1. FCV U15 - FC Vysočina Jihlava 1:0 (1:0)

1. FCV U15 - FK Motorlet Praha 1:2 (0:1)

branky Cetkovský 2, Novák, Mirvald

REKAPITULACE
Celkově 3. misto, bilance 3 výhry - 4 prohry - skóre 12:11
Kanonýři: Cetkovský 4, Mirvald a  Novák 2, Mlčoch, Koryčan, Caletka a Kytlica po jedné brance.

Celý turnaj jsme odhráli jen s 13-ti hráči a to bylo málo. První dva zápasy jsme s pozdějšími finalisty těsně prohráli. Třetí zápas jsme otočili z 0:2 na 4:2 a čtvrtý souboj jsme zbytečně prohráli s domácími gólem v posledni sekundě. Přitom nám stačil bod a navíc domácí hráli v oslabení o deseti hráčích.

V této části ve skupině jsme tedy obsadili 4. místo a ve čtvrtfinále nás čekal lídr druhé skupiny Jihlava. Ta všechny deklasovala s impozantním skóre 18:0. Všechny síly jsme vrhnuli do defenzívy a pokoušeli se hrát ze zajištěné obrany do rychlých protiútoků. To se nám nečekaně povedlo. Na konci první čtvrhodinky si na Mirvaldův pas naběhl kapitán Kytlica a uklidil míč do brány,  vedli jsme 1:0. Příznivý stav jsme skvělou bojovností celého týmu udrželi a překvapivě postoupili do semifinále.

V bitvě o finále nás opět čekal Motorlet, kterému jsme i přes týmový a bojovný výkon podlehli opět 1:2. Kdy jsme vyrovnali minutu před koncem na 1:1 zdálo se, že rozhodnou penalty. Bohužel hned z rozehrávky jsme inkasovali na konečných 1:2. Pešek.

V boji o 3. misto na nás čekal tým z Čáslavi, který nám hned na začátku dal branku. Do poločasu šťastně vyrovnal Novák a ve druhém dějství jsme třikrát během pětiminutovky soupeře dostali do kolen. Dvakrát Cetkovský a nádherně do šibenice z více jak 20 metrů Mirvald. Mohli jsme se radovat z bronzové medaile.

Tím to bychom chtěli všem hráčům poděkovat za nasazení a bojovnost v zápasech po celém turnaji, i když někteří si sáhli na dno svých sil, ale stálo to za to! Skvěle třetí místo považujeme za velký úspěch.

Turnaje se zúčastnili tito hráči: Boucník Michal, Vařecha Tomáš, Vencel Antonín, Cetkovský Vítězslav, Koryčan Tadeáš, Kytlica Matěj, Mirvald Petr, Novák Michal, Obrtel Radek, Kocián Adam, Mlčoch David, Caletka Hynek. Trenéři. Kytlica Tomáš, Kabelík Mojmír.