila naše U15. Vyhrála pohodlně 4:0, ale výkon mohl být určitě o něco lepší. Střelecky se prosadili dvakrát Cetkovský, Vožda a Štěpánek Jan.

1. FC Viktorie Přerov U14 - MFK Vyškov U15 + U14 - 3:2
     Druhý poločas s Vyškovem odehrála naše U14 a trenér Koplík nebyl s výkonem svých svěřenců úplně potěšen. Nicméně i v tomto utkání jsme byli výsledkově úspěšní a porazili jsme Vyškov 3:2. Do černého se trefil dvakrát Veselý a jednou Dycha.

Výsledky naší mládeže byly tento týden velmi nevyrovnané. Některé týmy zatím šlapou, jak bychom si představovali. Někde je zatím tréninková docházka na slabší úrovni a to se určitě projevuje i na výsledcích přípravných zápasů. Žákovské kategorie jedou příští týden na soustředění do Čekyně, na tuto akci se už určitě všichni moc těší. Dorostenci před sebou budou mít poslední týden předsezónního období. Přípravy finišují a už brzy se začne ukazovat, jestli jsme se na soutěže připravili dobře. Věřím, že ano.