REKAPITULACE 40. TÝDNE OČIMA DAVIDA CHUDY

9.10.2017

1. FC Viktorie Přerov  - FC Dubicko - 6:0 (2:0)
     Muži v krajském přeboru hostili nováčka soutěže, okupujícího poslední příčku tabulky. Jasným papírovým favoritem byl tedy 1. FCV. Roli splnil beze zbytku a soupeři nedal šanci. Na půltuctu branek se podílel hattrickem Tomáš Chuda (na snímku), dva zásahy do černého přidal Blažkovský a jednu trefu si připsal Bubeník. Tým začíná po katastrofálním začátku v soutěži stoupat vzhůru a už další souboj v Dolanech ukáže, zda jde o jev trvalý, či nikoli.

1. FC Viktorie Přerov U19 - Valašské Meziřičí U19 - 0:4 (0:3)
"Tři ze čtyř branek jsme obdrželi ze standardních situací. Soupeře jsme tedy posadili na koně, ten potom prokázal, že je právem na prvním místě tabulky,"  naštvaně konstatovali trenér Bogdaň. Nutno podotknout, že Val Mez vyhrál zaslouženě. Tým se pořebuje semknout a zvítězit příští týden v Krnově a to za každou cenu!

1. FC Viktorie Přerov U17 - Valašské Meziříčí - 2:0 (2:0)
     "Po třech výsledkově nevydařených zápasech nám kluci udělali radost a zvítězili proti dobrému soupeři. Vítězství mohlo být i vyššího rozdílu, buďme ovšem rádi, že jsme dali alespoň dva góly, jejichž autory byli Mazur a Otáhal. Velmi si ceníme udržení nuly vzadu, soupeře jsme do mnoha šancí nepustili," hodnotili výkon svých svěřenců trenéři Chuda s Huňkou.

1. FC Viktorie Přerov U16 - FK Nové Sady U19 - 2:6 (1:3)
     Po 10 minutách svítil na ukazateli skóre stav 0:3 a o vítězství hostů nebylo pochyb. Naši mladíci herně určitě nepropadli, na vyspělejšího soupeře ovšem nestačili. Důležité je, že kluci se začínají adaptovat na dorostenecký fotbal. Podle trenéra Hoška se na jaře můžeme těšit i na zlepšené výsledky kluků. Korigující góly vstřelili Braun a Tichavský.

1. FC Viktorie Přerov U15 - FC Baník Ostrava U15 "B" - 5:1 (2:1)
1. FC Viktorie Přerov U15 - FC Vsetín - 2:2 (2:1)
     Nejstarší žáci nejdříve v týdnu excelovali, když vysoko porazili rezervu Baníku. Fotbal je kolektivní sport, nicméně střelecké hody Cetkovského nelze opomenout. Baník sestřelil 5 góly! V neděli již trenér Zimčík tolik radosti nezažil. Soupeř ze Vsetína nadšeně bojoval a z Přerova si odvezl bod za remízu 2:2. Za Přerov skórovali Kyas a Caletka.

1. FC Viktorie Přerov U14 - FC Baník Ostrava "B" - 0:2 (0:0)
1. FC Viktorie Přerov U14 - FC Vsetín U14 - 1:3 (1:2)
     U14 bohužel prožila smolný týden. V obou zápasech nebyli horším týmem na hřišti. Bodové vyjádření tomu ovšem chybí. Vyrovnané utkání s Baníkem se ve druhém poločase překlopilo na hostující stranu. Se Vsetínem jsme byli svědky podobného scénáře. Na 1:1 vyrovnával Horák, bohužel kluci obdrželi branku do šatny. Ve druhém poločase už se vyrovnání kluci nedočkali a soupeř těsně před koncem upravil na 1:3.

MFK Frýdek Místek U13 - 1. FC Viktorie Přerov U13 - 9:3
     Lídr soutěže byl v sobotním utkání jasně lepší. Trenér Holouš byl na své ovečky velmi naštván. Spoustu z nich by prý hodnotil známkou nedostatečná, naštěstí pro kluky, byli na fotbale a ne ve škole. Čestné úspěchy zaznamenal Kostelníček, Pavelka a Pistovčák.

MFK Frýdek Místek U12 - 1. FC Viktorie Přerov U12 - 23:0
     Výsledek hovoří za vše. Kluky čeká přes zimu hodně práce.

V příštím týdnu budeme hodně držet palce U19, která zajíždí do Krnova a už nutně potřebuje získat 3 body. O body se stejným soupeřem se porve i U17. Nejmladší dorost zajíždí do Černovíru. Starší žáci se představí v Šumperku, mladší žáci doma přivítají v sobotu od 10:00 SFC Opava. Přípravky pomalu finišují s podzimní částí soutěže a budou se postupně přesouvat do haly. Muži zkusí vydolovat body v neděli od 15:00 v Dolanech.