U9 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B JARO 2013

17.11.2008

>>>   <<<
 
 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B - 1. FC VIKTORIE PŘEROV B - 1.6.2013
 1. FCV BHRANICE
KOZLOVICERADSL.skóre
body
pořadí
1. FCV Bx
4:3
3:7
8:1
15:11
6
2.
HRANICE
3:4
x
3:5
3:49:13
0
4.
KOZLOVICE
7:3
5:3
x
12:1
24:7
9
1.
RADSLAVICE
1:8
4:3
1:12
x
6:23
3
3.
Krampla, Kuba,Vávra, Dycha 2, Maenda 3, Baran 5, Horák 5,
 
>>>   <<<
 
 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B - KOZLOVICE 18.5.2013
 1. FCV BHRANICE
KOZLOVICERADSL.skóre
body
pořadí
1. FCV Bx
5:2
1:6
6:1
12:96
2.
HRANICE
2:5
x
3:6
11:2
16:13
3
3.
KOZLOVICE
6:1
6:3
x
3:0
15:4
9
1.
RADSLAVICE
1:6
2:11
0:3
x
3:20
0
4.
Krampla, Kuba, Beneš 1, Vávra 1, Řezníček, Horák, Malenda 1, Škoda 3, Baran 6, Dycha
 
>>>   <<<
 
 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B - RADSLAVICE 4.5.2013
 1. FCV BHRANICE
KOZLOVICERADSL.skóre
body
pořadí
1. FCV Bx
4:5
3:6
13:4
20:15
3
3.
HRANICE
5:4
x
1:8
 10:516:17
6
2.
KOZLOVICE
6:3
8:1
x
8:1
22:5
9
1.
RADSLAVICE
4:13
5:10
1:8
x
10:31
0
4.
Krampla, Vávra , Kuba, Baran 2 , Beneš 2, Dycha 1 ,Řezníček 4, Malenda2, Horák 9
 
 >>>   <<<
 
 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B - KOZLOVICE - 1.5.2013
 1. FCV BHRANICE
KOZLOVICERADSL.skóre
body
pořadí
1. FCV Bx
1:5
3:8
8:4
12:17
3
3.
HRANICE
5:1
x
3:7
7:1
15:9
6
2.
KOZLOVICE
8:3
7:3
x
16:0
31:6
9
1.
RADSLAVICE
4:8
1:7
0:16
x
5:31
0
4.

Krampla, Vávra 1, Kuba, Baran 2 ,Beneš 1 ,Dycha 2, Řezníček, Malenda, Škoda 3, Švestka 2, Horák 1.

 
>>>   <<<
 
 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B - 27.4.2013 HRANICE
 1. FCV BHRANICE
KOZLOVICERADSL.skóre
body
pořadí
1. FCV Bx
2:4
3:8
8:4
13:16
3
3.
HRANICE
4:2
x3:48:0
15:6
6
2.
KOZLOVICE
8:3
4:3
x
9:121:79
1.
RADSLAVICE
4:8
0:8
1:9
x
5:25
0
4.
 Sestava a branky Přerova: Krampla, Vávra 1, Škoda 3, Baran 7, Beneš 1, Dycha 1, Řezníček, Horák
 
>>>   <<<
 
 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B - 20.4.2013 RADSLAVICE
 KOZL. A
HRANICE
1. FCV B
RADSL.skóre
body
pořadí
 KOZLOVICE A x3:3
6:2
10:0
19:5
7
1.
HRANICE
3:3
x
4:49:1
16:8
5
2.
1. FCV B2:6
4:4
x
7:2
13:12
4
3.
RADSLAVICE
0:10
1:9
2:7
x
3:26
0
4.
 Sestava a branky Přerova: Kuba, Vávra 2, Baran 2, Beneš 1, Horák, Malenda 1, Škoda 5, Řezníček 1
 
>>>   <<<

 ROZPIS UTKÁNÍ JARO 2013 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U9 - SKUPINA B
so
20.4.
10:00
SOKOL RADSLAVICE
ne27.4.
09:00
SK HRANICE
st
1.5.
09:00
FK KOZLOVICE A
so 4.5.
10:00
SOKOL RADSLAVICE
so
18.5.
09:00
FK KOZLOVICE A
 so 1.6.09:00 1. FC VIKTORIE PŘEROV B
 
>>>   <<< 

Poslední zápas - Muži A

Následující zápas - Muži A

1. FCV

NOVÝ JIČÍN

1551592614-PREROV-1.gif

20.04.2019 16:00

1551592614-NOVY-JICIN.png

Tabulka - Muži A

1. 1530007914-zn-oPAVA.png SFC OPAVA B 42b
2. 1530007952-zn-SLAVICIN.png FC TVD SLAVIČÍN 42b
3. 1530007998-zn-FRYDLANT.png 1. BFK FRÝDLANT n.O. 38b
4. 1530007806-zn-Novy-Jicin.png FK NOVÝ JIČÍN 35b
5. 1530008172-HRANICE.JPG SK HRANICE 34b
6. 1530008336-zn-BRUNTAL.png FC SLAVOJ BRUNTÁL 33b
7. 1530008103-zn-bOHUMIN.png FC BOSPOR BOHUMÍN 31b
8. 1530007766-znak-1-3293-.png FK KOZLOVICE 30b
9. 1530008210-zn-DETMAROVICE.png SK DĚTMAROVICE 30b
10. 1530008034-zn-VSETIN.png FC VSETÍN 28b
11. 1530007735-zn-Havirov.png MFK HAVÍŘOV 28b
12. 1530007623-zn-hfk-olomouc.png 1. HFK OLOMOUC 26b
13. 1530008367-zn-HERMANICE.png FC HEŘMANICE 22b
14. 1530007682-znak-1-4474-.png FK ŠUMPERK 13b
15. 1443328037-PREROV-1.gif 1. FCV PŘEROV 10b
16. 1530007871-zn-USTI.png TJ SOKOL ÚSTÍ 4b