REKAPITULACE 29. TÝDNE

25.7.2017

Druhou přípravu absolvovali muži ve středu v Beňově a v sobotu ráno si pozvali Hranice, vypadnuvší z MOL Cupu s Kozlovicemi.

FC Beňov : 1. FCV - 8:4 (3:1)
     "Dnes jsme dostali pořádnou facku v podobě neúspěšnoho výsledku a za předvedený způsob hry," tak okomentoval nářez trenér Švehlík po zápase s účastníkem 1. A třídy. Dvě branky poražených vstřelil Zimčík, po jedné Horák a David Chuda.

1. FCV  - SK Hranice - 2:2 (1:0)
     Po středečním debaklu s Beňověm měl trenér Švehlík malou dušičku. Navíc absence zkušených donutila v zápase s divizními Hranicemi k přítomnosti dorostenců. Ale ti jej mile překvapili.
      "Dnes jsme hráli velmi dobře dozadu, o čemž svědčí to, že gól ze hry jsme neobdrželi, a taktéž jsme soupeře do vyložených šancích nepustili. Obdržené góly z pokutových kopů následovaly po individuálních chybách, ale to k fotbalu patří," celkem si liboval domácí lodivod. David Chuda a Kučera stříleli za domácí, dvě penalty za hosty proměnil Kundrát.

Divizní dorostenci přivítali slovenskou Myjavu.

1. FCV U19 - Spartak Myjava U19 - 2:1
     Nejstarší dorostenecká kategorie si vedla velice dobře a brankami Mádra a Votavy otočila nepříznivý stav z 0:1 na konečných 2:1. Trenér Bogdaň si pochvaloval chuť hráčů bojovat a rvát se o kvalitní výsledek. Rád by do příštích zápasů zapracoval na taktických nedostatcích.

1. FCV U17 - Spartak Myjava U17 - 2:0
     U17 hrála se slovenským soupeřem velmi dobrou první půli, bohužel bez gólového efektu. Ve druhém poločase se prosadili hráči z U16 Tichavský a Braun a my tak brali vítězství 2:0. Trenéři Chuda s Huňkou jsou s prvním přátelským utkání vesměs spokojeni. Dobrého soupeře jsme po celých 80 minut nepustili k žádné velké šanci.

V neděli pak naše starší žákovské kategorie odehrály derby v Kroměříží.

SK HS Kroměříž U15 - 1. FCV U15 - 2:4
     U15 předvedla velmi dobrý výkon i bez opor z minulé sezóny a soupeře z jižní skupiny porazila po otočce z 1:2 na 4:2. Hattrickem se blýskl Boucník, jeden gól přidával Kocian. Trenéři Grečmal s Kytlicou si pochvalují dobrý výkon chlapců, kteří ukázali, že jsou silným týmem i bez důležitých členů kádru.

SK HS Kroměříž U14 - 1. FCV U14 - 5:3
     U14 pod vedením trenéra Koplíka předvedla také velmi solidní výkon. Konečná porážka 3:5 ukazuje, že i v této kategorii máme na čem stavět a v momentě, kdy bude kompletní, tak určitě bude konkurenceschopná. Za nás vstřelili dvě branky Koutný a jednu Uriča.

Všechny týmy tedy vstoupily do přípravy solidní hrou i výsledky a navnadily tak trenéry i rodiče do další práce.